پربازدید های جنگ های بزرگ تاریخمحور مقاومت

خبر خوش برای سوری ها درباره عربستان سعودی

erdogan_salman_X یمن X انصارالله یمن X آل سعود X جنایات آل سعود X جنایات عربستان سعودی X جنایات آمریکا X آل سعود تروریست X سوریه X مردم سوریه X عربستان سعودی X ترکیه X عربستان و قطر و ترکیه و آمریکا حامی داعش X 14setare.com X 14 ستاره X احرارالشام X داعش X النصر X جیش الفتح X جیش الحر X ارتش آزاد سوریه X آمریکا X آمریکا و عربستان سعودی

مشاور سیاسی رسانه ای رئیس جمهوری سوریه با اشاره به این که عرصه ی سیاسی منطقه شاهد تغییر و تحولاتی مرتبط با عربستان و ترکیه خواهد بود، آنرا بشارتی برای مردم سوریه دانست.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مشاور سیاسی رسانه ای رئیس جمهوری سوریه با اشاره به این که عرصه ی سیاسی منطقه شاهد تغییر و تحولاتی مرتبط با عربستان و ترکیه خواهد بود، آنرا بشارتی برای مردم سوریه دانست.

خانم بثینه شعبان با اشاره به ضرب المثل عربی «إن الأمور بخواتیمها»، (معادل ضرب المثل “شاهنامه آخرش خوش است”)، گفت سختی هایی که ملت سوریه در ۵ سال گذشته از آن رنج برده است، به زودی بر طرف خواهد شد.

خبرگزاری دولتی سوریه، به نقل از مشاور بشار اسد، نوشت که «سرانجام سوریه پیروز خواهد شد و آینده از آن ملت آن خواهد بود».

شعبان، همچنین، گفت :

«تصمیماتی در وین گرفته شده و توافقی میان آمریکا و روسیه دربارۀ قطعنامۀ ۲۲۵۳ انجام گرفته است تا مرزهای ترکیه با سوریه بسته و ارسال تروریست ها و تجهیز آنان به سلاح از مسیر ترکیه متوقف شود، اما سازمان ملل و واشنگتن ذکری از این قطعنامه به میان نمی آورند».

او افزود :

«سازمان ملل و واشنگتن تنها بر قطعنامۀ ۲۲۵۴ تأکید میکنند که فقط درباره ی دستیابی به راه حل سیاسی در سوریه است».

بثینه شعبان با اشاره به قطعنامۀ سازمان ملل که عربستان را، به دلیل کشتار صدها کودک یمنی، در لیست کشورهای ناقض حقوق کودکان قرار میدهد، گفت :

«این قطعنامه آمریکا را مجبور کرد تا با صدرو بیانیه ای اعتراف کند که انصار الله نه تنها یک گروه تروریستی نیست، بلکه یکی از طرف های مهم گفتگوهای حل بحران یمن است».

منبع : العالم

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “خبر خوش برای سوری ها درباره عربستان سعودی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط