پربازدید های کشتی و وزنه برداری

حسن رحیمی با اقتدار صاحب مدال برنز شد

عکس حسن رحیمی روی سکوی المپیک ریو- سومی و مدال برنز حسن رحیمی- حسن رحیمی- کشتی آزاد- ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک 2016- ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در بازیهای المپیک 2016 ریو- وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک- 14 ستاره- مدال برنز حسن رحیمی در ریو2016- عکسهای حسن رحیمی در المپیک- 14setare.com- المپیک ریو- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل

ششمین مدال المپیک ریو برای کاروان ایران توسط آزادکار ۵۷ کیلوگرم که با شایستگی بر حریف کوبایی خود غلبه کرد، به دست آمد. حسن رحیمی با اقتدار صاحب مدال برنز شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، حسن رحیی آزادکار خوش تکنیک وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد تیم ملی ایران با غلبه بر حریف کوبایی با ضربه فنی به مدال ارزشمند برنز المپیک دست یافت.

سیزدهمین روز المپیک برای ایران با مدال همراه بود؛

حسن رحیمی کشتی‌گیر وزن ۵۹ کیلوگرم تیم ملی در نخستین مسابقه خود با پنج فیتیله پیچ پیاپی برابر مناتس کایان از ارمنستان به برتری رسید و در یک دقیقه و ۳۰ ثانیه به امتیاز عالی رسید و با نتیجه ۱۱ بر صفر به مرحله بعد راه یافت.

رحیمی دومین بازی خود را با درخشش خیره کننده و نتیجه ۶ بر یک برابر مکرر لبدوف حریف قدرتمند روسی پشت سر گذاشت اما پس از آن در عین ناباوری در نیمه نهایی مقابل حریف ژاپنی شکست خورد تا کاروان ایران از طلایی دیگر محروم شود.

رحیمی از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد شنبه مقابل بونه رودیگز در دیدار رده‌بندی روبه‌رو شد که امتیاز اول را با خطا از این حریف کوبایی گرفت و ۱۱ ثانیه به پایان تایم اول با بردن بونه بر روی پُل ۴ امتیاز دیگر به دست آورد.

کشتی‌گیر دلاور و جسور تهرانی تیم ایران لحظاتی پس از شروع تایم دوم با زیرگیری زیبا ۲ امتیاز دیگر به دست آورد و ثانیه‌ هایی بعد حریف خود را ضربه فنی کرد و توانست ۵۶ ثانیه به پایان به برتری برسد و به مدال برنز برسد.

اوج کار حسن رحیمی در دیدار رده بندی کشتی آزاد المپیک ریو۲۰۱۶ در مقابل حریف کوبایی به صحنه ای می رسد که او بعد از ۹-۰ پیش بودن و در ادامه ضربه فنی رقیب، بالای سر رودریگز کوبایی رفت و از او دلجویی کرد. صحنه ای که روح واقعی المپیک و روح جوانمردی و پهلوانی حسن رحیی را به رخ همگان کشید.

نکته غم انگیز اشک رحیمی بعد از این کشتی عالی بود؛ مسلما لیاقت این کشتی‌گیر بیش از برنز بود، کسی که شاید انتظار نداشت کشتی‌گیر گمنام ژاپن مقابل او اینطور ظاهر شود و شکستش دهد.

تصاویر حسن رحیمی در مسیر کسب مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل

عکس های حسن رحیمی در مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ و کسب مدال برنز المپیک

برنز رحیمی، چهارمین مدال برنز کاروان ایران در المپیک ریو و ششمین مدال ایران در ریو۲۰۱۶ بود.

پیش از این کیمیا علیزاده در تکواندو، قاسم رضایی و سعید عبدولی در کشتی فرنگی صاحب نشان برنز و کیانوش رستمی و سهراب مرادی صاحب گردن آویز طلا شده بودند.

منبع : ورزش سه

—————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “حسن رحیمی با اقتدار صاحب مدال برنز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.