پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

ایتالیا ۳ ایران ۰ / پایان رویای والیبالی ایرانی ها

ناراحتی بازیکنان والیبال ایران بعد از حذف از المپیک - برنامه زمانی نیمه نهایی المپیک ریو والیبال- برنامه نیمه نهایی والیبال المپیک ریو2016- تیمهای صعود کننده به نیمه نهایی والیبال المپیک- نیمه نهایی بسکتبال المپیک - عکسهای سانسور شده والیبال ایران ایتالیا در المپیک- عکس های تماشاگران المپیک- تیمهای نیمه نهایی هندبال المپیک- تصاویر سانسور والیبال- تماشاگران والیبال-سکس والیبالیست های کوبایی- عکس والیبال- سانسور تماشاگران-- 12 تیم حاضر در والیبال المپیک ریو- تیم ملی والیبال ایتالیاX تیم ملی والیبال ایران- برنامه بازیهای والیبال در المپیک ریو- 14 ستاره- گروه ایران در مسابقات والیبال المپیک 2016- مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیکX تیم ملی والیبال برزیل- تیم ملی والیبال آمریکا- تیم ملی والیبال روسیهX تیم ملی والیبال آرژانتین- تیم ملی والیبال لهستان- تیم ملی والیبال کانادا- فهرست تیم والیبال ایتالیا در المپیک ریو 2016- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل- المپیک ریو- 14setare.com- عکس والیبال- عکسهای بازی ایران ایتالیا در والیبال المپیک ریو 2016

تیم ملی والیبال ایران در ادامه بازیهای مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک ۲۰۱۶ با نتیجه ۳ بر صفر از ایتالیا شکست خورد و در نهایت از دور رقابتها کنار رفت.

به گزارش “۱۴ ستاره“، اولین دیدار تیم ملی والیبال ایران در مرحله حذفی المپیک با شکست مقابل ایتالیا همراه بود تا رویای صعود به جمع ۴ تیم برتر بر آب شود.

دیداری که همه منتظر او بودند راس ساعت ۱:۳۰ بامداد برگزار شد، ایران و ایتالیا در دور اول حذفی المپیک ریو. دیداری که به تنهایی می توانست پیروزی اش تلخی روزهای گذشته کاروان را زیر سایه بگیرد. همه از تبدیل این دیدار به “بازی سال” صحبت می کردند تا صعود به نیمه نهایی همان اتفاقی بزرگی شود که ایرانی ها در انتظارش بودند.

شروع بازی با اینکه نمایش بازیکنان ایران فوق العاده بود اما ۲ ست پی در پی ایتالیا برنده بازی شد. ست اول ۳۱ بر ۲۹ و ست دوم ۲۵ بر ۱۹٫ سرنوشت برنده ست اول را اشتباهات فردی و بازیکنان با تجربه تیم ها مشخص می کردند که ایتالیا در این فاکتور موفق بود. ست دوم هم با اینکه ۲۵ بر ۱۹ به پایان رسید اما ست نزدیکی بود چرا که دو تیم تا امتیاز ۱۵ با هم برابر پیش رفتند اما تعویض به موقع بلنجینی، بازیکن تازه واردی به نام آنتونوف را به زمین فرستاد تا با سرویس نتیجه را کاملا تغییر دهد.

لوزانو برای شروع ست سوم امیر غفور و مجتبی میرزاجانپور را از ابتدا وارد بازی کرد و در میانه های ست فرهاد قائمی و حمزه زرینی هم به عنوان بازیکن جایگزین وارد شدند تا آخرین تلاش های ایران برای برد انجام شود اما هیچ کدام از این تلاش ها کارساز نشد تا ایران با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات ۳۱ بر ۲۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۷شکست را قبول کند و رویای حضور در چهار تیم برتر المپیک در همین جا پایان بپذیرد.

گفتنی است در دیدارهای مرحله حذفی والیبال المپیک ریو۲۰۱۶ نتایج زیر رقم خورد :

آمریکا ۳ لهستان ۰

کانادا ۰ روسیه ۳

برزیل ۳ آرژانتین ۱

ایتالیا ۳ ایران ۰

به این ترتیب بعد از برگزاری بازیهای یک چهارم نهایی ۴ تیم صعود کننده به نیمه نهایی والیبال مردان المپیک مشخص شدند که تیمهای قدرتمند ایتالیا، روسیه، آمریکا و برزیل ۴ تیم دور نیمه نهایی خواهند بود.

در مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک ریو۲۰۱۶، عصر جمعه و بامداد شنبه ایتالیا با آمریکا و برزیل با روسیه به مصاف هم میروند. گفتنی است در فینال والیبال المپیک ۲۰۱۲ لندن روسیه توانست با نتیجه ۳-۲ برزیل را شکست داده و قهرمان والیبال مردان المپیک لندن شود.

تصاویر و عکس های بازی والیبال ایران ایتالیا در دور حذفی المپیک ۲۰۱۶ ریو

عکسهای مسابقه والیبال ایتالیا ۳ ایران ۰ در دور یک چهارم والیبال مردان المپیک برزیل

منبع : ورزش سه

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ایتالیا ۳ ایران ۰ / پایان رویای والیبالی ایرانی ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط