پربازدید های کشتی و وزنه برداریگوناگون های خبری

جنجال و درگیری در انتخابی کشتی المپیک ریو

طرفداران پرویز هادی کشتی ‌گیر سنگین وزن ایران بعد از ناکامی در مسابقه انتخابی المپیک، به مسئولان فدراسیون کشتی توهین کردند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، بعد از آنکه کمیل قاسمی در رقابت انتخابی سنگین وزن کشتی آزاد برای المپیک ریو برابر پرویز هادی به برتری رسید، هواداران حاضر در سالن نسبت به این موضوع معترض شدند.

طرفداران پرویز هادی که از نتیجه به‌دست آمده ناراحت بودند، به مسئولان فدراسیون کشتی توهین کردند و حتی با بعضی از عوامل برقراری نظم در سالن، درگیری فیزیکی پیدا کردند.

پرویز هادی : ظاهر و باطن خادم یکی نیست !!

آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان معتقد است که ظاهر و باطن سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون کشتی یکی نیست.

به گزارش “۱۴ ستاره“، پرویز هادی پس از شکست مقابل کمیل قاسمی در مسابقه انتخابی المپیک وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان اظهار داشت: اگر قرار بود انتخابی برگزار کنند، این مسابقه باید فروردین ‌ماه برگزار میشد که کشتی ‌گیران تمرین داشتند و خود را برای حضور در مسابقات آماده می ‌کردند. آن موقع به ما اعلام کردند با قاسمی به تورنمنت می ‌رویم و هرکسی بهترین نتیجه را گرفت، به المپیک میرود.

وی افزود : مهم این بود که ما در تورنمنت ‌ها بهترین نتیجه را بگیریم و هر کسی بهترین نتیجه را گرفت، المپیکی شود، اما نمیدانم چرا به یکباره تصمیم تغییر کرد و مسابقه انتخابی برگزار کردند.

آزادکار ۱۲۵کیلوگرم کشورمان با انتقاد از رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد :

خادم متأسفانه به من گفته بود که فقط به تورنمنت ارمنستان بروم و قرار نبود با کمیل قاسمی مسابقه و رودررو داشته باشیم. بعد از اینکه از ارمنستان برگشتیم، با من تماس گرفتند و گفتند جلسه گذاشته ‌ایم که باید ۱۵روز دیگر مسابقه انتخابی برگزار کنید.

پرویز هادی ادامه داد :

وقتی پرسیدم که چرا چنین تصمیمی گرفته ‌اند و چرا باید مسابقه انتخابی برگزار شود، گفتند که شورای فنی چنین تصمیمی گرفته است.

وی بار دیگر از سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون انتقاد کرد و گفت :

متأسفانه ظاهر و باطن خادم یکی نیست و من از این ناراحتم. مردم فقط ظاهر را می ‌بینند. به ما گفته بودند رودررو مصاف نمی‌ دهیم اما برای ما مسابقه انتخابی گذاشتند.

منبع : تسنیم

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “جنجال و درگیری در انتخابی کشتی المپیک ریو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط