پربازدید های سینما، تلویزیون

جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم

ab-va-atash1- اب و اتش شبکه نسیم با اجرای ارشیا اقدسی- جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم - آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی- برنامه آب و آتش- لینک ثبت نام در مسابقه آب و آتش شبکه نسیم- مسابقه آب و آتش- ۱۴ ستارهX شبکه نسیم- ۱۴setare.com- ارشا اقدسی - جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم

مسابقه آب و آتش مسابقه ای مهیج و میدانی – آبی است که در شهر تهران برگزار میشود و در آن چهار گروه شرکت کننده متشکل از چهار نفر در هر گروه به رقابت در چهار مرحله می پردازند.

کلیات و ماهیت و جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم با اجرای ارشا اقدسی

مسابقه آب و آتش مسابقه ای مهیج و میدانی – آبی است که در شهر تهران برگزار میشود و در آن چهار گروه شرکت کننده متشکل از چهار نفر در هر گروه به رقابت در چهار مرحله می پردازند.

این چهار گروه می بایست چهار مرحله این مسابقه را پشت سر بگذارند تا برنده این رقابت باشند .

در مرحله نخست هر چهار نفر اعضای گروه شرکت دارند که زمان محاسبه شده برای گذر از آیتم این مرحله ثبت خواهد گردید. بدیهی است آخرین نفری که آیتم را سپری کند زمان برای گروه ثبت خواهد شد.

در مرحله دوم فقط دو نفر از اعضای هر گروه می بایست در آیتم در نظر گرفته شده شرکت نمایند که به انتخاب اعضای خود گروه است.

مرحله سوم نیز با دو شرکت کننده از هر گروه پیگیری میشود که البته افرادی مجاز به شرکت در این آیتم خواهند بود که در مرحله قبل حضور نداشته اند.

مرحله پایانی یک شرکت کننده از هر گروه معرفی میشود که میتواند هر یک از اعضاء گروه باشد.

اگر گروهی بخواهد در مرحله سوم نیز از عضوی استفاده نماید که در مرحله دوم نیز حضور داشته با قبول اعمال ۳ تا ۵ دقیقه جریمه زمانی منظور شده به امتیازات گروه می تواند او را برای این مرحله معرفی نماید.

زمان محاسبه شده برای اجرای آیتم هر مرحله برای گروهها ثبت خواهد شد که در پایان مجموع زمانی همه مراحل یا رکورد بهتر گروه برنده مسابقه را مشخص خواهد نمود زمان بهتر و کمتر برای عبور از آیتم های مسابقه در پایان نقش تعیین کننده خواهد داشت.

بهترین رکورد یا ثبت زمانی برای اجرای آیتم مسابقه در مرحله دوم ۱ الی ۲ دقیقه جایزه برای گروه و در مرحله سوم ۳ دقیقه جایزه در طی پی خواهد داشت. این درحالی است که جایزه زمانی برای گروهی که موفق به عبور از آیتم مرحله پایانی شده است ۳ الی ۴ دقیقه جایزه تعیین شده ،پس هر گروه تا آخرین مرحله فرصت جبران و پیروزی در مسابقه را دارد.

استفاده از افراد مناسب در هر مرحله با توجه به شرایط فردی و آیتم در نظر گرفته شده و هوش و سرعت عمل از فاکتورهای تاثیر گذار در روند طی مراحل این مسابقه مهیج است.

جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم و لینک ثبت نام در مسابقه آب و آتش

علاقمندان به شرکت در مسابقه میتوانند جهت ثبت به بخش ثبت نام در وب سایت رسمی برنامه مراجعه نمایند. 

با توجه به آماده سازی مقدمات برگزاری مسابقه آب و آتش در شهریورماه ۹۵، جوانان علاقمند جهت شرکت در این مسابقه جذاب می توانند به سایت http://www.aboatash.tvnasim.ir/ مراجعه کرده و ضمن مطالعه مراحل مسابقه، ثبت نام کنند تا مقدمات انتخاب شرکت کنندگان اصلی از میان آنها فراهم شود.

تصاویر مسابقه تلوزیونی آب و آتش شبکه نسیم

عکس مسابقه آب و آتش شبکه نسیم- آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی- ارشا اقدسی- 14 ستاره- شبکه نسیم- برنامه آب و آتش- مسابقه آب و آتش- 14setare.com- لینک ثبت نام در مسابقه آب و آتش شبکه نسیم

منبع : نسیم

————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

3 دیدگاه برای : “جزئیات مسابقه آب و آتش شبکه نسیم”

  1. وحيدراضي گفت:

    سلام برای ثبت نام مسابقه اب واتش موفق نشدم راهنمایی کنید لطفا

    • ضمن تشکر از شما دوست عزیز، به اطلاع شما و سایر علاقه مندان شرکت در مسابقه آب و آتش شبکه نسیم میرساند، با توجه به پیگیری های صورت گرفته چهارده ستاره، مرحله اول ثبت نام و شرکت در مسابقه (شهریور و مهر۹۵) به پایان رسیده و مسابقه در حال ضبط تلوزیونی می باشد. جهت شرکت در سری دوم مسابقه باید منتظر بمانید تا موعد ثبت نام سری جدید مسابقه از سوی عوامل مسابقه و شبکه نسیم اطلاع رسانی بشه. (که ممکنه این زمان پیش از پایان سال باشه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط