پربازدید های گوناگون های خبری

جزئیاتی از آغاز عملیات رجیستری گوشی موبایل

طرح آزمایشی رجیستری تلفن همراه- X 14 ستاره X 14setare.com X طرح رجیستری موبایل X چگونه موبایل را رجیستری کنیم ؟ X طرح رجیستری موبایل چیست ؟ X مزایای طرح رجیستری موبایل X معایب طرح رجیستری موبایل X موبایل را کجا رجیستری کنیم ؟ X چطور میشود گوشی را رجیستری کرد ؟ X گوشی آیفون X گوشی اندرویدی X گوشی تلفن همراه

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام جزئیات‌ آغاز آزمایشی رجیستری گوشی موبایل گفت : ایرانسل طرح رجیستری را دیروز برای ۱۰۰ شماره از کارمندان خود اجرا کرد و امروز و فردا هم هم رایتل و «همراه اول» برای ۱۰۰ شماره اجرا میکنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام جزئیات‌ آغاز آزمایشی رجیستری گوشی موبایل گفت :

ایرانسل طرح رجیستری را دیروز برای ۱۰۰ شماره از کارمندان خود اجرا کرد و امروز و فردا هم هم رایتل و «همراه اول» برای ۱۰۰ شماره اجرا میکنند.

قاسم خورشیدی سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت :

نخستین مراحل اجرای رجیستری گوشی موبایل از آذرماه سال گذشته آغاز شده و اجرای پایلوت این طرح از روز گذشته برای یکی از اپراتورها اعمال شده است.

وی توضیح داد: در اجرای پایلوت تعداد ۱۰۰ گوشی متعلق به کارمندان اپراتور زیر بار خواهد رفت.

خورشیدی گفت: روز گذشته اپراتور ایرانسل رجیستری را برای تعداد ۱۰۰ شماره اجرا کرد. امروز رایتل ۱۰۰ شماره و فردا همراه اول برای ۱۰۰ شماره رجیستری را اجرا میکند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد :

مدت اجرای پایلوت حدود ۲ ماه خواهد بود و سپس به صورت کامل زیر بار خواهد رفت.

طرح رجیستری موبایل به همراه مزایا و معایب آن- کجا ریجیستری کنیم؟ - -طرح رجیستری موبایل -معایب طرح رجیستری موبایل -مزایای طرح رجیستری موبایل -چگونه موبایل را رجیستری کنیم ؟ -طرح رجیستری موبایل چیست ؟ -ستاد مباره با قاچاق کالا و ارز -موبایل آیفون -گوشی آیفون -تلفن همراه -آمار واردات گوشی همراه X گوشی اندرویدی -نکات مهم خرید گوشی هوشمند X چططور میشود گوشی را رجیستری کرد ؟ -موبایل را کجا رجیستری کنیم ؟

منبع : فارس

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “جزئیاتی از آغاز عملیات رجیستری گوشی موبایل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط