پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

جدول نهایی انتخابی والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶

X انتخابی المپیک ریو X بازیهای روز هفتم انتخابی والیبال المپیک X بازیهای روز آخر انتخابی والیبال المپیک X مسابقات انتخابی والیبال المپیک 2016 X ایران 3 ونزوئلا 2 X جدول انتخابی والیبال المپیک X جدول نهایی انتخابی المپیک والیبال X جایگاه ایران در رده بندی والیبال X جدول رده بندی X رنکینگ والیبال X تیم ملی والیبال ایران X تیم ملی والیبال ونزوئلا X 14 ستاره X 14setare.com X رتبه ایران در والیبال انتخابی المپیک X گروه بندی والیبال در المپیک

رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو خاتمه یافت و در پایان دیدارهای روز هفتم تیم ملی کانادا هم توانست خود را به ریو برساند. پیش از این لهستان، ایران و فرانسه مجوز حضور در المپیک ریو را کسب کرده بودند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو خاتمه یافت و در پایان دیدارهای روز هفتم تیم ملی کانادا هم توانست خود را به ریو برساند. پیش از این لهستان، ایران و فرانسه مجوز حضور در المپیک ریو را کسب کرده بودند.

در پایان این مسابقات لهستان با امتیاز برابر با ایران و فقط به خاطر نسبت ست شماری بهتر در قیاس با ایران اول شد (۲٫۱۱ به ۱٫۶۴) و شاگردان لوزانو در رده دوم ایستادند. فرانسه، کانادا، استرالیا، چین، ژاپن و ونزوئلا هم در رده های بعدی ایستادند. نتایج آخرین روز مسابقات را با هم مرور میکنیم :

ایران ۳ – ونزوئلا ۲

ملی پوشان ایران در دیداری که به صلاحدید لوزانو با یاران ذخیره خود به میدان رفته بودند توانستند در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر۸ به پیروزی دست یابند و ست های دوم و سوم را با امتیازات ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۱ واگذار کردند.

کانادا ۳ – چین ۲

والیبالیست های کانادا ست های دوم و سوم را با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۶ بر ۲۴ به چین واگذار کردند و موفق شدند ست های اول، چهارم و پنجم را با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۹ به سود خود به اتمام برسانند و پیروز این دیدار لقب بگیرند تا همچنان امیدوار به صعود به ریو باقی بمانند.

لهستان ۳ استرالیا ۰

تیم لهستان هم در حالی که از یاران ذخیره خود بهره می برد توانست در سه ست متوالی و با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۷ بر ۲۵ از سد استرالیا بگذرد تا به این ترتیب با این نتیجه استرالیا هم شانس حضور در ریو را از دست داده و کانادا چهارمین مسافر ریو شود.

فرانسه ۰ – ژاپن ۳

تیمهای ژاپن و فرانسه در آخرین دیدار این رقابتها به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ملی ژاپن در سه ست متوالی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر۲۳ ذخیره های فرانسه را با شکست بدرقه کرد.

ایران ونزوئلا- برد شیرین-X بازیهای روز هفتم انتخابی والیبال المپیک X تیم ملی والیبال فرانسه X تیم ملی والیبال لهستان X تیم ملی والیبال کانادا X تیم ملی والیبال ایران X 14 ستاره X 14setare.com X بازیهای روز آخر انتخابی والیبال المپیک X جدول انتخابی والیبال المپیک X جدول نهایی انتخابی المپیک والیبال X جدول رده بندی X المپیک برزیل X المپیک ریو دوژانیرو X ریو ۲۰۱۶ X تیمهای صعود کننده به المپیک والیبال

**************

تیمهای صعود کننده به والیبال المپیک ریو دوژانیرو ۲۰۱۶ والیبال

در پایان این رقابت ها تیم های فرانسه، لهستان، ایران و کانادا جواز حضور در المپیک را کسب کردند. پیش از این تیمهای برزیل به عنوان میزبان بازیها و آمریکا نیز به عنوان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۵ راهی المپیک شده بودند.

ایتالیا (نایب قهرمانی جام جهانی)، آرژانتین (قهرمان انتخابی آمریکای جنوبی)، روسیه (قهرمان انتخابی اروپا)، مصر (قهرمان انتخابی آفریقا) و کوبا (قهرمان انتخابی آمریکای شمالی) نیز دیگر تیمهایی هستند که سهمیه المپیک را کسب کرده بودند.

تیم دوازدهم حاضر در المپیک ریو از بین تیم های مکزیک، شیلی، تونس و الجزایر که به میزبانی مکزیک در حال رقابت هستند فردا مشخص میگردد.

به این ترتیب در پایان مسابقات جدول کلی مسابقات به شکل زیر می باشد :

جدول نهایی انتخابی المپیک

منبع : مشرق نیوز

———————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “جدول نهایی انتخابی والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط