پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

نتایج کامل هفته سوم لیگ جهانی+ جدول کامل

--جدول لیگ جهانی۲۰۱۶-X 14 ستاره X 14setare.com X بازیهای هفته هشتم لیگ جهانی X بازیهای هفته هفتم لیگ جهانی X تیمهای صعود کننده به مرحله دوم لیگ جهانی X جدول رده بندی والیبال لیگ جهانی X جدول لیگ جهانی 2016 X رتبه ایران در لیگ جهانی2016 X لیگ جهانی 2016 والیبال X لیگ جهانی والیبال X نتایج کامل هفته سوم لیگ جهانی X جایگاه والیبالیست های ایران در رده بندی لیگ جهانی X 6 تیم صعود کننده لیگ جهانی والیبال X جدول رده بندی لیگ جهانی

جدول لیگ جهانی ۲۰۱۶ در پایان مرحله اول لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

تصویر با کیفیت جدول نهایی لیگ جهانی را در اینجا ببینید.

* * * * * * * * * * * * * *

نتایج کامل هفته سوم لیگ جهانی

جدول لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبال

————————————

بازی هفتم تیمها در لیگ جهانی ۲۰۱۶

جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵

برزیل ۳ لهستان ۰

فرانسه ۳ بلژیک ۰

ایتالیا ۳ آرژانتین ۱

ایران ۳ صربستان ۲

روسیه ۳ استرالیا ۰

آمریکا ۳ بلغارستان ۱

بازی هشتم تیمها در لیگ جهانی ۲۰۱۶

شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵

برزیل ۳ بلژیک ۲

فرانسه ۳ لهستان ۱

ایتالیا ۳ ایران ۰

صربستان ۰ آرژانتین ۳

آمریکا ۳ استرالیا ۰

روسیه ۳ بلغارستان ۰

برنامه بازی نهم تیمها در لیگ جهانی ۲۰۱۶

یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

برزیل ۳ فرانسه ۱

بلژیک ۲ لهستان ۳

ایتالیا ۲ صربستان ۳

ایران ۳ آرژانتین ۲

آمریکا ۳ روسیه ۰

استرالیا ۲ بلغارستان ۳

* * * * * * * * * * * * * *

پس از برگزاری هفته پایانی لیگ جهانی، چهره ۶ تیم صعود کننده به مرحله نهایی لیگ جهانی مشخص شد و شاگردان لوزانو با ایستادن در جایگاه هفتم از صعود بازماندند.

پس از برگزاری دیدارهای روز پایانی چهره تیم های صعود کننده به مرحله نهایی مشخص گردید و به ترتیب ۵ تیم برزیل، آمریکا، فرانسه، صربستان و ایتالیا به همراه لهستان میزبان راهی مرحله نهایی شدند و باید از ۲۳ تا ۲۷ تیر ماه در مرحله نهایی به مصاف هم بروند. تیم ملی ایران هم با ایستادن در رده هفتم به کار خود پایان داد.

دیدارهای شب نهم و آخرین شب از مرحله مقدماتی لیگ جهانی به نوعی تشریفاتی محسوب میشد و تاثیری در صعود تیمها نداشت و فقط جایگاه نهایی تیمها را مشخص می نمود.

نکته جالب در خصوص تیمهای صعود کرده به مرحله نهایی حضور برزیل، آمریکا، ایتالیا و فرانسه است که این ۴ تیم در المپیک نیز همگروه خواهند بود و در ریو باید به مصاف یکدیگر بروند. اما لهستان تنها تیمی است که از گروه ایران در ریو حاضر است و سایر تیم های هم گروه ایران هم همچون ایران می توانند به برنامه های آماده سازی و ریکاوری برسند تا با قدرت در ریو حضور یابند. صربستان هم که غایب بزرگ المپیک محسوب میشود.

برزیل با ۹ قهرمانی پرافتخارترین تیم لیگ جهانی است و پس از آن ایتالیا با هشت قهرمانی دومین تیم پرافتخار این رقابت هاست. این دو تیم در تمامی ادوار لیگ جهانی حضور داشته اند و از این حیث رکورد دار هستند.

تیمهای فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال ۲۰۱۵) به ترتیب عنوان‌ های اول تا سوم را به دست آوردند.

* * * * * * * * * * * * * *

جدول رده بندی نهایی دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال (تصویر با کیفیت از اینجا)

جدول لیگ جهانی۲۰۱۶-

* * * * * * * * * * * * * *

* ایران با پیروزی بر آرژانتین در نهایت توانست با ۴ برد و ۵ باخت و کسب ۹ امتیاز از ۹ بازی خود در میان ۱۲ تیم حاضر در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ در رده هفتم بایستد. برزیل، آمریکا، صربستان، فرانسه و ایتالیا با قرارگیری در بین ۵ تیم برتر مسابقات به مرحله فینال راه یافتند و به جمع لهستان میزبان که در این مرحله دهم شده بود بپیوندند.

* به این ترتیب جایگاه نهایی ایران در رده بندی لیگ جهانی ۲۰۱۶ مکان هشتم می باشد. زیرا لهستان به علاوه ۵ تیم برتر این مرحله قطعأ اول تا ششم خواهند شد. روسیه هفتم شد و ایران در پایان لیگ جهانی ۲۰۱۶ در مکان هشتم لیگ جهانی قرار گرفت.

* ملاک رده بندی تیمها در این مسابقات به ترتیب تعداد برد و سپس امتیاز تیمها است که به همین خاطر و با وجود ۱۱ امتیازی بودن آرژانتین و ۱۰ امتیازی بودن بلژیک، اما به خاطر ۴ برده بودن ایران و سه برده بودن این تیها، ایران هشتم، آرژانتین نهم و بلژیک دهم شد.

* ضمنأ استرالیا با تحمل شکست ۳-۲ مقابل بلغارستان و نهمین شکست پیاپی خود، ضمن قرارگیری در رده دوازدهم، به گروه بی لیگ جهانی سقوط کرد و بلغارها با تنها یک برد در این مسابقات باقی ماندند.

* * * * * * * * * * * * * *

--جدول لیگ جهانی۲۰۱۶-

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج کامل هفته سوم لیگ جهانی+ جدول کامل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط