پربازدید های اخبار مذهبی

ثبت نام ۸۰ هزار نفر برای پیاده روی اربعین۹۵

samah - سازمان حج و زیارت و عتبات عالیات وزارت کشور ثبت نام مراسم پیاده روی کربلا در سامانه سماح- - اربعین 95- ثبت نام پیاده روی اربعین- 14 ستاره- راهپیمایی اربعین- زمان شروع ثبت نام پیاده روی اربعین 95- سامانه سماح- 14setare.com- عتبات عالیات- کربلا

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه تاکنون ۸۰ هزار نفر در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین۹۵ و دریافت روادید نام نویسی کرده‌ اند گفت: صدور روادید این زائران از هفته آینده در مراکز استان‌ ها آغاز خواهد شد.

به گزارش “چهارده ستاره“، معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه تاکنون ۸۰ هزار نفر در سامانه سماح برای راهپیمایی اربعین و دریافت روادید نام نویسی کرده‌ اند گفت: صدور روادید این زائران از هفته آینده در مراکز استان‌ ها آغاز خواهد شد.

حمید محمدی در گفتگو با فارس، درباره آخرین وضعیت ثبت‌ نام زائران برای دریافت روادید حضور در پیاده روی اربعین۹۵ گفت :

تاکنون ۸۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌ نام کرده‌ اند.

وی با بیان اینکه فاصله زمانی مناسبی تا آغاز راهپیمایی اربعین وجود دارد، افزود :

آمار فعلی ثبت‌ نام خوب است، ولی زائران معمولاً ثبت‌نام خود را به دقایق پایانی و انتهایی فرصت باقیمانده موکول میکنند.

محمدی با تأکید بر اینکه زائران اربعین باید از فرصت زمان فعلی ثبت‌نام در سامانه استفاده کرده و آنرا به لحظات پایانی موکول نکنند، گفت :

بهتر است زائران بدانند افرادی که زودتر ثبت‌ نام کنند، مزیت‌ های بهتری نسبت به دیگر زائران دارند.

معاون سازمان حج و زیارت درباره این مزیت‌ها تصریح کرد: دریافت سریع‌ تر روادید و همچنین تاریخ پیشنهادشده خروج از مرز توسط سامانه و همچنین انتخاب داوطلبانه از سوی زائر و عدم ازدحام در مرزها بخشی از مزیت‌هاست.

محمدی با بیان اینکه از هفته آینده صدور ویزای زائران ثبت نام شده آغاز خواهد شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار نیست روادیدی در مرزها صادر شود که این کار برای عدم ازدحام در آن مناطق است.

وی افزود: سازمان حج و زیارت طبق زمانهای برنامه‌ریزی‌شده خود روادید زائران را در مراکز استان‌ ها صادر خواهد کرد.

معاون سازمان حج و زیارت با بیان اینکه طبق تصمیم دولت عراق و اصرار آنها قرار نیست روادید برای ورود به این کشور در موسوم اربعین لغو شود، آنرا خارج از تصمیم ایران دانست.

گفتنی است مسئولیت اجرایی اعزام طرح پیاده‌روی اربعین حسینی با وزارت کشور است و ثبت نام و اعزام زائران توسط سازمان حج و زیارت انجام میشود از ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ آغاز شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه سماح به نشانی https://samah.haj.ir/ پیش ثبت نام اولیه خود را انجام دهند.

اعلام زمان ثبت نام پیاده روی اربعین ۹۵ - اربعین ۲۰۱۶ - - طرح ویژه عتبات- عتبات عالیات- راهپیمایی اربعین- ثبت نام پیاده روی اربعین- سامانه سماح- زمان شروع ثبت نام پیاده روی اربعین 95- اربعین 95- امام حسین (ع)- کربلاX محرم- سازمان حج و زیارت- 14 ستاره- 14setare.com

منبع : فارس

—————————

ساندویچ پانل ماموت لیست قیمت ساندویچ پانل مشخصات فنی ساندویچ پانل فروش ورق رنگی نصب و اجرای ساندویچ پانل

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

یک دیدگاه برای : “ثبت نام ۸۰ هزار نفر برای پیاده روی اربعین۹۵”

  1. ستاره گفت:

    ببخشید هزینش چقدرمیشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط