پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

تیم ملی فوتبال ایران آدیداس پوش شد !!

تیم ملی فوتبال ایران - عکس دسته جمعی تیم ملی فوتبال ایران- شرکت آدیداس- پیراهن آدیداس تیم ملی فوتبال ایران- 14 ستاره- کشورهای آدیداس پوش فوتبال جهان- مقدماتی جام جهانی 2018- انتخابی جام جهانی 2018 روسیه- 14setare.com- تیم ملی فوتبال ایران- کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال- ایران قطر مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه

تیم ‌ملی فوتبال ایران در دیدار اول خود در رقابتهای مقدماتی جام‌جهانی مقابل قطر از البسه آدیداس استفاده میکند. اما کدام کشورها آدیداس می پوشند؟ تیم ملی فوتبال ایران به عنوان شصت و سومین کشور از البسه آدیداس استفاده خواهد کرد.

به گزارش “چهارده ستاره“، مسئولان فدراسیون، کمیته تیمهای ملی و بخش اقتصادی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با کی‌ روش سرانجام به این جمع ‌بندی رسیده‌ اند که از یک برند بین‌ المللی برای پیراهن تیم ‌ملی استفاده کنند و به این ترتیب پیراهن ‌های آدیداس در دیدار تیم‌ ملی مقابل قطر برتن ملی‌پوشان خواهد بود.

شکل کار تیم‌ملی با آدیداس البته در قالب قرارداد اسپانسری نیست و تیم‌ ملی با کمک یکی از خیرین همیشگی البسه مورد نیاز خود را تا پایان امسال از این کمپانی آلمانی خریداری کرده است و بعد از این مدت، مذاکرات برای جذب یک اسپانسر بین ‌المللی پیراهن ملی از بین کمپانی‌ های مشهور جهان مثل نایکی، آدیداس و پوما آغاز خواهد شد.

طرح لباس تیمهای ملی حاضر در یورو ۲۰۱۶ با برند و البسه آدیداس

امیر عابدینی رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در این‌ باره می‌ گوید :

ما برای اینکه از ناراحتی آقای کی‌روش کم کنیم چاره دیگری نداشتیم و چون وقت کافی نبود، برای تیم‌ ملی دست به خرید البسه زدیم و قرار است البسه برای بازی قطر تحویل تیم‌ ملی بشود. ما در این زمینه از طریق آقای ساکت به آقای کی‌روش اختیار تام دادیم تا طرح مورد نظر خود را برای تیم‌ ملی انتخاب کند و قرار بر این است که البسه تیم‌ملی به صورت یکجا خریداری شود یعنی آنچه که مورد نیاز تیم‌ ملی تا آخر امسال است به مسئولان این تیم تحویل داده شود.

به این ترتیب تیم‌ ملی فوتبال ایران بعد از حدود ۴۰ سال همکاری خود را با برند آدیداس مجددا از سر میگیرد. کمپانی آدیداس در سال ۱۹۷۸ در جام‌ جهانی آرژانتین اسپانسر تیم‌ ملی بود. اما تیم‌ ملی در ۳ جام‌جهانی بعدی از برندهای پوما و آل‌ اشپورت استفاده کرده است. قرار بود ایران در رقابتهای پیش رو از البسه کمپانی جیووا استفاده کند که این قرارداد با توجه به صحبت‌ های مسئولان فدراسیون لغو شده است. اگرچه جیووا تقبل کرده بود سالیانه مبلغی را به فدراسیون پرداخت کند و شرایط فعلی برخلاف پروتکل‌ های طبیعی فدراسیون‌ ها مبنی بر قرارداد با اسپانسرهای لباس است؛ اما در نهایت برنامه بر این شد که با اختصاص مبلغی تیم‌ ملی با برند خارجی در رقابتهای جام‌ جهانی شرکت کند.

عابدینی در پاسخ به این سوال که آیا در تمرین امروز تیم‌ ملی هم از لباس آدیداس استفاده خواهد شد گفت :

من از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم اما قطعا در بازی قطر تیم‌ ملی پیراهن مارک آدیداس را به تن خواهد داشت.

تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ آدیداس می پوشید.

کدام کشورهای دنیا البسه آدیداس می پوشند ؟

تیم ملی فوتبال ایران به عنوان شصت و سومین کشور از البسه شرکت آدیداس استفاده خواهد کرد.

به گزارش “چهارده ستاره“، تیم ملی فوتبال ایران پس از مدتها کش و قوس و استفاده از برندهای نامعتبر با امضای قراردادی شرکت آدیداس را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرد.

ایران در حالی قرارداد خود با آدیداس را به امضا رسانید که پیش از این ۶۲ کشور از پنج قاره دیگر با این کمپانی معتبر قرارداد داشتند.

در دو قاره اروپا و آفریقا ۲۳ کشور به مانند تیم ملی فوتبال کشور ایران وظیفه تهیه البسه خود را به عهده آدیداس گذاشته اند. در قاره اروپا کشورهای آلمان، اسپانیا، روسیه، بلژیک، سوئد، اوکراین، بوسنی و هرزگوین و ولز و در قاره آفریقا کشورهای الجزایر، مراکش، مصر و کنگو از جمله کشورهای مطرحی هستند که البسه آنها را شرکت آدیداس تهیه میکند.

در آمریکای شمالی و جنوبی نیز ۸ کشور از جمله آرژانتین، کلمبیا، مکزیک، پاراگوئه و ونزوئلا و در اقیانوسیه دو کشور ساموئا و جزایر سلیمان برای تامین البسه خود با آدیداس همکاری می کنند.

ایران در آسیا هفتمین کشوری است که البسه آدیداس را بر تن خواهد کرد. پیش از تیم ملی ایران کشورهای ژاپن، اردن، امارات، نپال، مغولستان و المپیک عراق این کمپانی بزرگ آلمانی را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرده و قرارداد اسپانسری با این کمپانی امضا کرده اند اما فدراسیون فوتبال ایران فعلا قرارداد اسپانسری با این کمپانی ندارد و تنها اجناس مورد نیاز خود را از آدیداس تهیه خواهد کرد.

منبع : ورزش سه

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تیم ملی فوتبال ایران آدیداس پوش شد !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط