پربازدید های گوناگون های خبری

تیم تخصصی HSE و تعیین علت حادثه ماهشهر

hse - X آخرین خبر از آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر X ایمنی و آتش نشانی پتروشیمی ماهشهر X پتروشیمی ماهشهر X تصاویر آتش سوزی پتروشیمی بوعلی ماهشهر X حادثه پتروشیمی ماهشهر X عکس های آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر X میزان خسارات وارده بر پتروشیمی ماهشهر X 14setare.com X 14 ستاره X تیم تخصصی واحد HSE پتروشیمی جنوب X ایمنی و بهداشت حرفه ای

تیم کارشناسی «اچ اس ای» شرکت ملی نفت ایران با اعزام به ماهشهر دلایل وقوع آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا را بررسی میکند.

به گزارش “۱۴ ستاره” به نقل از خبرگزاری مهر، یک تیم پنج نفره کارشناسی از سوی واحد HSE «اچ اس ای» شرکت ملی نفت ایران برای بررسی دلایل وقوع آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا فردا به ماهشهر اعزام میشود.

اعضای پنج نفره این تیم را کارشناسان بخش اداره آتش نشانی، ایمنی، بهداشت حرفه ای، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل تشکیل می دهند.

آتش سوزی روز چهارشنبه گذشته در برج ٨٠٠١ که با ١٢١ متر ارتفاع یکی از بلندترین برجهای پتروشیمی است، صبح امروز جمعه تقریبأ به طور کامل مهار شد. آتش در مخزن این پتروشیمی که صبح پنج شنبه مهار شده بود بار دیگر زبانه کشیده بود.

آتش در واحدهای فرآیندی پارازایلین خاموش شده اما مخازن ذخیره سازی و مواد آن در حال سوختن است.

خسارت آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا تنها مالی بوده و تاکنون هیچ مصدومیت و آسیبی برای پرسنل درگیر در حادثه آتش سوزی پیش نیامده است.

شرکت مناطق نفت خیز جنوب از زمان وقوع آتش سوزی، در پتروشیمی بوعلی سینا در محل حادثه حضور دارد.

این شرکت علاوه بر ارسال٢٨٠ بشکه ماده خاموش کننده و دو دستگاه بزرگ آتش نشانی، دو گروه آتش نشان را به موقعیت پتروشیمی بوعلی سینا اعزام کرده است، بیژن عالی پور، مدیر عامل این شرکت نیز در محل حادثه حضور پیدا کرد.

علی صفی خانی، رئیس HSE شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، دهقانی، رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همچنین رئیس و معاونین HSE و ترابری شرکت آغاجاری نیز در محل حادثه حضور دارند.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در زمینی به مساحت ٣۶ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان، در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر واقع است،خوراک پتروشیمی ماهشهر نفتای سبک و سنگین و بنزین پیرولیز است که از کارخانجات NGL (١٠٠٠/٩٠٠ پازنان) و پتروشیمی امیرکبیر تامین میشود و در فرآیندهای موجود در واحدهای عملیاتی مختلف به محصولات با ارزش و سود آور آروماتیکی نظیر پارازایلین و ارتوزایلین و بنزن تبدیل می شود.

عکس/ مخزن خاموش شده پتروشیمی بوعلی

عکسهای امروز صبح از مخزن خاموش شده در پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر را می‌ توانید در زیر ببینید.

عکسهای آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکسهای آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس های آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

عکس مخزن آرام گرفته پتروشیمی بوعلی

عکس مخزن آرام گرفته پتروشیمی بوعلی

عکس/ مخزن آرام گرفته پتروشیمی بوعلی

——————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تیم تخصصی HSE و تعیین علت حادثه ماهشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط