پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

تیمهای راه یافته به مرحله دوم یورو ۲۰۱۶

X تیمهای راه یافته به مرحله دوم یورو 2016X تیمهای صعودکننده به یک چهارم یوروX دیدارهای مرحله حذفی یورو 2016X برنامه دیدارهای یورو 2016 فرانسهX یوروX تصاویر یورو 2016X نمودار مسابقات یورو 2016X جام ملتهای اروپاX مسابقات حذفی یوروX ایتالیا اسپانیاX حرف انگلیسX حریف فرانسهX حریف پرتغالX حریف آلمانX حریف ولزX حریف اسپانیاX حریف ایتالیاX دیدارهای حذفی جام ملتهای اروپاX تیمهای صعود کننده به یک هشتم یوروX Euro 2016 FranceX Eurocopa 2016 FranciaX Europe tournoi de football des NationsX France's Euro 2016 football tournament results-نمودار یورو 2016-جدول کامل مسابقات-اینفوگرافی مراحل یورو 2016-

با پایان رفتن دور گروهی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ و مشخص شدن ۱۶تیم صعودکننده به مرحله بعد، هیجان با آغاز رقابتهای حذفی به اوج می رسد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، با برگزاری ۲ دیدار پایانی دور گروهی رقابت های یورو ۲۰۱۶، ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها مشخص شدند.

تیمهای فرانسه، ولز، آلمان، کرواسی، ایتالیا و مجارستان به عنوان تیم های اول راهی مرحله بعد شدند و سوئیس، انگلیس، لهستان، اسپانیا، بلژیک و ایسلند هم در این شش گروه در رتبه دوم قرار گرفتند. اما از بین تیم های سوم، آلبانی و ترکیه از دور رقابت ها کنار رفتند و اسلواکی، ایرلند شمالی، جمهوری ایرلند و پرتغال جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آوردند.

نکته جالب توجه اما وضعیت متفاوت بالا و پایین جدول حذفی رقابت ها است. جایی که آلمان، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه در یک سمت قرار گرفته اند و تیم هایی همچون ولز، لهستان، کرواسی، پرتغال، سوئیس و مجارستان در سمت دیگر.

از مهمترین بازی های مرحله یک هشتم نهایی میتوان به دیدار نفس گیر ایتالیا و اسپانیا اشاره کرد. دیداری که یاد آور فینال رقابت های یورو ۲۰۱۲ است. جایی که اسپانیا با ۴ گل آتزوری را تحقیر کرد و این بار یاران بوفون به دنبال جبران آن نتیجه خواهند بود. دیدار ایتالیا مقابل اسپانیا چهارمین پیکار این دو تیم در ۳ دوره اخیر رقابت های یورو محسوب میشود. آنها در یورو ۲۰۱۲ دو بار و در یورو ۲۰۰۸ نیز ۱ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند.

انگلیس که با ۲ تساوی و ۱ پیروزی کار خود را در دور گروهی به اتمام رساند، باید با ایسلند روبرو شود. در واقع ایسلندی ها با گل لحظات پایانی مقابل اتریش، حریف این تیم در مرحله یک هشتم نهایی شدند. دیداری که می تواند اتفاقات جذاب زیادی در آن رقم بخورد.

در بالای جدول مصاف کرواسی و پرتغال و همین طور سوئیس و لهستان نیز می تواند حاوی جذابیت های زیادی باشد. هر دو تیم عملکرد خوبی در دور گروهی داشتند و کار را بدون شکست به پایان رساندند.

برنامه کامل دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی یورو :‏

شنبه ۵ تیر

سوییس – لهستان ؛ سنت اتین

کرواسی – پرتغال؛ لانس

ولز – ایرلند شمالی؛ پاریس

یکشنبه ۶ تیر

مجارستان – بلژیک؛ تولوز

آلمان – اسلواکی ؛ ویلانوو

فرانسه – ایرلند شمالی ؛ لیون

دوشنبه ۷ تیر

ایتالیا – اسپانیا ؛ سنت دنیس

انگلستان – ایسلند؛ نیس

برنده دیدارهایی که مقابل هم آمده، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم خواهند رفت.‏


منبع : ورزش سه

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تیمهای راه یافته به مرحله دوم یورو ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط