پربازدید های توپ و تور

برزیل ایتالیا فینال والیبال المپیک ریو۲۰۱۶

فینال والیبال المپیک- پوستر فینالیست ها- ایتالیا برزیل در فینال ریو۲۰۱۶- برزیل ایتالیا در فینال والیبال ۲۰۱۶- ریکاردو لوکارلی- ایوان زایتسف- عکس های روسیه برزیل برزیل روسیه در نیمه نهایی المپیک- عکس های آمریکا ایتالیا در نیمه نهایی والیبال المپیک-- 12 تیم حاضر در والیبال المپیک ریو- 14 ستاره- 14setare.com- المپیک برزیل- المپیک ریو-برنامه بازیهای والیبال در المپیک ریوX تیم ملی والیبال آمریکا- تیم ملی والیبال ایتالی- تیم ملی والیبال برزیل- تیم ملی والیبال روسیه- فهرست تیم والیبال آمریکا در المپیک ریو 2016X فهرست تیم والیبال ایتالیا در المپیک ریو 2016- فهرست تیم والیبال برزیل در المپیک ریو 2016- فهرست تیم والیبال روسیه در المپیک ریو 2016- فینالیست های والیبال المپیک ریو- مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک ریو- مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک

تیمهای برزیل و ایتالیا با غلبه بر روسیه و آمریکا به فینال والیبال المپیک ۲۰۱۶ ریو راه یافتند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در ادامه مسابقات والیبال المپیک ۲۰۱۶ و در مرحله نیمه نهایی، تیم های ملی والیبال ایتالیا و برزیل با غلبه بر حریفان خود ضمن فینالیست شدن، مدال خود را قطعی کردند.

با غلبه بر روسیه / تیم والیبال برزیل حریف ایتالیا در فینال والیبال المپیک شد

تیم ملی والیبال برزیل با برتری ۳ بر صفر مقابل روسیه در مرحله نیمه ‌نهایی بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو به فینال رسید.

در ادامه رقابتهای والیبال مردان بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو و در مرحله نیمه‌ نهایی این مسابقات تیم ملی برزیل با نتیجه ۳ بر صفر از سد روسیه گذشت و فینالیست شد.

پیش از این ایتالیا با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آمریکا جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کرده بود.

ایتالیا؛ نخستین فینالیست والیبال المپیک ریو۲۰۱۶

تیم ملی والیبال ایتالیا در دیداری نفسگیر و نزدیک توانست با نتیجه ۳ بر ۲ آمریکا را شکست دهد و به عنوان نخستین فینالیست المپیک ۲۰۱۶ معرفی شود.

در نخستین مسابقه نیمه نهایی والیبال المپیک ریو تیم ملی والیبال ایتالیا که با حذف تیم ملی ایران به این مرحله رسیده بود و آمریکا که لهستان مدعی قهرمانی را ۳ بر صفر شکست داده بود در حالی از ساعت ۲۰:۳۰ دیشب مقابل هم قرار گرفتند که در مرحله گروهی نیز دومین بازی را برابر یکدیگر داشتند. در دیدار گروهی ایتالیا توانسته بود در سه ست آمریکا را از پیش رو بردارد.

ایتالیا صدرنشین گروه A که با چهار پیروزی و تنها یک باخت به یک چهارم نهایی رسید و در این مرحله تیم ملی ایران را حذف کرد شروع خوبی در ست اول برابر آمریکا داشت و در نهایت توانست در جدالی پایاپای با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ پیروز شود.

در ست دوم این آمریکا بود که در رقابت نزدیک کم نیاورد و ۲۸ بر ۲۶ نتیجه را به سود خود کرد تا در ست شماری دو تیم یک بر یک شوند اما در ست سوم آمریکا بسیار عالی کار کرد و با برتری کامل و نتیجه عجیب ۲۵ بر ۹ مدعی قهرمانی را شکست داد.

در ست چهارم ایتالیا که چیزی برای از دست دادن نداشت به آب و آتش زد و پس از امتیاز ۲۰ نمایش بهتری از آمریکا داشت تا بتواند ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود خود تمام کند و بازی را به ست پنجم بکشد.

در ست پنجم بازیکنان آمریکا که انگار از نظر بدنی تحلیل رفته بودند و نتوانستند برتری قاطع خود در ست‌های دوم و سوم را حفظ کنند، در گام آخر هم مغلوب شدند تا ایتالیا با نتیجه ۱۵ بر ۹ برنده شود و به فینال والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶ برسد.

به این ترتیب در تاریخ ۳۱ مرداد ماه تیمهای ایتالیا و برزیل فینال را برگزار خواهند کرد و تیمهای آمریکا و روسیه هم دیدار رده بندی را برگزار میکنند.

برنامه دیدار های رده بندی و فینال والیبال المپیک یکشنبه ۳۱ مرداد :

برنامه رده بندی والیبال المپیک :

آمریکا ?? _ ?? روسیه – ساعت ۱۷:۰۰

برنامه فینال والیبال المپیک :

برزیل ?? _ ?? ایتالیا – ساعت ۲۰:۴۵

 

* * * * * * * * * * * * * *

منبع : ورزش سه

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “برزیل ایتالیا فینال والیبال المپیک ریو۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط