پربازدید های سینما، تلویزیون

تولید مسابقه آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی

عکس مسابقه آب و آتش شبکه نسیم- آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی- ارشا اقدسی- 14 ستاره- شبکه نسیم- برنامه آب و آتش- مسابقه آب و آتش- 14setare.com- لینک ثبت نام در مسابقه آب و آتش شبکه نسیم

مسابقه آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی در حال ضبط است و به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مسابقه تلویزیونی «آب و آتش» با اجرای «ارشا اقدسی» در حال ضبط است و به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

در این مسابقه ۱۶ نفره، چهار گروه چهار نفره باید مراحل مسابقه را که بر روی سازه‌ هایی روی آب تعبیه شده طی کنند. تیمی که این مراحل را در کمترین زمان ممکن طی کرده‌ باشد تیم برنده است و در نهایت یک مسابقه فینال از میان برندگان هر مسابقه برگزار خواهد شد.

مسابقه آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی که در ۲ هزار متر فضای خشکی و حدود ۱۰ هزار متر فضای آبی در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار میشود یک مسابقه تلویزیونی واقعی با محوریت افراد شرکت کننده است و بخشهای جذاب و بدیعی در آن گنجانده شده ‌است.

حضور خانواده‌ های شرکت‌کنندگان در فضای مسابقه، نزدیک شدن حس بیننده و شرکت‌کنندگان و هم ذات پنداری با آنها را بخشی از هیجان و جذابیت این مسابقه است. این مسابقه براساس توانمندی شرکت‌کنندگان بالای هجده سال و مدیریت انجام هر مرحله بنا شده‌ است و به دلیل انجام بخش اعظم مراحل در آب، دانستن شنا و استقامت بدنی شرط اصلی حضور در این مسابقه است.

ساز و کار مسابقه اینگونه است که گروهی که در کمترین زمان مراحل را طی کرده ‌است برنده آن قسمت است اما این به معنی بازماندن دیگران از حضور در مرحله نهایی نیست چرا که ارزیابی نهایی از میان کلیه شرکت‌ کنندگان خواهد بود.

با توجه به آماده سازی مقدمات برگزاری این مسابقه در شهریورماه جوانان علاقمند جهت شرکت در این مسابقه جذاب می توانند به سایت http://www.aboatash.tvnasim.ir/ مراجعه کرده و ضمن مطالعه مراحل مسابقه، ثبت نام کنند تا مقدمات انتخاب شرکت کنندگان اصلی از میان آنها فراهم شود.

توجه به توانایی‌ ارتباط برقرار کردن و بازیگری یکی از شرایط پذیرش در این مسابقه است و انتخاب افراد مناسب در هر گروه با توجه به شرایط فردی، هوش و سرعت عمل از فاکتورهای تاثیر گذار و مهم در روند طی مراحل این مسابقه مهیج خواهد بود.

تصاویر مسابقه تلوزیونی آب و آتش شبکه نسیم

منبع : فارس

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

یک دیدگاه برای : “تولید مسابقه آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط