پربازدید های اخبار بین المللفرق ضاله

توجیه داعش برای عدم حمله به اسرائیل

-X اسرائیل X رژیم صهیونیستی X عربستان سعودی X سوریه X جنگ 33 روزه X جنگ 22 روزه X جنگ 8 روزه X روابط ریاض-تل آویو X روابط عربستان-اسرائیل X جنگ 50 روزه X کمک آل سعود به اسرائیل X 14 ستاره X 14setare.com X رابطه تل آویو-ریاض X جنگ سوریه X جنایات عربستان سعودی X آمریکا X النصره X داعش X حمله ائتلاف ضد داعش به سوریه X صهیونیسم-تل آویو نگران افشای رابطه با کشورهای خلیج فارس استداعش-تروریست-حامیان-داعش-آمریکا-عربستان-سعودی-ترکیه-قطر-اسرائیل-حمله-به-اسرائیل-داعشی-ها-داعشی-تروریست

داعش در مقاله‌ ای تلاش کرد ذهن مخاطبان مسلمان درباره عدم انجام هیچ حمله‌ ای به رژیم صهیونیستی را توجیه کند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، گروهک تروریستی داعش مقاله‌ ای منتشر کرد و در آن دلیل عدم حمله‌ اش به فلسطین اشغالی را –به زعم خودش- توضیح داد.

این مقاله با عنوان «بیت ‌المقدس… مسئله شرعی اولیه» در روزنامه «النبا» وابسته به داعش منتشر شد و داعش سعی کرده در آن دلایل عدم حمله به اسرائیل را به مخاطبان مسلمان توجیه کند؛ علی‌ رغم اینکه نیروهای اسرائیلی چندین تیم وابسته به داعش را دستگیر کرده‌ اند این گروهک تاکنون هیچ حمله سازمان یافته‌ ای علیه اسرائیل انجام نداده است.

در این مقاله آمده است :

اگر به واقعیت امروز بر روی زمین نگاه کنیم، خواهیم دید که شرک و قوانین آن بر کل جهان سیطره درد اما خداوند این امکان را در برخی نقاط برای دولت اسلامی [ داعش] به وجود آورده تا دین را در این اماکن برپا کند… از طرفی حکم جهاد در فلسطین و دیگر اماکن فرقی ندارد.

در ادامه ی این مقاله از عرب‌ هایی که این اعتقاد را رواج میدهند که فلسطین، مسئله اول جهان اسلام است به شدت انتقاد شده که در میان آنها، برخی رهبران عرب مانند «جمال عبدالناصر» دومین رئیس‌ جمهور مصر نام برده شده است.

در یاداشت مذکور نوشته شده است :

اما مکان‌ هایی هستند که در اولویت جهاد قرار دارند : کشورهای عربی که تحت حکومت طاغوت و ظالمان قرار دارند از جمله آنها عربستان است؛ باید مکه مکرمه و مدینه منوره از سیطره خاندان پادشاهی عربستان آزاد شود. ظالمان مرتد حاکم بر دیار اسلام مکارترند و جنگ با آنها مقدم بر جنگ با مشرکان اصلی است؛ پس از برقراری حکومت اسلامی صحیح در سرزمین مسلمانان، امکان حمله به سرزمین کفار «اسرائیل» وجود دارد.

گفتنی است گروه تروریستی-تکفیری-سعودی-صهیونیستی داعش از خرداد سال ۹۳ کنترل بخشهایی از عراق و سوریه را به دست گرفته و مدعی تشکیل خلافت اسلامی در کشورهای اسلامی است. همچنین گفتنی است که هم اکنون ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و محور مقاومت توانسته اند بیشتر شهرهای تحت اشغال داعش مثل تکریت، رمادی، سنجار، حلب، جنوب دمشق، سامرا و غرب بغداد را آزاد کنند.

همچنین امروز ارتش سوریه توانست به کمک متحدین خود (سپاه بدر و حزب الله عراق، حزب الله لبنان، لشگر فاطمیون و مستشاران نظامی ایرانی) شهر مهم و راهبردی و باستانی تدمر (پالمیرا) در مرکز سوریه را به کنترل خود در آورد و اشغالگران صهیونیستی-وهابی داعش را یک قدم دیگر به شکست نهایی نزدیکتر کند.

منبع : فارس

««« آخرین اخبار داعش را از اینجا بخوانید »»»

——————————–—————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “توجیه داعش برای عدم حمله به اسرائیل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط