پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

تمام اتفاقات احتمالی نقل و انتقالاتی استقلال

ارم استقلال-آرم استقلال-آبی-X استقلال تهران X استقلال X پژمان منتظری X لیست خرید استقلال X آخرین اخبار استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X لیست مازاد استقلال X جدایی استقلالی ها X وحید طالب لو X حنیف عمران زاده X آرش برهانی X سایت هواداران استقلال تهران X نقل و انتقالات استقلال X نقل و انتقالات ایران X 14setare.com X 14 ستاره X لیگ برتر فوتبال ایران

آبی‌ پوشان تهرانی در شرایطی تمرینات خود برای حضور در فصل آینده را آغاز کرده ‌اند که هنوز برخی پست ‌های استقلال خالی است و به نظر میرسد علیرضا منصوریان برای خودش مجهولاتی ساخته است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، استقلال تنها دو جای خالی دارد و همچنان در پست هافبک دفاعی و مهاجم و حتی در قلعه دفاعی کسری بازیکن دارد. اگر با پادوانی قرارداد بسته شود، تنها یک سهمیه باقی می ماند و دو مجهول به نام امید ابراهیمی و البته سجاد شهباززاده.

امید ابراهیمی مذاکراتش را با قطری ها انجام داده و به نتیجه نرسیده است و همین روزهاست که پای میز مذاکره با استقلال بنشیند.. با این وجود اما هنوز سجاد شهباززاده هم با استقلال تمدید نکرده چون ظاهرأ از سال گذشته طلب زیادی دارد که پرداخت نشده و عقد قرارداد را منوط کرده به تسویه حساب با استقلال که البته این کار وسط نقل و انتقالات بسیار سخت است.

معادله منصوریان هم اکنون سه مجهول دارد و دو گزینه برای پاسخ !!

اگرچه باید تاکید کرد که استقلال هنوز برای نقل و انتقالات وقت دارد و باز باید اشاره کرد که ستاره خریدن دلیل موفق بودن یک تیم نیست و این نکته را پرسپولیس و استقلال خوزستان سال قبل تایید کردند اما در مجموع باید گفت: استقلال یک اشتباه استراتژیک انجام داد و آن اشتباه این بود که پیش از تعیین تکلیف بازیکنان خود و قبل از خرید بازیکنان جدید، بازیکنان خود را در لیست مازاد قرار داد.

شاید لیست مازاد منصوریان نقدی نداشته باشد اما همیشه تجربه می‌ گوید اول بازیکن جدید را بخر بعد بازیکن قدیمی تر را که مورد تایید نیست کنار بگذار.

امروز استقلال اگرچه از این وضعیت عبور میکند و نهایتأ در مجهول یا مجهول ‌های باقی مانده بازیکن خارجی می ‌خرد اما نباید کارش به اینجا که امروز رسیده می‌ رسید و با کمی دقت و صبر می توانست شرایط بهتری را ایجاد کند تا این همه نگرانی ایجاد نشود.

البته وضعیت مجتبی جباری و پژمان منتظری هم جزو ابهام های نقل و انتقالات باشگاه استقلال است چرا که رسانه های قطری امروز رسمأ اعلام کردند که قرارداد جباری با الاهلی در توافق دو طرفه فسخ شده است و امکان دارد این دو بازیکن هم در لیست خرید علیرضا منصوریان به عنوان سهمیه خارجی باشند.

همه سوپرایزهای احتمالی منصوریان

سرمربی جوان آبی‌ ها در اولین جلسه تمرینی تیمش برای چندمین بار مدعی شد که این تیم مشغول مذاکره با ۲ بازیکن بزرگ است و تا پایان هفته تکلیف جذب آنها مشخص خواهد شد.

در روزهایی که تقریبا تمام هواداران استقلال از موفقیت این تیم در فصل نقل و انتقالات ناامید شده ‌اند، سرمربی جوان آبی ‌ها در اولین جلسه تمرینی تیمش برای چندمین بار مدعی شد که این تیم مشغول مذاکره با ۲ بازیکن بزرگ است و تا پایان هفته تکلیف جذب آنها مشخص خواهد شد.

این چندمین بار است که منصوریان چنین وعده‌ای به هواداران تیمش می‌دهد و خیلی‌ها دوست دارند بدانند ستاره‌های مورد نظر او چه کسانی هستند؟ استقلال تا پایان فصل نقل و انتقالات تنها یک سهمیه لیگ برتری و البته دو سهمیه بزرگسال می‌ تواند جذب کند و گفته میشود آبی ‌ها به شدت به دنبال جذب قاسم حدادی ‌فر هستند. البته علیرضا منصوریان با معاوضه علی قربانی و فرشید باقری با حدادی ‌فر مخالفت کرد ولی استقلال همچنان به دنبال پرداخت مبلغ رضایت‌ نامه در ازای به خدمت گرفتن حدادی ‌فر است. در صورتی که آبی ‌ها موفق به جذب حدادی ‌فر نشوند در آن صورت کاوه رضایی گزینه بعدی آنها در فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

اما استقلالی ‌ها روی آرش افشین هم نظر مثبتی دارند و با توجه به اینکه این بازیکن سهمیه لیگ برتری محسوب نمیشود، آبی ‌ها به دنبال جذب این بازیکن هستند. در صورتی که استقلال بتواند قاسم حدادی‌ فر و آرش افشین را جذب کند به نظر میرسد کار این تیم در فصل نقل و انتقالات تمام میشود. استقلال در حال حاضر وریا غفوری، بختیار رحمانی، فرشید باقری، علی قربانی و محمدحسین کنعانی‌ زادگان را به عنوان سهمیه بزرگسالان جذب کرده است و البته رابسون، بازیکن برزیلی که سابقه بازی در سری B این کشور را دارد هم به جمع آبی‌ ها اضافه خواهد شد.

منبع : مشرق نیوز

———————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تمام اتفاقات احتمالی نقل و انتقالاتی استقلال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط