پربازدید های محور مقاومت

تمام آب های ساحلی و منطقه ای در تیررس سپاه

اشراف نظامی ایران بر آبهای خلیج فارس و آبهای خاورمیانه و تنگه عدن و تنگه هرمز - X خلیج فارسX تنگه هرمزX امکانات ایران برای بستن تنگه هرمز- 14 ستاره- خلیج عدن- دریای عمان- ایران- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران- نیروی دریایی ایران- 14setare.com- نیروی دریایی سپاه پاسداران- سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه- ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در بحرین- آمریکا

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تمام آب های ساحلی و منطقه ای و سرزمینی در تیررس ما است، گفت: دشمنان به اقتدار و صلابت ندسا اذعان دارند.

به گزارش “چهارده ستاره“، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تمام آب های ساحلی و منطقه ای و سرزمینی در تیررس ما است، گفت: دشمنان به اقتدار و صلابت ندسا اذعان دارند.

سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: توانمندی، اقتدار و صلابت نیروی دریایی سپاه مسأله ‌ای نیست که خودمان آنرا مطرح کنیم بلکه دشمنان به این موضوع اذعان دارند و به طور مرتب اتفاقاتی می ‌افتد که مکرراً به این موضوع اذعان میکنند.

وی افزود: این اقتدار و صلابت به برکت انقلاب اسلامی، امام راحل، مقام معظم رهبری و خون شهدا به دست آمده و دشمنان به سیطره نیروی دریایی سپاه بر آب‌ های خلیج فارس معترف هستند.

فرمانده نیروی دریای سپاه تصریح کرد :

امنیت کامل در آب ‌های سرزمینی و ساحلی ما حاکم است و تمام فعالیت ‌ها به طور کامل رصد دقیق میشود.

سردار فدوی متذکر شد : یک روال معمولی در دریا برقرار است و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز ۹۷ فروند از شناورهای ما مشغول انجام مأموریت و حراست از آبها هستند و دیگرانی که قاعدتاً نباید در خلیج فارس باشند و کشورهایی که هزاران کیلومتر با این منطقه فاصله دارند نباید به طور دائم اینجا حضور داشته باشند.

وی در پایان اضافه کرد: فرماندهان ناوهایی که برای نخستین بار در خلیج فارس حضور پیدا میکنند و با حضور مقتدرانه سپاه مواجه می ‌شوند احساس نگرانی و ترس کرده و بعضاً این احساس ترس‌ ها را منعکس میکنند.

Image result for ‫سردار فدوی‬‎

منبع : فارس

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تمام آب های ساحلی و منطقه ای در تیررس سپاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.