پربازدید های گوناگون های خبری

تقدیر رهبر انقلاب از آتش نشانان حادثه ماهشهر

لبخند رهبر انقلاب آقا - X تقدیر رهبر انقلاب از آتش نشانان حادثه ماهشهر X بیژن زنگنه وزیر نفت X ایمنی و آتش نشانی پتروشیمی ماهشهر X آخرین خبر از آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر X عکس های آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر X 14setare.com X 14 ستاره

وزیر نفت، مراتب قدردانی رهبر معظم انقلاب از مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان دخیل در ماجرای خاموش کردن آتش در پتروشیمی بوعلی را ابلاغ کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، بیژن زنگنه وزیر نفت با ارسال نامه ای به استاندار خوزستان و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مراتب قدردانی و تشکر رهبر معظم انقلاب به همه مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان را ابلاغ کرد.

در متن پیام بیژن زنگنه، به غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان آمده است :

با توجه به مأموریت محوله به اینجانب برای ابلاغ مراتب قدردانی رهبر معظم انقلاب به همه مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان فداکار که در فرونشاندن آتش پتروشیمی بوعلی سینا مشارکت داشته اند، خواهشمند است مراتب را به نحو احسن به آگاهی عموم همکاران مرتبط برسانید.

پیام وزیر نفت به مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

وزیر نفت همچنین در پیامی به مرضیه شاهدایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد :

با توجه به ماموریت محوله به اینجانب برای ابلاغ مراتب قدردانی و تشکر رهبر معظم انقلاب، مقتضی است مراتب را به آگاهی همکاران مرتبط برسانید.

وزیر نفت در ادامه دو پیام آورده است :

برخود لازم میدانم با سپاس متقابل الطاف پدرانه و کریمانه رهبر معظم انقلاب و آرزوی سلامت و طول عمر برای معظم له، برای همه فعالان در این تلاش جمعی نیز از خداوند قادر متعال سلامت و ادامه توفیقات مسئلت نمایم.

منبع: تسنیم

————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تقدیر رهبر انقلاب از آتش نشانان حادثه ماهشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط