پربازدید های قیمت موبایل، تبلت و لب تاپکامپیوتر و اینترنت

تغییر سیستم عامل های محصولات سامسونگ

tv_tizen_X سامسونگ X اندروید X سیستم عامل X ساعت X لینوکس X سیستم عامل لینوکس X گوشی هوشمند سامسونگ X گوگل X شرکت گوگل X google.com X 14 ستاره X 14setare.com X ساعت های گوگل X تلفن همراه سامسونگ X گوشی های جدید سامسونگ X تایزن

سامسونگ دیگر از سیستم‌ عامل اندروید “وِر” برای ساخت دستگاه‌ های خود استفاده نمیکند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در کنفرانس سالانه گوگل در دو سال گذشته بود که سامسونگ گوشی هوشمند خود را معرفی کرد که با سیستم ‌عامل اندروید “وِر” (Android Wear OS) راه‌اندازی شده بود و پس از دو سال این همکاری خاتمه یافته است.

مدیران سامسونگ به وب‌سایت فست ‌کمپانی اعلام کردند که دیگر برنامه‌ ای برای توسعه دستگاه‌ ها با سیستم ‌عامل اندروید “وِر” ندارد.

این مدیران همچنین گفتند که از این پس سیستم عامل تایزن (Tizen OS) سامسونگ در تقریبا تمامی ابزارهای پوشیدنی این شرکت مورد استفاده قرار می‌ گیرد که نسبت به اندروید “وِر”، عملکرد بهتری در باتری دارد.

به گفته مدیران سامسونگ، تایزن همچنین تبدیل به سیستم‌ عامل استاندارد این شرکت برای محصولات سامسونگ، از تلویزیون تا یخچال‌ شده است.

با این وجود، سامسونگ در بیانیه‌ ای به این گزارش فست‌ کمپانی پاسخ داد: سامسونگ درباره اندروید “وِر” هیچ اعلامیه ‌ای نداده است و تعهد ما نسبت به هیچ‌ یک از پلتفرم ‌هایمان تغییر نکرده است.

تایزن یک سیستم ‌عامل آزاد و متن ‌باز برای تلفن همراه است که بر اساس سیستم‌ عامل لینوکس نوشته شده، این محصول توسط بنیاد لینوکس پشتیبانی میشود و توسط انجمن تایزن ارائه شده‌ است.

منبع: ایسنا

————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تغییر سیستم عامل های محصولات سامسونگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط