پربازدید های توپ و تور

تصاویر شادی والیبالیست ها پس از پیروزی رویایی

X تیم ملی والیبال ایران X ایران کانادا X برد ایران برابر کانادا X خوشحالی بازیکنان تیم ملی والیبال X پیروزی والیبالیست های ایران X والیبال ایران 3 کانادا 2 X 14setare.com X 14 ستاره X انتخابی المپیک ریو X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال

شاگردان لوزانو در دومین دیدار خود مقابل کانادا در حالی که دو ست نخست بازی را واگذار کرده بودند موفق شدند در ست های سوم و چهارم و پنجم حریف قدر خود را شکست دهند و با شایستگی تمام با پیروزی زمین را ترک کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۰۵:۴۰ به مصاف کانادا رفت و موفق شد حریف سخت کوش خود را ۳-۲ شکست دهد.

پیروزی رویایی ۳-۲ والیبالیست ها بعد از باخت ۲ ست

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۰۵:۴۰ به مصاف کانادا رفت و موفق شد حریف سخت کوش خود را ۳-۲ شکست دهد.

شاگردان لوزانو در حالی که دو ست اول را با نتایج ۲۹-۲۷ و ۲۵-۱۹ واگذار کرده بودند در ست های سوم و چهارم و پنجم به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۱ و ۱۶ -۱۴ به برتری رسیدند.

ملی پوشان کشورمان پس از یک روز استراحت، پس فردا و در روز سوم مسابقات از ساعت ۱۱ به مصاف فرانسه خواهند رفت.

۸ تیم ایران، لهستان، فرانسه، ژاپن، چین، استرالیا، ونزوئلا و کانادا از هشتم تا شانزدهم خرداد ماه، در توکیو به صورت دوره ای با هم مصاف خواهند داد تا در پایان ۳ تیم برتر و بهترین تیم آسیایی جواز حضور در المپیک ریو را دریافت کنند. در صورت حضور یک تیم آسیایی در جمع ۳ تیم اول، تیم چهارم نیز به المپیک خواهد رفت.

resized_1659902_559

photo_2016-05-29_15-19-19

resized_1660835_448

X ایران کانادا X تیم ملی والیبال ایران X تیم والیبال کانادا X 14 ستاره X 14setare.com X انتخابی المپیک ریو

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تصاویر شادی والیبالیست ها پس از پیروزی رویایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط