پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

ذوب‌ آهن ۱ گسترش ۱ / گلزنی مهاجمان خارجی

هفته۴ لیگ ۱۶- ذوب اهن۱ گسترش فولاد۱- گلزنی خارجی‌ها و تساوی در دیدار یحیی و فراز؛! X عکسهای بازی ذوب آهن گسترش فولاد- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14setare.com- برنامه کامل لیگ برتر شانزدهم- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برترX برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- ذوب آهن اصفهان- گسترش فولاد تبریز- یحیی گل محمدی- لوسیانو پریرا- فراز کمالوند- جری بنگستون

سبزهای اصفهانی در آخرین دیدار خانگی خود پیش از تعطیلات لیگ برتر برابر گسترش فولاد متوقف شدند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در ادامه بازی های هفته چهارم فصل ۹۶-۹۵ لیگ برتر فوتبال ایران ذوب آهن در اصفهان در برابر گسترش فولاد ۱-۱ مساوی کرد.

در ادامه بازی های هفته چهارم فصل ۹۶-۹۵ لیگ برتر فوتبال ایران ذوب آهن در اصفهان در برابر گسترش فولاد ۱-۱ مساوی کرد.

ذوب‌آهن ۱ گسترش فولاد ۱؛ بدون تلفات در تعطیلات / گلزنی خارجی ‌ها و تساوی یحیی و فراز

دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گسترش در ابتدا توانست با ضربه سر پریرا از میزبان خود پیش بیفتد تا اولین گل خود در لیگ شانزدهم را پس از نزدیک ۲۹۰ دقیقه به ثمر برساند اما ذوب آهن پس از آن تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۹ گل تساوی را به ثمر رساند. تلاش های ذوب در ادامه نیز راه به جایی نبرد تا یحیی در بازگشت به نیمکت ذوب آهن برابر تیم بحران زده فراز کمالوند متوقف شود.

هفته چهارم لیگ برتر، ساعت: ۲۰:۱۵ استادیوم فولادشهر اصفهان

داور: اشکان خورشیدی، کمک ها: علی میرزا بیگی – مهدی عالیقدر

اخطارهای بازی ذوب آهن گسترش فولاد :

علیرضا نقی‌زاده (۲۵) و (۸۸)، محمدامین درویشی (۴۱) از گسترش‌فولاد و محمد ستاری (۳۰) از ذوب آهن

اخراج : علیرضا نقی‌ زاده (۸۸)

ترکیب ذوب آهن در برابر گسترش فولاد :

رشید مظاهری، مهدی مهدی پور، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان، علی همام، مهرداد قنبری، بنگستون، مهدی رجب زاده (۸۱ محمدرضا عباسی)، محمد ستاری، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده

سرمربی : یحیی گل محمدی

ترکیب گسترش فولاد در برابر ذوب آهن :

فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، مگنو باتیستا، مسعود ابراهیم زاده (۷۷ محمدرضا خلعتبری)، محسن حمیدی، سید محسن حسینی، علیرضا نقی زاده، محمد امین درویشی (۶۰ یوسف سیدی)، لوسیانو پریرا (۸۹ امیر حسین کریمی)، مصطفی اکرامی و داریوش شجاعیان

سرمربی : فراز کمالوند

شرح بازی ذوب آهن گسترش فولاد در هفته چهارم لیگ شانزدهم :

تیم گسترش فولاد بازی را بهتر آغاز کرد. شاگردان کمالوند حملات پردامنه ای را روی دروازه حریف خلق کردند و خیلی زود هم به گل رسیدند.

بعد از گلی که شیمبا به ثمر رساند، ذوب آهن برای رسیدن به گل تساوی تلاش کرد. ذوب آهنی ها مالک توپ و میدان شدند و برای رسیدن به دروازه خسوس بازی کردند. آنها موقعیت هایی را نیز به دست آوردند که نتوانستند استفاده کنند. در این دقایق گسترش فولاد هم چشم به ضدحملات داشت که اتفاقا روی یک از همین ضدحمله ها می توانست دروازه ذوب آهن را باز کند.

در نهایت تلاش ذوب آهنی ها فایده نداشت و گسترش با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.

نیمه دوم با برتری قابل انتظار ذوب آهن آغاز شد و شاگردان گل محمدی توانستند در دقایق ابتدایی بازی گل تساوی را به ثمر برسانند. زننده گل ذوبی ها برابر گسترش فولاد جری بنگستون بازیکن سابق پرسپولیس بود.

در ادامه اما بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و ذوبی ها با آنکه مالک توپ بودند، نتوانستند دروازه گسترش فولاد را باز کند تا دو تیم در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دهند.

بهترین بازیکن بازی ذوب آهن گسترش فولاد در هفته چهارم لیگ برتر :

مرتضی تبریزی در این دیدار بازی را از روی نیمکت شروع کرد اما در نیمه دوم با تصمیم گل محمدی به میدان آمد تا با نمایش خوب خود عنوان بهترین بازیکن زمین را نصیب خود کند. تبریزی با یک ضربه سر دقیق تنها گل تیمش را ساخت و در دیگر دقایق حضور خود نیز در معدود حملات ذوب آهن نقش پر رنگی داشت.

اتفاق ویژه بازی ذوب آهن گسترش فولاد تبریز :

محمدرضا خلعتبری در تمامی دوران فوتبالش واکنش خوبی در برابر تعویض نداشته است. شماره ۹ گسترش که در دیدار با پرسپولیس واکنش نا مناسبی نسبت به تعویض خود نشان داده بود با تصمیم کمالوند در دیداری که انگیزه های ویژه ای داشت نیمکت نشین شد تا فراز نشان دهد حتی در برابر تنها بازیکن میلیاردی گسترش فولاد از اصول خود کوتاه نمی آید.

شرح گل های بازی ذوب آهن گسترش فولاد در دور رفت لیگ برتر شانزدهم :

۱-۰ (۱-۰ شیمبا برای گسترش فولاد) : در دقیقه ۱۳ ارسال داریوش شجاعیان از جناح چپ روی سر لوسیانو پریرا نشست و او با ضربه سر به زیبایی دروازه ذوب آهن را باز کرد.

۱-۱ (۱-۱ جری بنگستون برای ذوب ‌آهن) : در دقیقه ۵۸ سانتر خوب پهلوان با پاس تبریزی با ضربه سر تبریزی همراه شد تا بنگستون با ضربه ای تمام کننده اولین گل خود را وارد دروازه ده خسوس کند.

هفته۴ لیگ ۱۶- ذوب اهن۱ گسترش فولاد۱- گلزنی خارجی‌ها و تساوی در دیدار یحیی و فراز؛! X عکسهای بازی ذوب آهن گسترش فولاد- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14setare.com- برنامه کامل لیگ برتر شانزدهم- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برترX برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- ذوب آهن اصفهان- گسترش فولاد تبریز- یحیی گل محمدی- لوسیانو پریرا- فراز کمالوند- جری بنگستون

منبع : ورزش سه

————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ذوب‌ آهن ۱ گسترش ۱ / گلزنی مهاجمان خارجی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط