پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

ذوب‌ آهن ۱ سایپا ۱؛ ناکامی سه امتیازی شدن

ذوب آهن۱ سایپا ۱ تساوی در هفته۲ لیگ ۱۶ - تساوی با گل رجب زاده و فرار ذوب آهن از شکست دوم - - 14 ستاره- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- ذوب آهن اصفهان- سایپا تهران- عکسهای بازی ذوب آهن سایپا- لیگ برتر فوتبال ایران- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ شانزدهم- ذوب آهن 1 سایپا 1- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر

ذوب آهن سایپا در دومین هفته لیگ نیز در کسب پیروزی ناکام ماندند تا با تساوی در برابر هم چشم به هفته سوم بدوزند. مهدی ترابی و مهدی رجب زاده گلزنان این دو تیم در تساوی یک بر یک بودند.

به گزارش “۱۴ ستاره”، سایپا و ذوب آهن در دومین هفته لیگ نیز در کسب پیروزی ناکام ماندند تا با تساوی در برابر هم چشم به هفته سوم بدوزند. مهدی ترابی و مهدی رجب زاده گلزنان این دو تیم در تساوی یک بر یک بودند.

ذوب‌ آهن ۱ سایپا ۱؛ ناکامی در سه امتیازی شدن / تساوی با گلزنی بازیکنان جوان و مسن

بازگشت حسین فرکی به اصفهان نیز برای او با کسب سه امتیاز همراه نبود تا او بعد از شکست برابر پرسپولیس در هفته دوم برابر ذوب به تساوی دست یابد و اینگونه روند تیمش را در پیش گیرد. برای ذوبی ها نیز مسیر فصول گذشته ادامه داشت و آنها همچنان در هفته های ابتدایی لیگ ناکام هستند و در زمین خود نیز نتوانستند به برتری دست یابند

هفته دوم لیگ شانزدهم ـ ساعت۱۹:۳۰ ورزشگاه فولادشهر
داور : بیژن حیدری – کمک ها : حسین رحیمی پور و علی اکبر نوری

کارت زردهای بازی :

جونیور (۴۰)، ترابی (۵۵)، الکساندرو (۷۱) از سایپا

احسان پهلوان (۲۵) از ذوب آهن؛

ترکیب ذوب‌ آهن در برابر سایپا :

رشید مظاهری، علی حمام، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهرداد قنبری، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر (۶۵ محمد رضا حسینی)، احسان پهلوان، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی (۸۱ یاسر فیضی)، محمدرضا عباسی (۷۰ جری بنگستون).

سرمربی : یحیی گل ‌محمدی

ترکیب سایپا در برابر ذوب آهن :

الکساندر فیلیپ، جونیور، سعید لطفی، سیامک کوروشی، امید خالدی، روزبه شاه ‌علیدوست، حامد شیری، مهدی ترابی، علی قلی ‌زاده (۸۹ ابراهیم صادقی)، غلامرضا رضایی، مسعود حسن‌ زاده ‌(۷۸ علی زینالی).

سرمربی : حسین فرکی

شرح بازی ذوب آهن سایپا :

مهدی ترابی به عنوان یکی از بازیکنان جوان و ملی پوش سایپا زننده گل نارنجی پوشان بود و در سمت مقابل نیز مهدی رجب زاده با استفاده از تجربه بالایش دو گل زیبا در فولادشهر به ثمر رساندند تا دو تیم به تساوی قناعت کنند.

در حالی که نیمه اول این بازی از نظر فنی و ایجاد موقعیت با فقر همراه بود، دو تیم در ۴۵ دقیقه دوم تلاش زیادی برای رسیدن به دروازه یکدیگر داشتند و در نهایت مهدی ترابی موفق شد با حرکتی دیدنی دروازه رشید مظاهری را باز کند؛

در ادامه ذوبی با اضافه کردن به حملات خود در حالی که نارنجی پوشان با اتلاف وقت در تلاش برای متوقف کردن حریف بودند توانستند روی یک ضربه ایستگاهی و با استفاده از تجربه مهدی رجب زاده به گل تساوی دست یابند.

سایپا البته می توانست در دقایق پایانی و روی ضربه آکروباتیک شاه علی دوست به گل پیروزی برسد که واکنش فوق العاده رشید مظاهری مانع از این اتفاق شد تا هر دو تیم در دومین بازی شان نیز در کسب برد ناکام باشند.

شرح گل ‌های بازی ذوب آهن سایپا :

ذوب آهن ۰ سایپا ۱ : (دقیقه ۶۳، مهدی ترابی) : وینگر تکنیکی سایپا بعد از جا گذاشتن یک مدافع سبزپوش در گوشه محوطه جریمه و از زاویه ای بسته موفق شد توپ را از میان پای مظاهری عبور دهد و تیمش را پیش بیندازد.

ذوب آهن ۱ سایپا ۱: (دقیقه ۸۴، مهدی رجب زاده) : مهدی رجب زاده موفق شد از روی ضربه ایستگاهی از فاصله ۲۰ متری دروازه الکساندر را باز کند و نتیجه را به تساوی بکشاند.

ذوب آهن۱ سایپا ۱ تساوی در هفته۲ لیگ ۱۶ - تساوی با گل رجب زاده و فرار ذوب آهن از شکست دوم - - 14 ستاره- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- ذوب آهن اصفهان- سایپا تهران- عکسهای بازی ذوب آهن سایپا- لیگ برتر فوتبال ایران- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ شانزدهم- ذوب آهن 1 سایپا 1- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر

منبع : ورزش سه

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ذوب‌ آهن ۱ سایپا ۱؛ ناکامی سه امتیازی شدن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط