پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

ترکیب رویایی تراکتورسازی در فصل شانزدهم

لیگ برتر فوتبال ایران X شانزدهمین دوره لیگ برتر X قرعه کشی لیگ شانزدهم X لیست بازیکنان تراکتورسازی در لیگ شانزدهم X 14setare.com X 14 ستاره X محمد ابراهیمی X تراکتورسازی تبریز X لیست خرید تراکتورسازی X احتمالات نقل و انتقالات تراکتورسازی تبریز

تیم تراکتور‌سازی تبریز این روزها به دور از حاشیه و در آرامش در حال آماده‌ سازی تیمی قدرتمند برای لیگ شانزدهم می‌ باشد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، امیر قلعه ‌نوعی که سال گذشته و پس از نتایج بد تونی اولیویرا به تیم وارد شد، توانست بعد از مدتی تیم را به ثبات برساند و هم در لیگ و هم آسیا نتایج خوبی را کسب کرد. این تیم در پایان فصل نقل و انتقالات دچار تغییراتی شده بود ولی آنها با حفظ نفرات قبلی و اضافه کردن نفرات جدید امیدوار هستند که این‌بار مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر را به چنگ آورند.

ترکیب تراکتورسازی در لیگ شانزدهم :

۱- محمدرضا اخباری :

محمدرضا اخباری که هنوز یک‌ سال از خدمت سربازی ‌اش باقی مانده می تواند خیال امیرقلعه نوعی و هواداران این تیم را از بابت خط دروازه آسوده کند. اخباری فصل گذشته در تمام بازیهای تراکتورسازی به میدان رفت و عملکرد او باعث شد که به یکی از گزینه ‌های کی‌ روش درون دروازه تیم ملی ایران تبدیل شود.

۲- خالد شفیعی :

این مدافع تنومند که مورد علاقه امیر قلعه‌ نوعی می‌ باشد فصل قبل بازیهای خوبی در خط دفاعی تراکتور به ثبت رساند.

ضمن اینکه در مواقع حساس با گلزنی به کمک تیم آمد. شفیعی در کنار محمدی و یا بنگر می تواند زوجی نفوذ ناپذیر در عمق خط دفاعی تراکتور تشکیل دهند.

۳- هادی محمدی :

یکی از نقاط قوت تراکتور در خط دفاعی می‌باشد که بازیکنان باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با هم رقابت کنند. محمدی فصل پیش در ذوب آهن توپ میزد و با فرا رسیدن زمان سربازی به جمع تبریزی ‌ها اضافه شد. او از بازیکنان تاثیر گذار این تیم در فاز دفاعی به حساب می‌ آمد و ۲۴ در بازی برای این تیم به میدان رفت و موفق شد یک گل نیز به ثمر برساند.

البته هادی محمدی و محسن بنگر برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی جدال سختی با هم خواهند داشت.

۴- محمد ایرانپوریان :

مدافع راست تراکتورسازان را بدون شک میتوان یکی از بهترین راست پاهای ایران در لیگ پانزدهم دانست، او ۲۶ بازی برای قرمزپوشان انجام داد و در این بازیها توانست با ۷ گل زده، گلزن ترین مدافع لیگ برتر شناخته میشود ضمن اینکه چهار بار نیز موفق به ارسال پاس گل برای سایر همبازیان خود شده است.

۵- سعید آقایی :

این بازیکن آذری که به تازگی به تیم ملی هم دعوت شده است همیشه از علاقه‌اش به تیم تراکتور گفته است. او فصل گذشته بازیهای خوبی در سمت چپ خط دفاعی تراکتور به نمایش گذاشت. با توجه به مشکلاتی که بر سر راه تراکتوری شدن او وجود داشت در نهایت به این تیم پیوست و آماده است تا بازیهای خوب خود را برای قرمز‌های تبریز تکرار کند.

۶- مهدی کیانی :

امیرقلعه نویی پس از ورود به تبریز ابتدا مهدی کیانی را به این تیم برگرداند و به مرد اول جلوی مدافعان خود بدل کرد. کیانی به مانند یک سرباز همیشه آماده خدمت به تیم شهرش بوده است. کاپیتان تراکتور می‌ تواند جزو مردان رویایی تیم قلعه نوعی در فصل آتی قرار گیرد.

۷- سینا عشوری :

سینا عشوری هافبک تدافعی جنگنده تراکتور از جمله بازیکنانی بود که با اتمام قراردادش باید به ذوب آهن بازمی‌گشت اما با تلاشی که برای دریافت رضایت نامه ‌اش از باشگاه قبلی خود داشت به بازیکنی محبوب در میان تبریزی ‌ها بدل شده و به همراه مهدی کیانی می تواند کمربند تراکتورسازی را در خط میانی زمین محکم ببندد.

۸- سروش رفیعی :

هر وقت حرفی از سروش رفیعی به میان میآید به صورت ناخودآگاه یاد جنجال خدمت سربازی که گریبان او و چند تن دیگر از بازیکنان را گرفت، می ‌افتیم. یکی از دلایل اصلی اوج‌ گیری تیم امیرقلعه نوعی در نیم فصل دوم لیگ پانزدهم زوج بختیار و رفیعی در میانه میدان بود که با حرکات تکنیکی خود فرصت ‌های خوبی برای مهاجمان فراهم می‌ کردند. با توجه به علاقه قلعه ‌نوعی به بازیکنان تکنیکی در میانه میدان بدون شک سروش رفیعی یکی از بازیکنان مورد علاقه قلعه نوعی در ترکیب فصل آینده خواهد بود و می تواند با تکنیک ناب خود (مانند آنچه که با مدافعان استقلال در بازی برگشت لیگ چهاردهم کرد) مدافعان حریف را سردرگم نماید.

۹- محمد نوری :

هافبک سابق پرسپولیس از ستاره های مورد علاقه سرمربی تراکتوری هاست و به نظر می رسد با وجود حضور جاسم کرار انتخاب اول قلعه نویی برای پست پشت مهاجم باشد. نوری که دوست داشت امسال با پرسپولیس سال های آخر فوتبالش را پشت سر بگذارد، در نهایت زیرنظر مربی ای کار خواهد کرد که قبولش داشته و دارد. او با انگیزه نمایش به برانکو احتمالا فصل خوبی را پشت سر خواهد گذاشت. تراکتوری ها برای این پست جاسم کرار را هم دارند.

۱۰- محمد ابراهیمی :

این بازیکن که پرشورها او را F14 لقب داده ‌اند فصل گذشته بازیهای تحسین برانگیزی را در ترکیب تیم همشهری انجام داد و موفق شد در برخی بازیها یک تنه تیم خود را پیروز میدان کند. با توجه به روابط حسنه ‌ای که میان تبریزی‌ ها وجود دارد خیلی راحت این بازیکن را در اختیار تراکتورسازان قرار دادند، تا هم این بازیکن به تیم مورد علاقه خود بازگردد و هم هواداران پرشور تبریزی منتظر F14 باشند تا فصل خوبی را برای آنها رقم زند.

۱۱- فرزاد حاتمی :

فرزاد حاتمی فصل گذشته و به همراه امیر قلعه نوعی به تیم تراکتور اضافه شد و همان چیزی را که قلعه نوعی از او انتظار داشت انجام داد. او توانست نقش خود را به خوبی به عنوان مهاجم هدف ایفا کند و گلهای حساسی برای تیمش به ثمر رساند. با توجه به علاقه قلعه نوعی به داشتن مهاجم قلدر و تمام کننده بیراه نیست که او را انتخاب اول قلعه نوعی در خط آتش تراکتور بدانیم.

لیگ برتر فوتبال ایران X شانزدهمین دوره لیگ برتر X قرعه کشی لیگ شانزدهم X لیست بازیکنان تراکتورسازی در لیگ شانزدهم X 14setare.com X 14 ستاره X محمد ابراهیمی X تراکتورسازی تبریز X لیست خرید تراکتورسازی X احتمالات نقل و انتقالات تراکتورسازی تبریز
منبع : ورزش سه

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ترکیب رویایی تراکتورسازی در فصل شانزدهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط