پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

تراکتور ۳ پیکان ۱؛ اولین برد در تبریز

هفته ۳ لیگ ۱۶ - تراکتورسازی۳ پیکان۱ -رقص لزگی در ورزشگاه اختصاصی!! - تراکتورسازی تبریز- تراکتورسازی 3 پیکان 1- 14 ستاره- عکسهای بازی تراکتورسازی پیکان- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- 14setare.com- پیکان تهران- برنامه بازی های تراکتورسازی در لیگ شانزدهم

تراکتورسازی پرستاره موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی به اولین پیروزی خود در لیگ شانزدهم دست پیدا کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تراکتورسازی پرستاره موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی به اولین پیروزی خود در لیگ شانزدهم دست پیدا کنند.

تراکتور ۳ پیکان ۱؛ اولین برد در تبریز / سه گل زدند، چند تا نزدند

دو تیم تراکتورسازی و پیکان در سومین بازی خود توانستند به نتیجه ای دست پیدا کنند که در بازیهای قبلی آنرا تجربه نکرده بودند، تراکتورسازان در این بازی با ارائه یک بازی هجومی سه بار دروازه خود را باز کنند و البته در مقابل یک بار نیز دروازه خود را باز شده ببینند تا در نهایت در خانه خود به پیروزی برسند و اولین سه امتیاز خود را در لیگ شانزدهم به دست بیاورند.

هفته سوم لیگ شانزدهم، ساعت ۱۸ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

داور : رضا مهدوی – کمک ها : اسد حاج محمد، حمید سبحانی

ترکیب تراکتورسازی تبریز مقابل پیکان :

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، سروش رفیعی (۸۵ محسن بنگر)، جاسم کرار، محمد نوری (۷۹ سینا عشوری)، لوسیانو ادینهو (۸۹ شهرام گودرزی) و محمد ابراهیمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب پیکان مقابل تراکتورسازی :

رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، آرمان قاسمی، علی حمودی، ابوالفضل ابراهیمی، محمد صادق بارانی، مهدی شیری، سیامک نعمتی (۷۰ آراز امامعلی)، بهادر عبدی (۵۷ شهریار مقانلو) و گادوین

سرمربی : مجید جلالی

شرح بازی تراکتورسازی پیکان :

شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند در دومین دیداری که در زمین اختصاصی خود برگزار می کردند به اولین پیروزی برسند و پنج امتیازی شوند.

پس از آغاز بازی حملات پردامنه تراکتورسازی خیلی سریع نتیجه داد و این تیم با ضربه ادینیهو و سپس گل تماشایی محمد ابراهیمی دو بر صفر از پیکان پیش افتاد اما در شرایطی که شاگردان قلعه ‌نویی غرق در خوشحالی بودند پیکان با یک گل غافلگیرکننده توسط صادقی فاصله را کم کرد تا اخم‌ های امیر قلعه‌نویی در هم شود.

تراکتور بعد از گل خورده باز هم حملاتی روی دروازه پیکان داشت اما به جز یک بار موقعیت چندان حساسی روی دروازه حریف ایجاد نکرد تا بازی در نیمه اول با نتیجه ۲ ـ یک به پایان برسد.

اما در نیمه دوم بازهم تیم میزبان میل به باز کردن دروازه حریف داشت و پس از چند حمله ناموفق بالاخره موفق به انجام این هدف شد و گل سوم را به ثمر رساند.

در ادامه نیز علی رغم حملاتی که پیکانی ها داشتند این تراکتورسازی بود که بر بازی حاکم بود و در این میان چند بار نیز توسط ادینیو دروازه حریف را به خطر انداختند موفق به افزایش گل های خود نشدند تا در نهایت دو تیم به همین چهار گل رضایت دهند.

تراکتورسازان با این پیروزی پنج امتیازی شدند و توانستند دستی به سر و روی جایگاه خود در جدول رده بندی بکشند و در طرف مقابل پیکانی ها دو امتیازی باقی ماندند تا پس از سه بازی نتوانند طعم پیروزی را بچشند.

بهترین بازیکن بازی تراکتورسازی پیکان :

کرار جاسم علی رغم حضور موفقی که در بازی های قبلی تراکتورسازی داشت در این بازی توانست بهترین فرم بازی خود را به نمایش بگذارد، او علی رغم به ثمر رساندن یک گل، در ارائه بازی هجومی تیمش موثر بود، محمد ابراهیمی دیگر بازیکن موفق تراکتورسازان بود که علی رغم به ثمر رساندن یک گل، بارها خط دفاع حریف را آزار داد.

اتفاق ویژه بازی تراکتورسازی پیکان :

نتیجه نهایی این بازی دو اتفاق را برای اولین بار در لیگ برتر به وجود آورد، تراکتورسازان توانستند به اولین پیروزی خود دست پیدا کنند و پیکانی ها نیز اولین شکست خود را به دست آوردند تا پس از دو تساوی دو تیم در بازی های قبلی، نتایجی متفاوتی را به دست بیاورند.

شرح گل‌ های بازی تراکتورسازی پیکان :

تراکتورسازی ۱ پیکان ۰ (دقیقه ۲۴، لوسیانو ادینیو) : حرکت تراکتورسازان از جناح راست و ارسال دقیق ایرانپوریان به ادینیو رسید و او نیز با یک ضربه چکشی و زیبا دروازه پیکان را باز کرد.

تراکتورسازی ۲ پیکان ۰ (دقیقه ۲۶، محمد ابراهیمی) : ابراهیمی یکی از زیباترین گل های هفته سوم لیگ برتر را به ثمر رساند. وی از میانه های زمین صاحب توپ شد و یک تنه به دفاع پیکانی ها زد و با یک شوت دقیق و دیدنی از بیرون محوطه جریمه دومین گل را وارد دروازه احمدی کرد.

تراکتورسازی ۲ پیکان ۱ (دقیقه ۲۸، امیرحسین صادقی) : دو دقیقه پس از گل تراکتورسازان، پیکانی ها توانستند یکی از گل های خورده را پاسخ دهند و ضربه ایستگاهی این تیم را که روی دروازه حریف فرستاده شد امیرحسین صادقی با یک ضربه سر تبدیل به گل اول این تیم کرد.

تراکتورسازی ۳ پیکان ۱ (دقیقه ۵۱، کرار جاسم) : حملات نیمه دوم تراکتوری ها یک گل برای آنها داشت و پاس دقیق سروش رفیعی را هافبک عراقی تراکتورسازان با شوتی محکم درون دروازه پیکان فرستاد.

هفته ۳ لیگ ۱۶ - تراکتورسازی۳ پیکان۱ -رقص لزگی در ورزشگاه اختصاصی!! - تراکتورسازی تبریز- تراکتورسازی 3 پیکان 1- 14 ستاره- عکسهای بازی تراکتورسازی پیکان- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- 14setare.com- پیکان تهران- برنامه بازی های تراکتورسازی در لیگ شانزدهم

منبع : ورزش سه

—————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تراکتور ۳ پیکان ۱؛ اولین برد در تبریز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط