پربازدید های گوناگون های خبری

ترافیک سنگین جاده چالوس را یکطرفه کرد !

ترافیک جاده تهران چالوس- X ترافیک جاده چالوس X وضعیت راه های جاده های شمال X وضعیت ترافیک در عید فطر 95 X ترافیک جاده شمال در تعطیلات عید فطر X ترافیک جاده هراز در تعطیلات عید فطر X عید فطر X رمضان 95 X عید فطر سال 1395 X 14 ستاره X 14setare.com

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا از سنگینی شدید بار ترافیک در محورهای چالوس و هراز خبر داد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سرهنگ عین الله جهانی با اشاره به تداوم بار ترافیک سنگین در محورهای هراز و چالوس و پیش بینی افزایش بیشتر این بار پس از پایان نماز عید فطر گفت: بر این اساس محور چالوس تا اطلاع ثانویی و تخلیه بار ترافیکی از میدان امیرکبیر کرج به سمت شمال یکطرفه شد.

وی افزود :

همچنین با توجه به ورودی و خروجی های متعدد محور هراز و برابر تدابیر اتخاذ شده این محور به صورت مقطعی تا اطلاع ثانوی با استقرار تیم های پلیس راه به سمت شمال یکطرفه خواهد شد و تلاش می شود بیشترین زمان به بار ترافیک جنوب به شمال اختصاص یابد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به حجم بالای تردد در ۴٨ ساعت گذشته در جاده ها که با پایان نماز عید فطر افزایش خواهد یافت از رانندگان خواست با صبر و حوصله رانندگی کنند و حتما چند برابر زمان معمول برای رسیدن به مقاصد خود را در نظر بگیرند. از سوی دیگر حتما در مبادی اولیه نسبت به پر کردن باک خودرو خود اقدام کنند تا در ترافیک طولانی مسیر با مشکل مواجه نشوند.

منبع : تسنیم

—————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ترافیک سنگین جاده چالوس را یکطرفه کرد !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط