پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

ادامه حضور ایران در رتبه اول رده بندی آسیا

X رده بندی برترین تیمهای آسیا X رده بندی برترین تیمهای جهان X رده بندی فوتبال جهان در تیرماه 1395 X جدیدترین رنکینگ فوتبال جهان X رنکینگ تیمهای آسیایی فوتبال X رنکینگ تیر ماه 1395 فوتبال جهان X رنکینگ فوتبال جهان X رده ‌بندی تیم‌ های ملی فوتبال دنیا در ماه جولای X جدیدترین رده ‌بندی تیم‌ های ملی فوتبال دنیا X تازه ترین رده ‌بندی تیمهای ملی فوتبال دنیا X 14setare.com X 14 ستاره X تیم ملی فوتبال ایران X جایگاه پرتغال در رده بندی فیفا بعد از یورو X جایگاه فرانسه در رده بندی فیفا بعد از یورو X جایگاه ایران در رده بندی فیفا بعد از یورو X رتبه ایران در رده بندی جدید فیفا-جدول رده بندی فیفا در جولای ۲۰۱۶- جدول ۶۰ تی برتر فیفا- جایگاه تیها در رتبه بندی فیفا بعد از یورو۲۰۱۶

در تازه‌ ترین رده ‌بندی تیمهای ملی فوتبال دنیا در ماه جولای ۲۰۱۶، شاگردان کارلوس کی‌روش بدون تغییر جایگاه همچنان برترین تیم آسیا و سی ‌و نهمین تیم جهان هستند. پرتغال هم با قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ با دو پله صعود به رده ششم جهان رسید.

به گزارش “۱۴ ستاره“،‌ فدراسیون جهانی فوتبال جدیدترین رده ‌بندی تیم‌ های ملی فوتبال دنیا در ماه جولای را اعلام کرد که بر این اساس تیم ملی ایران بدون تغییر جایگاه نسبت به ماه گذشته، همچنان در رده سی ‌و نهم جهان قرار دارد و جایگاهش به‌ عنوان برترین تیم آسیا را هم حفظ کرده است.

در تازه‌ ترین رده ‌بندی تیمهای ملی فوتبال دنیا که با توجه به برگزاری رقابتهای یورو ۲۰۱۶ یک هفته دیرتر از زمان معمول صورت گرفته است، بازی‌ های جام ملت ‌های اروپا و نیز کوپا آمه ‌ریکا سبب شده است که تغییرات قابل توجهی در رده ‌بندی کلی فیفا به خصوص در قاره سبز و آمریکا ایجاد شود.

در رده ‌بندی کلی فیفا، تیم ملی آرژانتین با وجود ناکامی ‌اش در تورنمنت یکصد سالگی کوپا آمه‌ریکا و باخت به شیلی در پنالتی ‌های فینال، همچنان در رده نخست قرار دارد.

پرتغال اما با دو پله صعود به رتبه ششم رسید و ۱۲۶۶ امتیاز به جیب زد. فرانسه نیز با ۱۰ پله صعود به رده هفتم رسید و اسپانیا و برزیل هر کدام با دو پله سقوط به رتبه ‌های هشتم و نهم رضایت دادند.

رده بندی ۱۰ تیم برتر دنیا در تازه‌ ترین رده ‌بندی تیمهای ملی فوتبال دنیا :

۱- آرژانتین ۱۵۸۵ امتیاز (بدون تغییر)

۲- بلژیک ۱۴۰۱ امتیاز (بدون تغییر)

۳- کلمبیا ۱۳۳۱ امتیاز (بدون تغییر)

۴- آلمان ۱۳۱۹ امتیاز (بدون تغییر)

۵- شیلی ۱۳۱۶ امتیاز (بدون تغییر)

۶-پرتغال ۱۲۶۶ امتیاز (دو پله صعود)

۷- فرانسه ۱۱۸۹ امتیاز (۱۰ پله صعود)

۸- اسپانیا ۱۱۶۵ امتیاز (دو پله سقوط)

۹- برزیل ۱۱۵۶ امتیاز (دو پله سقوط)

۱۰- ایتالیا ۱۱۵۵ امتیاز (دو پله صعود)

رده بندی ۱۰ تیم برتر در رنکینگ جولای ۲۰۱۶ فیفا

رده‌ بندی پنج تیم برتر قاره آسیا در تازه‌ ترین رده ‌بندی تیمهای ملی فوتبال دنیا :

۱- ایران ۶۷۴ امتیاز (بدون تغییر- ۳۹ جهان)

۲- کره جنوبی ۵۹۲ امتیاز (دو پله صعود – ۴۸ جهان)

۳- ازبکستان ۵۶۹ امتیاز (۱۰ پله صعود – ۵۶ جهان)

۴- ژاپن ۵۶۶ امتیاز (چهار پله سقوط – ۵۷ جهان)

۵- استرالیا ۵۵۵ امتیاز (بدون تغییر- ۵۹ جهان)

رده بندی ۵ تیم برتر در رنکینگ جولای ۲۰۱۶ فیفا- جایگاه ایران در رده بندی جدید فیفا

* * * * * * * * * * * * * *

سردار بالاتر از زلاتان

تیم فوتبال ایران در رده ۳۹ جهان قرار دارد و جالب اینکه در این جدول بالاتر از تیمهای مطرحی مثل سوئد، دانمارک، صربستان، اسکاتلند، یونان، کامرون، سنگال، مالی و… قرار دارد. تیم سوئد با توجه به نتایج ضعیف در جام ملتهای اروپا، پنج رده سقوط کرده و پایین‌ تر از ایران قرار گرفته است.

قهرمانی بی‌ اثر پرتغال

قهرمانی تیم ملی فوتبال در جام ملتهای اروپا این تیم تنها دو رده صعود در جدول جولای را تجربه کرده است. جالب اینکه پرتغال به همراه فرانسه بیشترین بازی را در ماه گذشته انجام داده و هر کدام ۹ مسابقه برگزار کرده‌ اند.

فرانسه در بین ۱۰ تیم برتر

تیم ملی فوتبال فرانسه با کسب نتایج خوب در جام ملت‌ های اروپا، ۱۰ رده در جام ملت‌ های اروپا صعود کرده. فرمول جدول رده‌ بندی فیفا و اهمیت پیروزی این فرصت را به فرانسه داده تا شاگردان دشان به رده هفتم جدول صعود کنند. آنها در رده‌ بندی قبلی در رده هفدهم جدول جای داشتند.

گرت بیل و یک ماه تاریخی

تیم فوتبال ولز با کسب ۲۹۱ امتیاز در ماه گذشته بیشترین امتیاز را در بین تیمهای حاضر در جدول کسب کرده است. آنها با صعود به جمع ۴ تیم برتر اروپا در رده‌ بندی فیفا هم تیم یازدهم جدول هستند و پانزده رده صعود کرده‌ اند. تیمهای کرواسی و لهستان نیز با ۱۲ و ۱۱ پله صعود ماه خوبی را پشت‌سر گذاشته‌اند.

ایسلندی‌ ها و اتریشی‌ ها

تیم فوتبال اترشی با یازده پله سقوط و ۲۰۲ امتیاز منفی ماه بدی را در جدول رده‌ بندی فیفا پشت‌سر گذاشته‌ اند و به رده ۲۱ جدول سقوط کرده است. این در حالی است که ایسلندی‌ ها، پدیده‌ های جدید فوتبال اروپا با ۸۷۱ امتیاز و ۱۲ پله صعود، تیم ۲۲ جدول فیفا محسوب میشوند.

جدول رده بندی فیفا در جولای ۲۰۱۶- جدول ۶۰ تی برتر فیفا- جایگاه تیها در رتبه بندی فیفا بعد از یورو۲۰۱۶

منبع : ورزش سه

—————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ادامه حضور ایران در رتبه اول رده بندی آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط