پربازدید های محور مقاومت

بنی زید آزاد شد / تکمیل محاصره شرق حلب

-شهرک بنی زید حلب -جبهه حندرات حلب سوریه -در حلب سوریه چه خبر است ؟ -آخرین اخبار حلب -اتوبان کاستیلو حلب -الجيش السوري في حلب -اللیرمون حلب سوریه -اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلب -- جاده کاستلو حلب -حلب سوریه - نقشه حلب سوریه - جدیدترین نقشه حلب - آخرین نقشه حلب سوریه - نقشه حلب سوریه در سال 2013 - نقشه حلب سوریه در سال 2016 - محاصره حلب توسط ارتش سوریه - 14 ستاره -سوریه -آخرین اخبار سوریه -محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل -نیروهای فلسطینی جبهه مقاومت در سوریه-آخرین نقشه حلب بعد از آزاد سازی مناطق تحت سیطره تروریست ها از جمله خالدیه کاستلو و بنی زید

نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه دقایقی پیش وارد شهرک بنی زید حلب واقع در شمال شهر حلب شده و کنترل کامل آنرا به دست بگیرند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه دقایقی پیش وارد شهرک مسکونی “بنی زید” واقع در شمال شهر حلب شده و کنترل کامل آنرا به دست بگیرند.

بنابر این گزارش، صدها تن از نیروهای نظامی سوری و گروه های هم پیمان آنها پس از فرار تروریستهای تکفیری از محله بنی زید وارد آن شده و در حال پاکسازی ساختمان به ساختمان آن می باشند. تروریستها از شب گذشته در پی هجوم همزمان شبه نظامیان کرد منطقه شیخ مقصود و ارتش سوریه به بنی زید و محلات الاشرفیه و سکن شبابی (خانه های مسکونی ویژه جوانان) مجبور به تخلیه و فرار از محله بنی زید شده بودند.

سیطره کامل ارتش سوریه بر این مناطق تیز خلاص بر حضور تروریستها در محلات شهر حلب خواهد بود چرا که از این پس کلیه مسیرها برای فرار آنها به طور قطعی مسدود شده است.

بنی زید منبع اصلی شلیک هزاران فروند موشک و خمپاره به محلات تحت سیطره دولت سوریه با بیش از ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر سکنه بود که هزاران شهید و مجروح بر جای گذاشته است. نیروهای ارتش سوریه پس از ورود به این محله صدها لانچر پرتاب موشک و خمپاره را در مجاورت ساختمان های مسکونی کشف کرده اند.

شادی و جشن در خیابان های حلب + عکس های شادی مردم حلب

همزمان با اعلام رسمی محاصره تروریست های تکفیری در محلات شرقی حلب هزاران تن از ساکنین این شهر به خیابان ها آمده و به جشن و پایکوبی پرداختند.

همزمان با اعلام رسمی محاصره تروریست های تکفیری سعودی صهیونیستی در محلات شرقی حلب هزاران تن از ساکنین این شهر به خیابان ها آمده و به جشن و پایکوبی پرداختند.

بنابر این گزارش، ساکنین محلات تحت سیطره دولت سوریه که تعداد آنها پس از بحران به بیش از یک و نیم میلیون نفر بالغ میشود با حضور در خیابانها شعارهایی در حمایت از دولت و ارتش سوریه سر داده و خواستار پاکسازی کامل شرق حلب از گروه های تروریستی تکفیری فعال در آن شده اند. نیروهای ارتش سوریه شب گذشته پس از نبردهای سنگین با تروریستها کنترل محلات بنی زید، سکن شبابی و الاشرفیه در شمال حلب و مجاورت جاده کاستلو را بازپس گرفته و آخرین شریان حیاتی گروه های تکفیری به مرزهای سوریه با ترکیه مسدود کرده اند.

شادی و جشن در خیابان های حلب+عکس

شادی و جشن در خیابان های حلب+عکس

شادی و جشن در خیابان های حلب+عکس

شادی و جشن در خیابان های حلب+عکس

نقشه پیشروی های ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در شهر حلب

آخرین نقشه حلب بعد از آزاد سازی مناطق تحت سیطره تروریست ها از جمله خالدیه کاستلو و بنی زید

آخرین نقشه حلب پس از آزادی شهرک بنی زید حلب

آخرین نقشه حلب پس از آزادی شهرک بنی زید حلب و قطع اتوبان کاستلو در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۶ مصادف با هفت مرداد ۱۳۹۵ و موقعیت میدانی بنی زید در شمال شهر حلب سوریه

محل بنی زید حلب
هجوم بی وقفه نیروهای مقاومت و ارتش سوریه بر تروریستهای حلب

عملیات ویژه نیروهای مقاومت فلسطینی در اردوگاه حندرات (مخیم حندرات) آغاز شد.

همزمان با پیشروی های گسترده در استان و شهر حلب سوریه و عملیات های موفق نیروهای مقاومت و ارتش سوریه در آزادی شهرک های الخالدیه، اللیرمون، مسکن الشبابی (ساختمان های مسکونی جوانان حلب)، اشرفیه، بنی زید و اتوبان راهبردی الکاستیلو حلب، نیروهای فلسطینی گردان های مقاومت به اردوگاه آوارگان فلسطینی حندرات که ماه هاست در چنگ تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و جبهه نورالدین زنکی است یورش برده و توانستند به دروازه های این شهرک مسلط شوند.

در عملیات منحصر به فرد نیروهای ویژه فدای یان قدس در بخش های پاکسازی نشده اردوگاه حندرات، یک گروه از تروریست های نورالدین زنکی در محاصره نیروهای مقاومت و سوری قرار گرفتند و در نهایت تمامی عناصر این گروه به هلاکت رسیدند

یگان موشکی و توپخانه ای نیروهای سوری و مقاومت از صبح امروز به شدت مواضع تروریست ها را در ارودگاه حندرات هدف قرار می دهد و تحرکات آنها را فلج کرده است.

همزمان با پایان عملیات پاکسازی شهرک های بنی زید، مسکن جوانان، الاشرفیه، کارخانه های شهرک صنعتی لیرمون و محاصره تروریست ها در شرق شهر حلب، نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین و ارتش سوریه عملیاتی را از شمال اردوگاه حندرات آغاز کردند.

نقشه مقایسه تحولات میدانی استان حلب در سال ۲۰۱۳ و سال ۲۰۱۶

نقشه فوق متعلق به سال ۲۰۱۳ حلب میباشد. رنگ سبز مناطق تحت سیطره مخالفان میباشد.

نقشه فوق متعلق به سال ۲۰۱۳ حلب میباشد. رنگ سبز مناطق تحت سیطره مخالفان میباشد.

ارتش سوریه در این سه سال تمام معادلات تروریست ها را کاملا برگرداند.

آخرین نقشه حلب بعد از آزاد سازی مناطق تحت سیطره تروریست ها از جمله خالدیه کاستلو و بنی زید

منبع : “چهارده ستاره”

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

یک دیدگاه برای : “بنی زید آزاد شد / تکمیل محاصره شرق حلب”

  1. نگین گفت:

    خداروشکر
    نقشه ها را بسیار عالی تحلیل کردید.متشکرمممممممممم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.