پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

بمب استقلال ترکید / بختیار رحمانی ۲ ساله بست

X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات استقلال X استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X استقلال X علیرضا منصوریان X بختیار رحمانی X 14 ستاره X 14setare.com X لیگ برتر فوتبال ایران

بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی تبریز با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

به گزارش “۱۴ ستاره“، بختیار رحمانی بازیکن پیشین تیمهای فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با تیم فوتبال استقلال قرارداد دو ساله بست.

رحمانی از جمله بازیکنانی بود که در لیست علیرضا منصوریان قرار داشت و با وجود اینکه از لیگ قطر با پیشنهادی روبرو شده بود اما ترجیح داد امسال در استقلال بازی کند.

مدیر برنامه ‌های این بازیکن خبر فوق را تائید کرد.

بختیار رحمانی: همیشه منتظر جبران لطف هواداران آبی بوده ام.

هافبک تازه وارد باشگاه استقلال اعلام کرد مدتها منتظر استقلالی شدن بوده است.

بختیار رحمانی پس از عقد قرارداد با آبی پوشان گفت: از استقلالی شدن بسیار خوشحال هستم و معتقدم اتفاق خوبی در زندگی ام رخ داد که به استقلال پیوستم. خیلی وقت بود که به دنبال این موضوع بودم و امیدوارم حالا بتوانم برای استقلال بازیکن مفید و موثری باشیم.

رحمانی با اعلام این موضوع که قلبا منصوریان را دوست دارد، ادامه داد: برای امضای قرارداد با استقلال منتظر انتخاب سرمربی بودم و بسیار خوشحالم که با منصوریان کار خواهم کرد. استقلال با منصوریان به دنبال افتخارات بزرگی است که امیدوارم من هم بتوانم در این مسیر موفقیت حضور موثری داشته باشم.

هافبک تازه وارد استقلالی ها ضمن تشکر از هواداران استقلال، بیان کرد: هواداران استقلال همیشه در فضای مجازی و در همه جا از من حمایت کردند. می خواهم با نمایشهای خوب محبت آنها را جبران کنم و امیدوارم بتوانم از پس این موضوع بر بیایم.

وی در پاسخ به این سوال که چه شماره ای را در استقلال بر تن خواهد کرد، اظهار کرد: من دو شماره را انتخاب کرده ام که یکی همان شماره همیشگی ام است و دیگری یک شماره است که یک سورپرایز برای هواداران خواهد بود و به زودی آنرا اعلام میکنم.

رحمانی در پایان گفت: از باشگاه هایی که در این مدت به من لطف داشتند و با من تماس گرفتن ممنون هستم اما من می خواستم به استقلال بیایم و به همین دلیل قید پیشنهادم از قطر را هم زدم. از همه کسانی که به من مشاوره دادن در این مدت هم تشکر میکنم.

X بختیار رحمانی X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X نقل و انتقالات استقلال X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X پرسپولیس X استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X 14 ستاره X 14setare.com X لیست خرید پرسپولیس X لیست خرید استقلال X خرید جدید لیگ برتر X لیگ برتر فوتبال ایران X لیگ برتر ایران X لیگ برتر فوتبال

منبع: مشرق نیوز

——————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “بمب استقلال ترکید / بختیار رحمانی ۲ ساله بست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط