پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

بلژیک ۴ مجارستان ۰ / صعود مقتدرانه بلژیک

بلژیک۴ مجارستان0-X بلژیک مجارستان X تیم ملی فوتبال بلژیک X تیم ملی فوتبال مجارستان X 14 ستاره X 14setare.com X یورو X برنامه دیدارهای یورو 2016 فرانسه X ادن هازارد X تصاویر یورو 2016 X تیمهای صعودکننده به یک چهارم یورو X تیمهای صعود کننده به یک هشتم یورو X حریف بلژیک

تیم ملی بلژیک با پیروزی ۴-۰ مقابل مجارستان، به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۱۶ راه پیدا کرد تا ششمین تیم حاضر در این مرحله باشد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، شاگردان مارک ویلموتس در این دیدار نمایش به مراتب بهتری از دیدارهای قبلی ارائه دادند و در نهایت با زدن ۴ گل، صعودی مقتدرانه ای به مرحله بعد داشتند.

گزارش بازی بلژیک و مجارستان

بلژیک بازی را بهتر آغاز کرد و دی بروین در دقیقه ۴ اولین موقعیت جدی تیمش را ایجاد کرد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه مجارستان نداشت.

برتری بلژیکی ها ادامه داشت و این تیم توانست در دقیقه ۱۰ سرانجام به گل برسد. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال دی بروین در مقابل دروازه به آلدرویلد رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

۵ دقیقه بعد دی بروین می توانست روی پاس در عمق عالی لوکاکو، گل دوم را به ثمر برساند اما واکنش خوب کرالی، دروازه مجارستان را نجات داد.

در ادامه بازیکنان مجارستان ابتکار عمل را در دست گرفتند اما این بلژیکی ها بودند که روی ضدحملات موقعیت های بهتری به دست آوردند ولی ناهماهنگی و بی دقتی در زدن ضربات آخر باعث شد تا آنها نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بلژیکی ها بهتر آغاز کردند و موقعیت های بیشتری نسبت به حریف داشتند. در مقابل بازیکنان مجارستان به دنبال رسیدن به گل تساوی روی ضدحملات بودند تا اینکه در دقیقه ۷۸، بلژیک روی یک ضربه کرنر به گل دوم رسید.

ضربه کرنر در یک رفت و برگشت به هازارد رسید و او هم با یک پاس در عرض عالی، باتشوایی را در مقابل دروازه کرالی صاحب موقعیت کرد. این بازیکن هم با یک بغل پای ساده، حساب کار را ۲-۰ کرد.

مجارها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که روی ضدحمله گل سوم را دریافت کردند. روی یک ضدحمله سریع، توپ پشت محوطه جریمه مجارستان به هازارد رسید و او هم بعد از یک حرکت در عرض، با ضربه ای تماشایی، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه مجارها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، جلو کشیدند و این فرصت را برای بلژیکی ها فراهم کرد تا روی حملات بار دیگر روی دروازه آنها خطرساز شوند و در نهایت در دقیقه ۹۰، یانیک فریرا کاراسکو، گل چهارم را روی یکی از این ضدحملات و در موقعیتی تک به تک با کرالی به ثمر رساند تا بلژیک مقتدرانه راهی مرحله بعد شود.

بلژیک در مرحله یک چهارم با ولز روبرو شوند.

بهترین بازیکن بلژیک-مجارستان + عکس

ادن هازارد، کاپیتان بلژیک، به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش مقابل مجارستان انتخاب شد.

هازارد در این دیدار نمایش خیره کننده ای داشت و علاوه بر یک پاس گل برای باتشوایی، گل سوم بلژیک را به زیبایی به ثمر رساند. او همچنین ۴ موقعیت گلزنی دیگر برای هم تیمی هایش فراهم کرد و ۲۹ پاس هم در محوطه یک سوم حریف داد تا در رده بندی بهترین بازیکنان جام، به رتبه سوم صعود کند.

تصاویر/ خط و نشان بلژیک برای رقبا

 

منبع : ورزش سه

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “بلژیک ۴ مجارستان ۰ / صعود مقتدرانه بلژیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط