پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

نتایج نهایی بسکتبال المپیک در بخش مردان و زنان

زنان بسکتبال آمریکا برنده مدال طلای بسکتبال ریو۲۰۱۶- عکس بسکتبالیست های زن آمریکا- بسکتبالیست زنان المپیک - عکس بسکتبال ستارگان المپیک 2016- عکس زنان ورزشکار- بانوان بسکتبال المپیک- سانسور زنان المپیک- دختران بسکتبال- بسکتبال زنان ریو- زن ورزشکار- دختر ورزشکار- کوین دورانت و ستارگان بسکتبال ان بی ای و آمریکایی بسکتبال قهرمان المپیک۲۰۱۶- 14 ستاره- 14setare.com- المپیک ریو- المپیک ریو 2016- تیم ملی بسکتبال آمریکا- المپیک برزیل- ستارگان بسکتبال NBA- آمریکا قهرمان بسکتبال زنان المپیک 2016- آمریکا قهرمان بسکتبال مردان المپیک 2016- رده بندی مدالی بسکتبال در المپیک-رده بندی نهایی بسکتبال المپیک 2016- قهرمان بسکتبال زنان المپیک 2016 ریو- قهرمان بسکتبال مردان المپیک 2016 ریو- نتایج نهایی بسکتبال زنان المپیک2016- نتایج نهایی بسکتبال مردان المپیک2016

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده ‌بندی بسکتبال زنان و مردان برگزار شد و تیم ملی بسکتبال آمریکا به مقام قهرمانی هندبال مردان و هندبال زنان المپیک ۲۰۱۶ رسیدند.

به گزارش “چهارده ستاره“، در دو فینال مسابقات بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای زنان و مردان بسکتبال آمریکا با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان بسکتبال المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ شدند.

نتایج نهایی بسکتبال المپیک در بخش مردان و زنان

در فینال مسابقات بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای بسکتبال مردان و زنان آمریکا با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان بسکتبال المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ شدند.

تیم مردان آمریکا قهرمان بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ شد.

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده‌بندی بسکتبال مردان برگزار شد و بسکتبال آمریکا مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید.

در شانزدهمین روز از رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو دیدار فینال و رده‌ بندی بسکتبال مردان المپیک برگزار شد.

دو تیم ملی آمریکا و صربستان که توانسته بودند به فینال رقابت‌ های بسکتبال مردان راه یابند به مصاف یکدیگر رفتند و بسکتبال آمریکا توانست با نتیجه ۹۶ بر ۶۶ پیروز میدان شود و مدال طلای این دوره از رقابت‌ های المپیک را بر گردن آویزد. تیم ملی بسکتبال صربستان نیز به مدال نقره رسید.

در مسابقه فینال بسکتبال المپیک ریو۲۰۱۶، صربستان تنها در ۵ دقیقه ابتدایی کوارتر نخست خوب ظاهر شد اما در ادامه ستارگان NBA کاملا بازی را در دست گرفتند و حتی اختلاف را به ۴۰ امتیاز رساندند اما وقت چهارم را جدی نگرفتند تا اختلاف دو تیم به ۳۰ امتیاز کاهش یابد.

کوین دورانت که به تیم باشگاهی گلدن استیت واریرز نقل مکان کرده است ستاره دیدار فینال بود.

در پایان این مسابقه کارملو آنتونی ستاره بسکتبال آمریکا که توانست با تیم کشورش در المپیک ۲۰۱۶ ریو عنوان قهرمانی را از آن خود کند، از تیم ملی خداحافظی کرد. این بازیکن در آمار ارائه شده در کسب امتیاز در رده ملی توانست بالاتر از مایکل جردن و در رده سوم قرار بگیرد. این فوروارد ۳۲ ساله و عضو تیم نیویورک نیکس بعد از تونی پارکر فرانسوی و مانو جینوبیلی آرژانتی سومین بازیکنی بود که در المپیک ریو از تیم ملی کشورش خداحافظی کرد.

همچنین در دیدار رده‌ بندی، دو تیم بسکتبال اسپانیا و بسکتبال استرالیا مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت تیم اسپانیا توانست در یک بازی نزدیک و پایاپای با نتیجه ۸۹ بر ۸۸ پیروز شود و به عنوان سومی رقابتهای بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ دست یابد.

به این ترتیب آمریکا، صربستان و اسپانیا تیمهای اول تا سوم بسکتبال المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی بسکتبال المپیک را به دست آوردند.

Gold : United States

Silver : Serbia

Bronze : Spain

Australia

تصاویر بسکتبال مردان ریو ۲۰۱۶

دیدار تیم های ملی بسکتبال آمریکا و صربستان

عکس های ستارگان تیم ملی بسکتبال آمریکا در المپیک ریو ۲۰۱۶

تیم زنان آمریکا قهرمان بسکتبال ۲۰۱۶ المپیک شد.

تیم زنان بسکتبال آمریکا با پیروزی بر زنان اسپانیا، قهرمان بازیهای بسکتبال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل شد.

در دیدار پایانی این رقابت های بسکتبال که در شهر ریو برگزار شد، تیم بسکتبال زنان آمریکا مقترانه ۱۰۱ بر ۷۲ از سد اسپانیا گذشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

تیم بسکتبال زنان صربستان نیز در دیدار رده بندی المپیک با نتیجه ۷۰ بر ۶۳ مقابل زنان فرانسه به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد. 

به این ترتیب آمریکا، اسپانیا و صربستان تیمهای اول تا سوم بسکتبال المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی بسکتبال المپیک را به دست آوردند. 

Gold : United States

Silver : Spain

Bronze : Serbia

France

تصاویر بسکتبال زنان ریو ۲۰۱۶

 

منبع : چهارده ستاره

————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج نهایی بسکتبال المپیک در بخش مردان و زنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط