پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

برنامه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

Broadcast-Volleyball-World-League-2016-IRIB-Varzesh- X لیگ جهانی 2016 والیبال X لیگ جهانی والیبال X دور نهایی لیگ جهانی 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X برنام بازیهای مرحله فینال لیگ جهانی والیبال X مرحله نهایی سطح اول لیگ جهانی2016 X تیم ملی والیبال برزیل X تیم ملی والیبال ایتالیا X تیم ملی والیبال لهستان X تیم ملی والیبال فرانسه X تیم ملی والیبال صربستان X تیم ملی والیبال آمریکا X مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2016

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از ۲۳ تا ۲۸ تیرماه با ۱۰ مسابقه پیگیری خواهد شد.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم از ۲۶ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری شد و پنج تیم برتر شامل برزیل، آمریکا، صربستان، فرانسه و ایتالیا به مرحله نهایی که به میزبانی لهستان برگزار می شود، صعود کردند.

رقابتهای مرحله نهایی لیگ جهانی امسال از ۲۳ تا ۲۸ تیرماه و در مدت شش روز پیگیری خواهد شد که سه روز نخست (چهارشنبه ۲۳ تا شنبه ۲۵ تیرماه) به دور مقدماتی این مرحله اختصاص دارد.

در این مرحله تیم لهستان (میزبان) با تیمهای صربستان و فرانسه در گروه A و سه تیم برزیل، آمریکا و ایتالیا در گروه B با هم رقابت می کنند.

پس از سه روز مسابقه، تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و تیم های سوم از دور مسابقات حذف می شوند. تیم های شرکت کننده روز شنبه ۲۶ تیرماه استراحت دارند.

مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۶ روز یکشنبه ۲۷ تیرماه انجام می شود و تیمهای اول و دوم گروه های A و B به صورت ضربدری با هم بازی می کنند تا تیمهای برنده به دیدار نهایی و بازنده به مسابقه رده بندی که روز دوشنبه ۲۸ تیرماه برگزار می شود، صعود کنند.

برنامه سه روز دور مقدماتی به قرار زیر است :

چهارشنبه ۲۳ تیرماه :

برزیل – ایتالیا
لهستان – فرانسه

پنج شنبه ۲۴ تیرماه :

آمریکا – ایتالیا
لهستان – صربستان

جمعه ۲۵ تیرماه :

صربستان – فرانسه
برزیل – آمریکا

منبع : ورزش سه

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “برنامه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط