پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

برنامه بسکتبالی ها تا مسابقات گزینشی المپیک

X بسکتبال X تیم ملی بسکتبال ایران X 14 ستاره X 14setare.com X انتخابی المپیک ریو X مسابقات انتخابی بسکتبال المپیک 2016 X المپیک ریو 2016 X المپیک ریو دوژانیرو-تیم ملی بسکتبال-تورنمنت اطلس ۲۰۱۶

تیم ملی بسکتبال پس از کسب عنوان قهرمانی دومین دوره تورنمنت بین المللی اطلس اسپورت امروز با کشور باز می گردد تا طی دو اعزام برون مرزی دیگر آماده حضور در رقابت های گزینشی المپیک شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی بسکتبال ایران شامگاه یکشنبه در دیدار نهایی دومین دوره تورنمنت بین المللی اطلس اسپورت چین در شهر سوشو مقابل لیتوانی به برتری ۸۵ بر ۷۰ دست یافت. ملی پوشان بسکتبال ایران که در دوره نخست تورنمنت بین ضاالمللی اطلس اسپورت به عنوان نایب قهرمانی دست یافته بودند، با کسب این برتری جام قهرمانی دومین دوره این رقابت ها را بالای سر بردند.

حضور در دومین دوره تورنمنت بین المللی بسکتبال در راستای آماده سازی تیم ملی بسکتبال در مسابقات گزینشی المپیک و به دنبال شرکت در مسابقات غرب آسیا (اردن) و سفر به فیلیپین و برگزاری دو دیدار در این کشور انجام شد.

در همین راستا اعضای تیم ملی بسکتبال امروز از چین به کشور باز می گردند تا پس از دو سه روز استراحت آماده دو اعزام برون مرزی دیگر پیش از حضور در مرحله نهایی رقابت های گزینشی المپیک بشوند.

اولین اعزام تیم ملی بسکتبال در این مرحله به مقصد لتونی انجام میشود. این تیم پس از برگزاری دو دیدار در لتونی که ۶ و ۸ تیرماه برابر تیمهای ملی نیوزلند و تیم ملی این کشور (لتونی) انجام میشود، با اتوبوس راهی لیتوانی میشود تا آخرین برنامه آماده سازی خود پیش از حضور در مسابقات گزینشی المپیک را در کمپ تمرینی این کشور اجرا کند. حضور در کمپ تمرینی کشور لیتوانی برای روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه نهایی شده است.

در پایان این کمپ تمرینی تیم ملی بسکتبال به تورین ایتالیا میرود تا در رقابتهای گزینشی شرکت کند.

تیم ملی بسکتبال در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک و درگروه اول این رقابت ها با تیم های یونان و مکزیک دیدار میکند.

منبع : مهر

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “برنامه بسکتبالی ها تا مسابقات گزینشی المپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط