پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

برزیل صربستان فینال لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبال

پوستر فینال لیگ جهانی۲۰۱۶ والیبال صربستان برزیل- X فینال لیگ جهانی 2016 والیبال X تیم ملی والیبال برزیل X تیم ملی والیبال ایتالیا X تیم ملی والیبال فرانسه X تیم ملی والیبال صربستان X لیگ جهانی 2016 والیبال X مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2016 X مرحله گروهی فینال لیگ جهانی X مرحله نهایی سطح اول لیگ جهانی2016 X برنامه بازیهای مرحله فینال لیگ جهانی والیبال X برزیل صربستان X ایتالیا فرانسه X ساعت فینال لیگ جهانی 2016

تیم ملی والیبال برزیل با شکست فرانسه، مدافع قهرمانی به دیدار نهایی رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ راه یافت و حریف صربستان در بازی نهایی شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم های ملی والیبال برزیل و فرانسه دومین بازی مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ را در لهستان برگزار کردند که این بازی حساس را تیم برزیل ۳ بر یک برنده شد تا در فینال حریف صربستان شود.

برزیل شروع خوبی در این مسابقه داشت و ست نخست را ۲۵ بر ۱۶ برد. در ست دوم تیم فرانسه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد تا کار به تساوی کشیده شود. ست سوم با بازی نزدیک دو تیم همراه شد اما این شاگردان رزنده بودند که ۲۸ بر ۲۶ پیروز شدند تا برزیل ۲ بر یک پیشی بگیرد.

اوج حساسیت این دیدار در ست چهارم به چشم آمد جایی که دو تیم در امتیاز ۲۴ برابر شدند و در ادامه این تساوی به عدد ۳۱ کشیده شد ولی در نهایت این ست را برزیل ۳۳ بر ۳۱ پیروز شد تا برنده بازی باشد.

در این دیدار والاس ده سوزا قدرتی زن تیم برزیل با ۲۹ امتیاز و ریکاردو سانتوس ده سوزا (ریکاردو لوکارلی) با ۱۸ امتیاز بهترین بازیکنان برزیل بودند. در سمت مقابل آنتونی روژیه ر قدرتی زن خروس ها و اروین انگاپت پشت خط زن با به ترتیب کسب ۲۷ و ۱۵ امتیاز نتوانستند مانع از فینالیست شدن میزبان المپیک یعنی برزیلی ها شوند.

برزیل با این برد به فینال راه یافت و حریف صربستان شد. تیم ملی فرانسه، مدافع قهرمانی نیز در بازی رده بندی برابر ایتالیا قرار خواهد گرفت.

* * * * * * * * * * * * * *

پیش از این دیدار تیم های ملی والیبال ایتالیا و صربستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم صربستان با حساب ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داد و فینالیست شد.

در این بازی جذاب لاجوردی پوشان ست های اول و چهارم را به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ بر برنده شد اما ست های دوم، سوم و پنجم را ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۱ واگذار کرد.

در این دیدار اوروس کوواچه ویچ و دراژن لوبوریچ به ترتیب ۲۰ و ۱۸ امتیاز برای صرب ها به دست آوردند و در سمت مقابل ایوان زایتسف روسی الاصل با ۲۱ و عثمانی خوانتورینا کوبایی الاصل با ۱۸ امتیاز نتوانستند مانع شکست اینالیا شوند.

* * * * * * * * * * * * * *

زمان دیدار رده بندی و فینال لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبال

دیدار رده بندی این مسابقات ساعت ۲۰ و دیدار فینال ساعت ۲۳ امشب (یکشنبه۲۷ تیر۹۵) به وقت تهران برگزار خواهد شد.

منبع : “۱۴ ستاره

—————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “برزیل صربستان فینال لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط