پربازدید های فوتبال جهان

پیروزی رئال و بارسا در ادامه بازیهای پیش فصل

all-team-kit-for-season-2014-15- X اردوی پیش فصل رئال مادریدX اردوی پیش فصل بارسلونا- رئال مادرید- بارسلوناX برنامه بازیهای دوستانه پیش فصل رئال مادرید- برنامه بازیهای دوستانه پیش فصل بارسلونا- بایرن مونیخ- چلسی- لسترسیتی- لیورپول- آث میلان-اینترمیلان- سلتیک گلاسکوX 14 ستاره- جام قهرمانی باشگاه های 2016- 14setare.com - پیش فصل ۲۰۱۶

رئال مادرید و بارسلونا اسپانیا در ادامه اردوی پیش فصل خود، دیشب نیز توانستند مقابل حریفان قدرتمند خود به پیروزی دست یابند.

به گزارش “۱۴ ستاره” رئال و بارسا در ادامه اردوی پیش فصل خود، دیشب نیز توانستند مقابل حریفان قدرتمند خود به پیروزی دست یابند. رئال مادرید قهرمان فصل گذشت لیگ قهرمان اروپا و پرافتخارترین تیم جهان توانست با ارائه یک بازی خوب تیم پرقدرت بایرن مونیخ را شکست دهد. بارسلونا نیز توانست با درخشش مهاجم جوان خود منیر الحدادی بر تیم شگفتی ساز فصل گذشت لیگ جزیره لستر غلبه کند.

پیروزی رئال مادرید برابر بایرن مونیخ و شکست لسترسیتی برابر بارسلونا

به گزارش “۱۴ ستاره“، جام قهرمانی آمریکای شمالی ۲۰۱۶ که بین ۱۰ باشگاه بزرگ و برتر دنیا برگزار میشود، شب گذشته و بامداد امروز پیگیری شد و طی آن بارسلونا ۴ بر ۲ از سد لسترسیتی گذشت، رئال مادرید یک بر صفر بایرن مونیخ را شکست داد و چلسی ۳ بر یک مقابل آ.ث میلان به برتری رسید.

در ادامه دیدارهای دوستانه باشگاهی تیم فوتبال بارسلونا در سولنا به مصاف لسترسیتی انگلیس رفت و با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید.

الحدادی در دقایق ۲۶ و ۴، لوئیس سوارز در دقیقه ۳۴ و رافا موجیکا در دقیقه ۸۴ برای بارسلونا گلزنی کردند.

گل ‌های بازیکنان تحت امر کلودیو رانیری را موسی ۴۷ و ۶۶ به ثمر رساند

پیش از این بارسلونا در اولین بازی خود سلتیک را ۳ بر یک شکست داده بود و رئال مادرید نیز ۳ بر ۲ از پس چلسی برآمده بود. بایرن مونیخ نیز در اولین بازی خود ۴ بر یک اینترمیلان را از پیش رو برداشته بود و میلان بحران زده برابر لیورپول به شکست دو بر صفر راضی شده بود.

بامداد امروز، رئال مادرید برابر بایرن مونیخ قرار گرفته و موفق شد با تک گل دانیلو در دقیقه ۷۹ به پیروزی برسد.

چلسی نیز با درخشش برتراند ترائوره ۲۴ و اسکار (پنالتی ۷۰) و ۸۷ موفق به ثبت ۳ گل زده برابر میلان شد و تک گل میلان را نیز جاکومو بون ‌آ ونتورا در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند.

منبع : فارس

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیروزی رئال و بارسا در ادامه بازیهای پیش فصل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط