پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

با سرخ شدن امیری / تراکتور به دنبال عالیشاه

امید عالیشاه-پرسپولیس-X امید عالیشاه X وحید امیری X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X پرسپولیس تهران X تراکتورسازی تبریز X احتمالات نقل و انتقالات تراکتورسازی تبریز X 14setare.com X 14 ستاره X امیر قلعه نوعی X سردار آجرلو X لیگ برتر فوتبال ایران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X لیگ شانزدهم

بهترین پاسور فصل گذشته لیگ پانزدهم در آستانه جدایی از جمع پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، امید عالیشاه که فصل گذشته موفق شد عنوان برترین پاسور لیگ را به خود اختصاص دهد، در آستانه یک انتقال جنجالی قرار دارد.

عالیشاه که پیشنهادی از ترکیه نیز در جیب داشت در وهله اول اعلام کرد که در انتظار باشگاه پرسپولیس قرار دارد و در ادامه نیز با توجه به اینکه خبری از این تیم نشد، مسئولان تراکتورسازی که با حضور سردار آجرلو با قدرت می خواهند در نقل و انتقالات حضور یابند، مذاکراتی با این تیم داشت. امیر قلعه نویی که به حضور این بازیکن در ترکیب فصل آینده اش علاقه نشان داده، به مسئولان این تیم اعلام کرده مقدمات حضورش را در این تیم فراهم کنند و به همین منظور مذاکرات ابتدایی با او آغاز شد.

با این شرایط و در حالی که پرسپولیس در نقل و انتقالات توانسته عملکرد فوق العاده ای از خود به جا بگذارد، با جدایی یکی از بهترین مهره های خود در این مقطع مواجه خواهد شد تا در کنار طارمی دو مهره هجومی و خطرناک خود را برای لیگ شانزدهم از دست بدهد.

هرچند که برانکو دیروز در بدو ورود به کشور در پاسخ به خرید وحید امیری به جای امید عالیشاه و انتقال عالیشاه به تراکتورسازی (جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی) واکنش نشان داده و اعلام کرد که هم عالیشاه را میخواهد، هم وحید امیری و هم مهرداد محمدی را.

باید صبور باشیم و ببینیم که در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

«« آخرین اخبار پرسپولیس و اخبار نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید »»

«« آخرین اخبار تراکتورسازی و اخبار نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید»»

منبع : ورزش سه

————————————————————-

?????????

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “با سرخ شدن امیری / تراکتور به دنبال عالیشاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط