پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

بازگشت رضا قوچان نژاد به خانه

X رضا قوچان نژاد X گوچی X هیرنفین هلند X باشگاه هیرنوین هلند X 14setare.com X 14 ستاره X سابقه بازی قوچان نژاد X بیوگرافی رضا قوچان نژاد X تیم ملی فوتبال ایران-رضا قوچان نژااد با پیراهن چارلتون اتلتیک-چهارلتون اتلتیک

قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران دوران حرفه ای خود را در تیم هیرنفین ادامه خواهد داد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، این باشگاه هلندی که قبلا یک بازیکن ایرانی به نام عقیل اعتمادی را در جمع نفرات خود داشته است، رضا قوچان نژاد را به خدمت گرفت تا این بازیکن در فصل آینده در لیگ هلند به میدان برود. هیرنفین فصل گذشته هلند را در رده دوازدهم جدول به پایان برده است و از قدرت های درجه دوی فوتبال این کشور محسوب می شود.

این خبر را وب سایت تله اسپورت هلند اعلام کرده است. قوچان نژاد که سابقه بازی در تیم های امن (هلند)، گو اهدایگلز (هلند)، اس سی چامبور (هلند)، سنت ترویدن (بلژیک)، استانداردلیژ (بلژیک)، الکویت (کویت) الوکره (قطر) و چارلتون اتلتیک (انگلیس) بازی کرده است فوتبال خود را در لیگ هلند از همین باشگاه آغاز کرده و هیرنفین خانه او محسوب میشود.

قوچان نژاد که از سوی باشگاه پرسپولیس نیز پیشنهادی جدی داشت در نهایت حاضر نشد در لیگ ایران به کار خود ادامه بدهد. او با ۲۸ سال سن و ۲۸ بازی ملی احتیاج به باشگاهی داشت که در آنجا ثابت به میدان برود و به نظر می رسد این فضا در هیرنفین برای او فراهم خواهد بود.

قوچان نژاد که به تازگی ازدواج کرده است، یکی از محبوب ترین چهره های تیم ملی فوتبال ایران نیز هست. او سابقه عضویت در تیم های پایه ملی هلند را دارد.

منبع : ورزش سه

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “بازگشت رضا قوچان نژاد به خانه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط