پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

ایران ۱ صربستان ۳ / کم شدن شانس صعود ایران

ایران صربستان-X تیم ملی والیبال ایرانX نتیجه والیبال ایران صربستانX آمار بازی والیبال صربستان ایرانX تیم ملی والیبال صربستانX 14setare.comX لیگ جهانی والیبالX برنامه هفته سوم لیگ جهانی والیبالX جدول لیگ جهانی 2016X گروه ایران در لیگ جهانیX ساعت بازی ایران در لیگ جهانی والیبالX لیگ جهانی 2016 والیبالX زمان بازیهای ایران در لیگ جهانی 2016X 14 ستاره

شاگردان لوزانو در آخرین دیدار هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ در صربستان به مصاف این تیم رفته و چهارمین باخت خود را متحمل شدند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدار خود در هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از ساعت ۲۱:۳۰ در بلگراد به مصاف میزبان این هفته صربستان صدرنشین رفت و با نتیجه ۳-۱ بازی را به حریف واگذار کرد.

شاگردان لوزانو ست های اول، سوم و چهارم را با نتایج ۲۵-۱۹، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۱ واگذار کرد و ست دوم را ۲۶-۲۴ به سود خود رقم زد.

شاگردان لوزانو این هفته با بلغارستان، برزیل و صربستان همگروه بودند و از دو بازی قبلی خود یک برد و یک باخت کسب کرده بودند. ایران در هفته نخست مقابل برزیل و آمریکا باخت و یک برد برابر آرژانتین به دست آورد.

صربستان که موفق به گرفتن سهمیه المپیک نشده است در هفته اول این دوره از رقابتها با تیم های روسیه، لهستان و بلغارستان هم گروه بود که همه تیم ها را شکست داد و در هته دوم هم برزیل، بلغارستان و ایران را برد.

گزارش خلاصه بازی والیبال ایران صربستان

ست اول ۲۵-۱۹ صربستان

ست نخست را تیم یک دست سفید پوش ایران با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، شهرام محمودی، محمد موسوی، محمد جواد معنوی نژاد، عادل غلامی و مهدی مرندی به عنوان لیبرو آغاز کرد. صربستان هم با میلوس نیکیچ، اوروس کوواسویچ، نیکولا یووویچ، دراژن لوبوریچ، مارکو پودروسکانن و سرکو لزیناک و سرمربی گری “نیکولا گربیچ” بازی را آغاز کرد.

صربستانی ها از همان ابتدای مسابقه بازی را بهتر آغاز کردند و موفق شدند ۶ بر ۳ از ایران پیش بیفتند. “کوواسویچ” با کسب دو امتیاز مستقیم از سرویس بازی را ۸ بر ۳ به نفع صربستان کرد. دفاع خوب بازیکنان صربستان به خصوص “لزیناک” صرب ها را ۱۲ بر ۸ پیش انداخت. در امتیاز ۱۴ -۱۰ لوزانو درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم بیشتر نشود.

آبشار معنوی نژاد توسط بازیکنان حریف دفاع شد و با برخورد توپ به خود او، امتیاز ۱۶ برای صربستان به دست آمد و دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. صربستان موفق شد اختلاف۴ امتیازی خود را با حریف حفظ کند.

حمزه زرینی به جای معنوی نژاد به میدان آمد تا توپ گیری داخل زمین ایران بهتر شود اما بازهم این تعویض لوزانو اختلاف امتیاز را کم نکرد و صربهابازی برتری از خود ارائه دادند و ۲۱-۱۶ پیش افتادند تا سرمربی تیم ملی درخواست وقت استراحت کند.

صربستان این ست را با درخشش پودروسکانن و کوواسویچ با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ برد. در ست اول ایران ۴ امتیاز و صرسبتان ۳ امتیاز را از دفاع روی تور کسب کرد. در خط سرویس صرب ها موفق تر بودند و ۳ امتیاز را از ایران گرفتند.

ست دوم ۲۶-۲۴ ایران

در ست دوم این ایران بود که بهتر آغاز کرد و موفق شد اختلاف امتیاز صربستان در ست اول را برابر این تیم ایجاد کند. زرینی که در ست دوم در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته بود موفق شد بازی را ۶ بر ۳ به نفع ایران کند.

“کوواسویچ” بازهم در خط سرویس قرار گرفت و بازی را ۵-۷ کرد اما سرویس دوم او به خارج از زمین رفت و بازی ۸-۵ به نفع ایران شد. نمایش بهتر بازیکنان ایران در زمین باعث شد اختلاف امتیاز میان دو تیم حفظ شود و ایران ۸ بر ۱۳ از حریف پیش بیفتد.

دفاع و سرویس های صربستان بازی را ۱۲-۱۳ کرد تا این تیم به یک امتیازی ایران برسد. بازهم توپ گیری نامناسب و عدم تمرکز بازیکنان ایران باعث شد بازی به تساوی ۱۴-۱۴ برسد.

سرویس خوب عبادی پور را بازیکنان صربستان نتوانستند به خوبی دریافت کنند و بازی ۱۹ بر ۱۷ به نفع ایران شد. بازیکنان ایران اجازه ندادند صربستان اختلاف خود را با این تیم کم کند. لوزانو در امتیاز ۲۴-۲۲ فلاح را برای زدن سرویس به میدان فرستاد.

در حالی که عبادی پور می توانست امتیاز ۲۵ را برای ایران به دست بیاورد توپ او به بیرون رفت وبازی به تساوی ۲۴-۲۴ رسید تا لوزانو درخواست وقت استراحت کند. در نهایت ایران ست دوم را ۲۶ بر ۲۴ برد تا بازی در ست شماری به تساوی برسد. در ست دوم ایران سه بار بازیکنان حریف را دفاع کرد و سه امتیاز را هم از سرویس به دست آورد.

ست سوم ۲۵-۱۸ صربستان

سرویس های سرعتی صربستان و توپ گیری ضعیف داخل زمین ایران بازی را ۴ بر یک به سود صربستان کرد. روند امتیاز گیری صربستانی ها و اشتباه های بازیکنان ایران ادامه داشت و بازی ۸بر ۴ به نفع میزبان شد.

اختلاف امتیاز ۴ دو تیم ادامه داشت و سرویس مصطفی شریفات هم فایده نداشت و صرب ها اختلاف خود با ایران را به ۶ رساندند و بازی ۱۶ بر ۱۰ شد.

زرینی آبشار خود را به بیرون زد تا بازی ۲۱ بر ۱۳ شود و صربستان با ایجاد اختلاف امتیاز ۸ خیالش از برد در این ست راحت شود.

لوزانو بازهم بهبودی را به میدان فرستاد و دفاع ایران در ادامه سرویس خوب بهبودی بازی را ۲۱-۱۷ کرد تا مربی صربستان درخواست وقت استراحت کند. اشتباه های بازیکنان و برهم خوردن نظم تیمی ایران در انتهای این ست به چشم می خورد. این ست در پایان با برتری ۲۵-۱۸ صربستان همراه شد.

ست چهارم ۲۵-۲۱ صربستان

با نظر لوزانو، مباشری و شریفات از ابتدای ست چهارم به میدان رفتند. در این ست دو تیم پایاپای پیش رفتند و به تساوی۶-۶ رسیدند. فلاح که برای حضور در هفته دوم لیگ جهانی به تیم ملی دعوت شده بود به زمین آمد.

اشتباه شهرام محمودی در زدن آبشار باعث شد بازی ۱۲-۱۰ به نفع صربستان شود. ایران زودتر از صربستان به امتیاز ۱۶ رسید و دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند.

مباشری با آبشار خود بازی را ۲۱-۲۱ کرد تا انتهای این ست برای هردوتیم با حساسیت پیش برود اما در ادامه صرب ها اختلاف امتیاز خوبی را ایجاد کردند و در نهایت ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا روند شکست ناپذیری خود را ادامه بدهند.

تیم ملی ایران درهفته سوم این رقابت ها با تیم ها ایتالیا، آرژانتین و صربستان هم گروه است که تهران میزبانی این هفته را برعهده دارد. شاگردان لوزانو در اولین بازی خود ۱۱ تیر ساعت ۲۱ به مصاف صربستان می رود.

بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال از امروز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه و با فرمول جدیدی که امسال فدراسیون جهانی والیبال برای برگزاری آن در نظر گرفته است آغاز خواهد شد و ۱۲ تیم راه یافته به المپیک ریو که در سطح یک لیگ جهانی قرار گرفته اند در سه هفته و در غالب ۹ گروه به مصاف هم می روند.

به این ترتیب که در هر هفته سه تیم میزبان خواهند شد و مجموع نتایج و امتیازات هر ۹ گروه در پایان دور مقدماتی در یک جدول رده بندی محاسبه خواهد شد تا پنج تیم برتر در کنار لهستان میزبان، شش تیم حاضر در مرحله نهایی را تشکیل دهند.

عکس/ امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل صربستان

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران عنوان امتیازآورترین بازیکن کشورمان را در دیدار برابر صربستان به خود اختصاص داد.

امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل صربستان

عکس / آمار مسابقه والیبال ایران و کرواسی

آمار بازی ایران صربستان-ایران صربستان-X تیم ملی والیبال ایرانX نتیجه والیبال ایران صربستانX آمار بازی والیبال صربستان ایرانX تیم ملی والیبال صربستانX 14setare.comX لیگ جهانی والیبالX برنامه هفته سوم لیگ جهانی والیبالX جدول لیگ جهانی ۲۰۱۶X گروه ایران در لیگ جهانیX ساعت بازی ایران در لیگ جهانی والیبالX لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبالX زمان بازیهای ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۶X 14 ستاره

منبع : مشرق نیوز

——————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ایران ۱ صربستان ۳ / کم شدن شانس صعود ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط