پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

ایران ۳ کوبا ۰ / اولین برد تاریخ والیبال در المپیک

کس های والیبال ایران در برزیل برابر کوبا- ایران ۳ کوبا ۰- ایران ۳ کوبا ۰- ۱۴ ستاره- المپیک ریو- ۱۲ تیم حاضر در والیبال المپیک ریو-المپیک برزیل- المپیک ریو ۲۰۱۶X ایران کوبا- تیم ملی والیبال کوباX فهرست تیم والیبال کوبا در المپیک ریو ۲۰۱۶- سعید معروف- شهرام محمودی- سید محمد موسوی- ۱۴setare.com- عادل غلامی- عکس والیبال- همگروه های ایران در والیبال المپیک- گروه ایران در مسابقات والیبال المپیک ۲۰۱۶- تماشاگران و عکسهای بازی ایران کوبا در والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶

تیم والیبال ایران با یک نمایش مطمئن در ۳ ست پیاپی تیم کم تجربه و جوان شده والیبال کوبا را شکست داد تا به نخستین برد تاریخ والیبال ایران در المپیک دست یابد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم والیبال ایران با یک نمایش مطمئن در ۳ ست پیاپی تیم کم تجربه والیبال کوبا را شکست داد. ایران در این دیدار با امتیازهای ۲۵-۲۱، ۳۳-۳۱ و ۲۵-۱۶ در سه ست متوالی و با اقتدار پیروز شد.

اولین برد تاریخ والیبال در المپیک

ایران ۳ کوبا ۰ / بازگشت آرامش به اردوی آسمانخراش ها

اولین برد تاریخ والیبال ایران در المپیک با برد ۳ بر صفر مقابل کوبا اتفاق افتادی، پیروزی ای که در بازی قبل مقابل لهستان هم تیم ما تا مرز آن رفت اما چشیدن طعم آن به این بازی موکول شد.

تیم جوان و قد بلند کوبا روز بسیار خوبی داشت و بارها ایران را آزار داد اما اعتماد به نفس شاگردان لوزانو بعد از بازی مقابل لهستان بسیار بالا رفته است و حالا که می دانند این برد آنها را به مرحله بعد خواهد فرستاد کمتر اشتباه کردند.

لوزانو این بار ترکیب پر انتقاد خود را به زمین نفرستاد تا سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی و مهدی مرندی شروع کنندگان بازی باشند. نقطه تمایز کوبا نسبت به سایر تیم های المپیکی فیزیک آنها است که ایرانی ها را هم بسیار آزار داد اما بازی نه چندان مدرن کوبا فورأ برای والیبالیست های ایرانی شناسایی شد و راه برد را پیدا کردند.

محمد موسوی و عادل غلامی دو دفاع وسط ایران ستاره های بازی بودند و با توجه به پاس های نه چندان پرسرعت آنها و قابل شناسایی بودن پاس های پاسور دو دفاع وسط کار مهمی داشتند که به خوبی از پس آن بر آمدند. موسوی در اسپک هم عالی بود و در از طرف دیگر عادل غلامی سرویس هایی فوق العاده میزد.

شهرام محمودی با ۱۶ امتیاز بهترین عملکرد را در بین امتیازآوران ایران داشت و سید محمد موسوی هم با ۱۱ امتیاز دیگر بازیکن موثر بود. در زمین کوبا منطقه ۲ این تیم نقطه قوت آنها بود جایی که آنخل لوپز فوق العاده ظاهر شد. آنخل لوپز ۱۸ ساله بدون کمک از پشت خط بار حمله تیم را به دوش می کشید اما فورا شناسایی و مهار شد اما با این حال ۱۵ امتیاز برای تیم خود گرفت.

ایران ۳ کوبا ۰ / ایران با این پیروزی شانس خود را برای صعود به دور بعد یک بار دیگر زنده کرد تا در دیداری مهم روز شنبه از ساعت ۱۷ به مصاف مصر برود. برنده آن دیدار را تقریبأ میتوان یکی از ۴ تیم صعود کننده به مرحله بعد نامید.

تصاویر بازی والیبال ایران ۳ کوبا ۰ / اولین برد تاریخ والیبال در المپیک

عکس های بازی ایران کوبا در والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶

 

منبع : ورزش سه

——————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ایران ۳ کوبا ۰ / اولین برد تاریخ والیبال در المپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط