پربازدید های گوناگون های خبری

ایران جزء ۱۰ کشور پذیرنده مهاجران در جهان

اینفوگرافی مهاجران و کشورهای پذیرنده مهاجرین در دنیا - -کشورهای مهاجر پذیر -آمار مهاجران در سرتاسر جهان -اینفوگرافی -پذیرش مهاجرین در کشورهای مختلف - 14 ستاره - 14setare.com -مهاجرین افغانستانی ساکن ایران -آمار مهاجران ساکن در ایران -اینفوگرافیک آمار جمعیت مهاجران جهان و کشورهای پذیرنده -لیست کشورهای میزبان پناهندگان -فهرست کشورهای پذیرای مهاجرین و آوارگان جهان -Iran is among the 10 countries receiving immigrants in the world -Iran is the fourth country to receive immigrants and refugees -Infographic refugees and asylum seekers in 10 countries worldwide

سازمان ملل با انتشار یک اینفوگرافی، آماری از وضعیت مهاجرین و پناهجویان و کشورهای میزبان و پذیرنده مهاجران تا اواسط سال گذشته میلادی ارائه کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سازمان ملل با انتشار یک اینفوگرافی، آماری از وضعیت مهاجران و پناهجویان و کشورهای میزبان آنها تا اواسط سال گذشته میلادی ارائه کرد.

در ادامه اطلاع رسانی سازمان ملل درباره وضعیت مهاجران و پناهندگان در جهان، این نهاد بین ‌المللی در این باره یک اینفوگرافی منتشر کرد.

بر اساس اطلاعات درج شده در اینفوگرافی سازمان ملل، ایران به عنوان یکی از ۱۰ کشور اول پذیرنده مهاجران و پناهندگان است و تا اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی میزان ۹۷۹ هزار و ۴۴۱ مهاجر در این کشور سکنی گزیدند.

در این اینفوگرافی، ترکیه با چیزی حدود دو میلیون مهاجر در صدر لیست کشورهای میزبان پناهندگان بوده و پس از آن، پاکستان و لبنان در رده دوم و سوم قرار دارند.

تاکید بر استقبال ایران از حدود یک میلیون مهاجر در حالی است که اخیرأ سازمان ملل از میزبانی تعداد زیادی از افغانستانی‌ ها و حضور آنها در ایران سخن گفته بود.

بیست و نهم خرداد، کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان پس از دیدار با محمدجواد ظریف از مهمان نوازی و میزبانی ۳۷ ساله ایران از پناهندگان افغانستانی تشکر کرده بود.

ایران جزو 10 کشور پذیرنده پناهجویان در جهان+ عکس

ایران جزو 10 کشور پذیرنده پناهجویان در جهان+ عکس

منبع : فارس

———————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ایران جزء ۱۰ کشور پذیرنده مهاجران در جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط