پربازدید های ذهن، حافظه، خلاقیتموفقیت

اگر واقعأ می خواهی موفق ترین آدم باشی . . .

آبشار در جنگل زیبای سرسبز-صبحتون زیبا- گل-سبزه زار-صبح بخیر-دشت گل-گل های زیبا-X مثبت اندیشی X افراد موفق X راه موفقیت X موفقیت X رمز و راز موفقیت X مسیر موفقیت X موفقیت در زندگی X پیشرفت X بهبود زندگی X راز موفقیت X 14 ستاره X 14setare.com X متن زیبا درباره موفقیت X راه شکوفایی استعداد X من میتوانم X مطلبی برای آرامش X احساس X آرامش و حس خوب X شروع یه روز خوب X عکسنوشته موفقیت

اگر واقعا می خواهی موفق شوی و واقعا تصمیم داری توی زندگی به اون چیزایی که دوست داری برسی، اگه واقعا می خواهی توی هر زمینه ای که دوست داری موفق ترین باشی باید یه تصمیم خیلی خیلی خیلی مهمی بگیری؛ یه تصمیمی توی یه بخش از زندگیت که توی تمام جنبه ای زندگیت تاثیر می گذاره و اون اینه :

این متن زیر رو با صدای بلند و از صمیم قلب و با تمام وجودت بخون : سعی کن چند بار و چند بار در هفته بخونی؛ اونوقت ببین که چه شور و شوق و انرژی فوق العاده در وجودت خواهی یافت که تو را آنچنان به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد که تا الان برایت غریب بوده.

و اما …

امروز فصل جدید زندگی ام را رقم میزنم.

امروز تصمیمی گرفته ام. تصمیم گرفته ام تا فصل جدیدی در زندگی ام رقم بزنم امروز میخواهم زندگی جدیدی را آغاز کنم که با تمام زندگی گذشته ام زمین تا آسمان متفاوت باشد.

دیروز زندگی ام روزها و شبهایی سرشار از روزمرگی، بی تفاوتی، تنبلی و باری به هر جهت بودن که جز روشنی روز و تاریکی شب هیچ اتفاقی دیگر در آن رخ نمیداد گذشته است. دیروزی که هیچ تازگی در هیچ یک از روز و ماه و هفته و سالش برایم اتفاق نمی افتاد، جز گذشتن و جز از دست رفتن جوانی و غریبه تر شدن در دنیایی که هر روزش با روز قبلش متفاوت تر و بهتر بود. روز و شبهایی که هر لحظه اش رتبه دیگران از من بهتر و درجه و ارزش من و زندگیم از دیگران کمتر و کمتر میشد.

امروز من از نو متولد می شوم . . .

امروز من از نو متولد می شوم و دیگر مثل گذشته نه فکر خواهم کرد و نه احساس و نه زندگی. امروز فقط و فقط و فقط به اوج قله موفقیت و پیشرفت و زندگی رویایی که دوست دارم می اندیشم و برای رسیدن به آن از تمام وجود و قلب و دل و دست و افکار و لحظه لحظه زندگی ام مایه می گذارم.

دیگر پاداش تلاش و کوشش من شکست نخواهد بود. از این پس هر بامداد قبل از طلوع خورشید همگام با طلوع سپیده صبح زندگی و امید با نیرویی که تاکنون نمیشناختم بیدار میشوم. قدرت من افزایش می یابد. جدیت من آشکار می شود تا هر لحظه و هر دقیقه زندگیم را همچون طلای پر ارزشی در دستانم بگیرم و آنرا در مکانی نهم تا در آینده مرا ثروتمندترین و موفقترین مرد دنیا کند و آن اینگونه است که اگر امروز را صرف کارهای تکراری و بیهوده و بی ارزش و خواب و تنبلی کنم، یعنی آخرین فرصت زندگی ام را برای بی نظیر بودن نابود کرده ام و دوباره هزاران هزار درجه و رتبه باید از گذشته ام در مکانی پست تر و پایین تر قرار بگیرم.

بنابراین هر ساعت و دقیقه و لحظه امروز را گرامی خواهم داشت؛ زیرا هرگز تکرار نخواهند شد. چه کسی میتواند باد را در تور اندازد ؟

هر دقیقه این روز را با هر دو دست خواهم گرفت و به آن از عشق خود خواهم دمید؛ زیرا بهای آن ورای قیمت گذاری است. فقط احمقها بین جواهرات نفیس و سنگ ریزه های بیابان تفاوتی نمی بینند و ساعات عمر را صرف کارهای بیهوده و تکراری می کنند. من این ساعات را نفیس تر خواهم کرد.

امروز آرزوی من برای رویارویی با سختی ها، تنبلی ها، نا امیدی ها، خستگی ها و نتوانستن ها، آنچنان رویایی است در وجودم که هم اکنون و هر لحظه چنان قدرت و انرژی و شور و اشتیاقی در من فوران می کند که تمام ناامیدی ها و کسلی ها و خستگیها را در هم می کوبم و با تلاشی خستگی ناپذیر و پشتکاری آهنین دقایقم را برای رسیدن به آرزوها و خواسته هایم طلایی و افسانه ای می کنم.

آرزوی من برای رویارویی با جهان بر هر ترسی که با طلوع خورشید پیدا شده بود غلبه کرده و من از آن آنچه می اندیشیدم زودتر به خواسته هایم خواهم رسید.

امروز زندگی جدید و پر از بزرگی را رقم می زنم. و با خود سوگند یاد می کنم که هیچ چیز زندگی جدید مرا به تعویق نیندازد. من حتی یک لحظه از زندگی ام را هم تلف نخواهم کرد؛ چون نه دوباره به دست می آید و نه دوباره میتوانم لحظه ای را جایگزین آن کنم . . .

اگر می خواهم برترین باشم و مطمئن هستم که میتوانم، نمی گذارم هیچ چیز بی ارزشی لحظه ای مرا از رسیدن به رویاهایم باز دارد. نمیگویم عیب نداره فوقش یک روز دیرتر، هیچ وقت هیچ موقع و هیچ لحظه.

به زودی من با گامهای بلند و استوار در میان انسانها قدم بر میدارم و آنها مرا نخواهند شناخت؛ زیرا امروز من انسان خارق العاده ای هستم با تواناییها و استعدادهایی بی نظیر و بزرگ و عظیم . . .

به زودی من با گامهای بلند و استوار در میان انسانها قدم بر میدارم و آنها مرا نخواهند شناخت . . .

بنابراین هر ساعت و دقیقه و لحظه امروز را گرامی خواهم داشت؛ زیرا هرگز تکرار نخواهند شد.

صبحتون زیبا- گل-سبزه زار-صبح بخیر-دشت گل-گل های زیبا

منبع : قلعه موفقیت

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

3 دیدگاه برای : “اگر واقعأ می خواهی موفق ترین آدم باشی . . .”

  1. وصال گفت:

    جملات زیبا وآرامش بخشی بودن
    انرژی مثبت خیلی خوبه

  2. نگین گفت:

    ولی رویارویی با سختی ها خیلی سخته
    من از شکست میترسم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط