پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

انگلیس ۲ ولز ۱ / گل زیبای گرت بیل پرپر شد!

انگلیس ولز-X انگلیس 2 ولز 1 X تیم ملی فوتبال انگلیس X انگلستان X ولز X گرت بیل X گل گرت بیل به انگلیس X دانیل استوریچ X 14setare.com X 14 ستاره X جام ملتهای اروپا X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X نتایج بازیهای دیشب یورو 2016 X یورو X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016-عکس-تصاویر-تصویر

در یکی از حساس ترین دیدارهای یورو ۲۰۱۶ تیم ملی فوتبال انگلیس موفق شد در ثانیه ‌های پایانی بازی ولز را شکست دهد و صدرنشین گروه B شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در دومین دیدار هفته دوم گروه B مسابقات جام ملتهای اروپا از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های انگلیس و ولز در ورزشگاه بولارت دلیس با قضاوت فلیکس برنش داور آلمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

گزارش خلاصه بازی انگلیس با ولز

در دومین دیدار هفته دوم گروه B مسابقات جام ملتهای اروپا از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های انگلیس و ولز در ورزشگاه بولارت دلیس با قضاوت فلیکس برنش داور آلمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع انگلیس به پایان رسید. گل‌ ولز را بیل در دقیقه ۴۲ بازی زد و گل ‌های انگلیس را واردی در دقیقه ۵۶ و استوریچ در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند.

بازی ولز مقابل انگلیس با کشمش و درگیری این دو تیم آغاز شد. زیرا در دقیقه ۴ بازی برخورد کوچکی میان آرون رمزی هافبک ولزی‌ ها با دنه علی رخ داد که نزدیک بود به دعوا کشیده شود.

خطر جدی را در این بازی از سمت راست لالانا هافبک انگلیسی‌ ها ایجاد کرد. او سانت بسیار خوبی را به دهانه دروازه ولز فرستاد ولی رحیم استرلینگ قدر این موقعیت را ندانست و توپ با اختلاف کمی از روی دروازه ولز رد شد.

ولز مقابل انگلیس دست و پا بسته نبود و در دقیقه ۱۰ بازی بوسیله بیل ستاره کهکشانی ‌ها موقعیتی را بر روی دروازه انگلیس ایجاد کرد. بیل از زاویه بسته شوت سرکشی را به طرف دروازه جو هارت روانه کرد ولی با برخورد به پای کیهیل به بیرون رفت.

با توجه به اینکه ولز و انگلیس هر دو تیمهای جوان این دور رقابت ‌های یورو ۲۰۱۶ به حساب می ‌آیند اما بازی بدون تب و تاب زیاد تا دقیقه ۲۳ ادامه دارد. این بازی به عنوان جوانترین دیدار این دور رقابت ‌ها به شمار می‌ آید.

در دقیقه ۲۶ بازی یک ضربه کاشته از بیرون محوطه جریمه نصیب انگلیس شد و رونی توپ را به زیبایی روی دروازه ولز فرستاد اما کیهیل با ضربه بی جان خود توپ را به آغوش دروازه‌ بان ولز غلط داد.

در دقیقه ۳۳ بازی انگلیس فشارها را بیشتر کرد و از سمت راست استرلینگ یک سانت کوتاه برای کین انجام داد تا با ضربه سر دروازه ولز را باز کند اما دیوس مدافع ولزی با تاثیر کوچکی را با دستش به توپ گذاشت اما این خطا از چشمان داور آلمانی به دور ماند که اعتراض انگلیسی ‌ها را به همراه داشت.

فشارهای انگلیس رفته رفته زیاد شد. رونی یک کرنر از سمت راست بر روی دروازه ولز فرستاد و اسمالینگ با ضربه سر خودش خطری جدی را روی دروازه هنسی ایجاد کرد و توپ با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

برخلاف روند بازی، ولز توانست به وسیله گریت بیل ستاره کهکشانی‌ ها به گل برسد. یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه برای ولز مهیا شد و بیل با شوت سرکش و تماشایی ‌اش دروازه جو هارت را باز کرد.

نیمه دوم بازی با حملات انگلیسی آغاز شد اما ولزی ‌ها به زیبایی دفاع میکردند و هوشمندانه عمل کردند. انگلیس از هر سمت که به طرف دروازه ولز حمله میکرد ولی به در بسته می‌ خورد.

رونی در دقیقه ۵۵ بازی از بیرون محوط جریمه با یک ضربه فنی دروازه هنسی را به خطر انداخت ولی دروازه ولز هوشمندانه توپ را به بیرون هدایت کرد.

اما انگلیسی‌ ها دست بردار نبودند و استرلینگ در دقیقه ۵۶ توپی را روی دروازه ولز فرستاد و مدافع ولزی به اشتباه توپ را برای واردی مهاجم انگلیس مهیا کرد او نیز قدر این موقعیت را دانست و به زیبایی آنرا به گل تبدیل کرد.

انگلیسی ‌ها در ادامه بر بازی سوار شدند و چندین موقیعت داشتند از جمله این موقعیت ‌ها لالانا شوت سرکشی را به طرف دروازه ولز زد ولی مدافع ولز آنرا دفع کردند.

رونی در دقیقه ۶۱ بازی دوباره سانتی را روی دروازه ولز انجام داد توپ در دهانه دروازه ولز سرگردان بود و کسی نبود آنرا به گل تبدیل کند در نهایت مدافعان ولز این توپ سرگردان را دفع کردند.

در دقیقه بازی لدلی بازیکن ولز مصدوم شد و اولین تعویض یاران بیل در دقیقه ۶۷ انجام شد و به جای او ادوارز به میدان آمد.

در ادامه ولز دومین تعویض خود را در دقیقه ۷۲ انجام داد و کانو جای خود را به ولیامز داد. در دقیقه ۷۳ نیز لالانا جای خود را به راشفورد مهاجم جوان منچستر یونایتد داد.

در دقیقه ۷۸ بازی رونی در داخل محوطه جریمه یک موقعیت بسیار خوب داشت و با یک سرت توپ تماشایی برای خود موقعیت سازی کرد اما دو مدافع ولز خودشان را به طرف توپ پرتاب کردند و مانع باز شدن دروازه ‌شان شدند.

در دقیقه ۹۲ بازی استوریچ با زیبایی گل دوم انگلیس را به ثمر رساند تا انگلیس با پیروزی این دیدار را به پایان ببرد.

این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع انگلیس به پایان رسید تا انگلیس ۴ امتیازی شد و صدر را از ولز ۳ امتیازی در گروه B گرفت.

منبع : فارس

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انگلیس ۲ ولز ۱ / گل زیبای گرت بیل پرپر شد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط