پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

انگلیس ۱ روسیه ۱ / توقف انگلیس در نبرد حیثیتی

انگلیس ۱ روسیه 1-X انگلیس 1 روسیه 1 X جام ملتهای اروپا X یورو X یورو 2016 فرانسه X انگلیس روسیه X تیم ملی فوتبال انگلیس X تیم ملی فوتبال روسیه X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016 X 14setare.com X 14 ستاره

تیم ملی انگلیس در اولین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ برابر روسیه متوقف شد تا سنت نبردن در اولین بازیهای جام ملتهای اروپا برای سه شیرها حفظ شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی انگلیس در اولین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ برابر روسیه متوقف شد تا سنت نبردن در اولین بازیهای جام ملتهای اروپا برای سه شیرها حفظ شود.

تیمهای ملی فوتبال انگلیس و روسیه از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب گذشته در ورزشگاه ولودروم مارسی از گروه دوم برابر هم قرارگرفتند و در پایان به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

دو تیم در حالی در اولین دیدار خود در این جام به میدان رفتند که همه از سه شیرها به عناون یکی از مدعیان جدی قهرمانی یاد کرده بودند ولی آنها در نیمه نخست فاصله زیادی با انگلیس مدعی داشتند تا نیمه نخست بازی انگلیس با روسیه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.

انگلیس که بازی را به مراتب هجومی ‌تر از رقیب خود آغاز کرد و میل به مراتب بیشتری برای گلزنی نشان داد، با وجود همه حملات و موقعیت‌ های گلزنی که در ۴۵ دقیقه نخست داشت، این نیمه را بدون گل به پایان رساند.

بازی در نیمه دوم شروع نسبتاً سردی داشت و از سرعت آن کاسته شد. با این حال باز هم این انگلیسی‌ ها بودند که میل بیشتری برای گلزنی نشان دادند و از اواسط این نیمه خطرهای جدی‌ شان روی دروازه تزار‌ها آغاز شد که اولین آن موقعیتی بود که آدام لالانا در دقیقه ۷۰ در ریباند شوتی که وین رونی شلیک کرد و آکنفیف، دروازه ‌بان روس ‌‌ها آنرا مهار کرد از دست داد.

سه دقیقه بعد اما سه شیر مزد بازی برتر و حملات بیشترش را گرفت و به گل رسید. این گل را اریک دایر، هافبک تیم فوتبال تاتنهام با یک ضربه آزاد مستقیم به ثمر رساند.

در حالی که به نظر می ‌رسید شاگردان روی هاجسون اولین دیدار خود را در یورو ۲۰۱۶ با پیروزی جشن خواهند گرفت اما واسیلی بروزوتسکی در دقیقه ۹۲ و با یک ضربه سر کار را برای روسیه به تساوی کشاند تا انگلیس سه امتیاز این بازی را از دست بدهد.
در این دیدار که ۶۷۳۹۴ تماشاگر داشت، نیکولا ریتزولی،‌ داور معروف ایتالیا قاضی میدان بود.

با انجام مسابقات گروه دوم،‌ اکنون ولز با ۳ امتیاز در صدر است و انگلیس و روسیه با این تک امتیاز دوم و سوم هستند و اسلواکی هم بدون امتیاز قعرنشین است.

منبع : مشرق نیوز

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انگلیس ۱ روسیه ۱ / توقف انگلیس در نبرد حیثیتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط