پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

انگلیس ۱ ایسلند ۲ / بریتانیا باز هم یخ زد !!

ایسلند انگلیس-X انگلیس ایسلند X تیم ملی فوتبال انگلیس X ایسلند X Island X تیمهای صعود کننده به یک هشتم یورو X تیمهای صعودکننده به یک چهارم یورو X یورو X یورو 2016 فرانسه X برنامه دیدارهای یورو 2016 فرانسه X 14 ستاره X 14setare.com X تصاویر یورو 2016 X جام ملتهای اروپا

تیم ملی ایسلند، شگفتی ساز مسابقات یورو۲۰۱۶ در دیداری فراموش نشدنی و عجیب موفق شد با نتیجه ۲-۱ انگلیس پر مدعا را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، شاگردان روی هاجسون در این دیدار ابتدا با گل وین رونی پیش افتادند اما در ادامه دو گل خوردند و با یک شکست غیرمنتظره، از دور رقابت ها کنار رفتند.

گزارش خلاصه بازی انگلیس ایسلند

انگلیسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسیدند. فرار رحیم استرلینگ از تله آفساید مدافعان ایسلند، او را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و خطای هالدورسون، یک ضربه پنالتی نصیب سه شیرها کرد. وین رونی پشت ضربه قرار گرفت و گل اول بازی را به ثمر رساند.


اما این برتری تنها دو دقیقه تداوم داشت و راگنار سیگوردسون در دقیقه ۶ کار را به تساوی کشید. روی یک ارسال به محوطه جریمه سه شیرها، کاری آرناسون با ضربه سر توپ را به سیگودرسون رساند و او هم با یک ضربه ساده کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر دو تیم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتند تا اینکه در دقیقه ۱۸، ایسلند به گل دوم رسید. روی یک حرکت هماهنگ در پشت محوطه جریمه انگلیس، سیگتورسون با ضربه ای تماشایی، هارت را مغلوب کرد.

بعد از این گل شاگردان هاجسون بازی را در دست گرفتند و چند بار تا باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما در نهایت در نیمه اول گل دیگری به ثمر نرسید و این نیمه با برتری ۲-۱ ایسلند به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات انگلیس آغاز شد اما اولین موقعیت جدی این نیمه را ایسلند در دقیقه ۵۴ ایجاد کرد. روی یک ارسال روی دروازه انگلیس، راگنار سیگوردسون با یک ضربه برگردان می توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند اما هارت دروازه انگلیس را نجات داد.

برتری انگلیس و مالکیت این تیم بر توپ و میدان ادامه داشت و در مقابل ایسلندی ها به دنبال زدن گل سوم از روی ضدحملات بودند اما موقعیت های هیچ یک از دو تیم به نتیجه نرسید و در نهایت ایسلند با همان نتیجه نیمه اول به پیروزی رسید.

عکس/ مسافران پرحرارات سرزمین یخ زده

دانلود خلاصه بازی انگلیس ایسلند »»»»»»»» از اینجا ««««««««

بهترین بازیکن مسابقه انگلیس ایسلند + عکس

آرنار سیگوردسون، مدافع ایسلند، به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش مقابل انگلیس انتخاب شد.

او علاوه بر اینکه ۱۰ بار دفع توپ داشت، ۵ بار توپ های بازیکنان حریف را قطع کرد و یک تکل زد و ۴ بار در دوئل های هوایی برنده شد، گل اول تیمش را هم به ثمر رساند و نقش پررنگی در حذف سه شیرها داشت.

منبع : ورزش سه

—————————————————————–

 

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انگلیس ۱ ایسلند ۲ / بریتانیا باز هم یخ زد !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط