پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

انتقال میلاد زکی پور ۲۱ ساله به استقلال

میلاد زکی پور-X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X آخرین اخبار استقلال X سایت هواداران استقلال تهران X میلاد زکی پور X نقل و انتقالات استقلال X لیست خرید استقلال X علیرضا منصوریان X منصوریان و زکی زاده X 14 ستاره X 14setare.com X خرید جدید لیگ برتر X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران

استقلال در ادامه روند جذب بازیکنان خود برای آمادگی هر چه بیشتر در لیگ شانزدهم، امروز موفق شد با بازیکن فصل گذشته نفت تهران قرارداد امضا کند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، میلاد زکی پور ۲۱ ساله که در پست دفاع چپ بازی میکند امشب با عقد قراردادی ٣ ساله در دفتر علیرضا منصوریان رسمأ به استقلال پیوست.

این بازیکن سابقه بازی در تیم های شموشک نوشهر و داماش تهران را دارد و رقابتش با امید نورافکن ١۹ ساله در پست دفاع چپ میتواند یک چالش جذاب برای منصوریان جوان باشد.

این بازیکن سابقه ۱۸۷ دقیقه بازی در لیگ برتر فصل گذشته برای نفت تهران را دارد و البته یک کارت زرد هم دریافت کرده است.

آشنایی با میلاد زکی پور ۲۱ ساله

این بازیکن ۲۱ ساله متولد دوم آذر سال ۱۳۷۴ در شهر نوشهر می باشد.

وی که سابقه بازی در تیم های شموشک نوشهر، داماش تهران، مقاومت تهران و نفت تهران را دارد، امسال نیز با پیشنهاد علیرضا منصوریان به جمع آبی پوشان پایتخت ملحق شد.

زکی پور فصل گذشته در پنج بازی برای نفت تهران بازی کرد و روی هم رفته ۱۸۷ دقیقه در میدان بود. از این پنج بازی، زکی پور تنها در یک دیدار از ابتدا در ترکیب زردپوشان تهرانی قرار داشت.

منبع : ورزش سه

««« آخرین اخبار استقلال و نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید »»»

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انتقال میلاد زکی پور ۲۱ ساله به استقلال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط