پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

انتقال امتیاز نفت به انزلی / ملوان، لیگ برتری شد.

ملوان نفت تهران-انتقال نفت به ملوان-انزلی-خبر قطعی درباره انتقال نفت به ملوان-X نفت تهران X ملوان بندر انزلی X انزلی X انتقال نفت تهران به ملوان X انتقال امتیاز نفت به ملوان X 14setare.com X 14 ستاره X واکنش فدراسیون فوتبال به انتقال نفت به انزلی X واکنش وزارت ورزش به انتقال نفت به ملوان X شانزدهمین دوره لیگ برتر X لیگ شانزدهم X ملوان X خرید امتیاز نفت تهران X خبر قطعی درباره انتقال نفت به ملوان X آخرین خبر درباره انتقال نفت به ملوان

برنده مزایده واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران اعلام شد به این ترتیب ملوان توانست با خرید امتیاز نفت تهران، لیگ برتری شود.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران به اطلاع میرساند براساس اطلاعیه قبلی موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران مزایده عمومی برگزار و باشگاه ملوان ضمن رعایت کلیه شرایط مزایده بالا ترین نرخ پیشنهادی را داشته است بنابراین این کمیته پس از بررسی های لازم باشگاه ملوان را بعنوان برنده مزایده اعلام می کند.

پس از اعلام نظر وزارت نفت مبنی بر واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران، باشگاه ملوان بندرانزلی نیز به عنوان یکی از خریداران این امتیاز پا به مزایده گذاشت و پیشنهاد خود را برای خرید این تیم اعلام کرد، علاوه بر ملوانان سه گروه دیگر نیز به دنبال خرید سهمیه لیگ برتری نفتی ها بودند.

پس از حضور نامزدهای خرید سهمیه نفت در مزایده و تحویل پیشنهادات خود، کارگروه بررسی این موضوع در مدت زمانی نزدیک به دو هفته پاکت ها و پیشنهادات گروه های متقاضی را بررسی کردند و در نهایت گزارش نهایی خود را امروز تحویل هیاتی سه نفره متشکل از وزیر ورزش، مشاور وزیر نفت و یکی از معاونان وی دادند تا نظر نهایی را در این رابطه اعلام کنند و در نهایت دقایقی پیش این اتفاق افتاد و آنها رای بر برتری ملوانان در این مزایده دادند.

بنابر این انزلی چی ها که پس از پایان لیگ پانزدهم به لیگ دسته اول سقوط کرده بود مجددأ در لیگ شانزدهم در لیگ برتر خواهد ماند.

مهدی تاج : انتقال نفت به انزلی غیرقانونی است.

ساعتی بعد از اعلام خبر رسمی تیم فوتبال نفت تهران به ملوان انزلی مهدی تاج رئیس فدارسیون فوتبال این انتقال را غیرقانونی خواند.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از ورزش سه، تاج در گفتگوی کوتاهی با ورزش سه در این باره گفت: مجموعأ مخالف این حرکت هستیم چرا که سابقه خوبی در خرید و فروش تیم ها وجود ندارد و نتایج خوبی هم برای فوتبال کشور و ثبات رقابت های باشگاهی در پی نداشته است.

تاج ضمن احترام به هواداران ملوان اشاره کرد :

ملوان ریشه دار و بزرگ است و یک تیم پرطرفدار در فوتبال ایران آقای دنیا مالی در این مدت علاقه زیادی به این انتقال داشت اما بنده این روند را خوب نمیدانم ضمن اینکه هیات فوتبال هم با این انتقال مخالفت کرده است.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است با دخالت نهادهای بالادستی تغییر در رای او صورت بگیرد گفت :

آنچه که مسلم است نظر فوتبالی ما همین است که الان خدمت شما اعلام کرده ایم.

منبع : ورزش سه

—————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انتقال امتیاز نفت به انزلی / ملوان، لیگ برتری شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط