انتشار تصاویر جدید لپ تاپ مک بوک پرو

X لپ تاپ مک بوک پرو X لب تاب X جدیدترین لب تاپ مک بوک پرو X لپ تاپ X 14 ستاره X 14setare.com X شرکت اپل X امکانات لپ تاپ مک بوک پرو

تصویر جدید لپ تاپ مک بوک پرو از وجود نوار لمسی اولد و ۴ پورت یو اس بی نوع سی خبر میدهد.

به گزارش “۱۴ستاره“، به نظر میرسد که اپل قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۶، آپدیت مهمتری را در خط تولید لپ تاپ مک بوک پرو قرار دهد. گفته می شود که این آپدیت ها شامل طراحی باریک تر و نوار لمسی اولد در بالای صفحه ی کیبورد هستند. اما تصویر جدیدی که اخیرا به بیرون درز کرده، طرح جدیدی از شاسی لپ تاپ مک بوک پرو را نشان میدهد که محل دقیق نوار لمسی اولد در آن مشخص شده است.

این تصویر که برای اولین بار در سایت Cult of Mac منتشر شده، شاسی کیبورد را نشان می دهد که ردیفی از دکمه های کارامد در آن حذف شده اند؛ که بنا بر شایعات هفته ی گذشته، به نظر می رسید که جایگاه نوار لمسی اولد باشد. این تصاویر نشان میدهند که صفحه نمایش لمسی در بالای صفحه کیبورد قرار نمیگیرد، بلکه جایگزین ردیف بالایی دکمه های کارامد خواهد شد.

علاوه بر این، ۴ پورت یو اس بی نوع سی و یک جک هدفون، تنها اتصالات فیزیکی لپ تاپ مک بوک پرو خواهند بود؛ به بیان دیگر، منفذ اس دی کارت و اتصال دهنده ی مگ سیف در مدل ۲۰۱۶، حذف شده و یو اس بی نوع سی جایگزین آنها شده است.

هفته گذشته شایع شده بود که طراحی جدید لپ تاپ مک بوک پرو، باریک تر و سبک تر از نسخه های فعلی آن خواهد بود. باریک تر شدن دستگاه در تصاویر مشخص نیست، اما به نظر میرسد که باریک تر از مدل های فعلی طراحی شده است.

علاوه بر تمام اینها، به نظر میرسد که طراحان اپل، جایگاه اسپیکر ها را در کناره های کیبورد قرار داده اند؛ این تغییر در مدل های ۱۳ اینچی نیز انجام شده است. در حال حاضر، اسپیکر های مک بوک پرو های ۱۵ اینچی در کناره های کیبورد قرار دارد، این در حالیست که اسپیکر مدل ۱۳ اینچی، در پشت کیبورد تعبیه شده است. این تغییر میتواند کیفیت صدا در نسخه ی ۱۳ اینچی را تقویت کرده و فضای مورد نیاز برای نوار لمسی اولد را فراهم کند.

در نظر داشته باشید که این تصاویر از یک منبع ناشناس که برای یکی از تولید کنندگان اپل در چین کار میکند، تهیه شده است؛ بنابراین اعتبار آنها مشخص نیست. از طرف دیگر، این تصاویر توانستند طرحی از لپ تاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ را در ذهن هوادارن ایجاد کنند.

گزارشی که هفته ی گذشته منتشر شد، تغییرات طراحی را کاملا تشریح کرد؛ البته باید در نظر داشت که کمپانی های اینتل و سامسونگ هر دو نسل جدیدی از سخت افزار های خود را معرفی کرده اند که میتواند در لپ تاپ های پرو اپل استفاده شود. گفته میشود که خط تولید جدید لپ تاپ مک بوک پرو تا پایان سه ماهه ی چهارم ۲۰۱۶، عرضه خواهد شد.

. . .

left_and_right

منبع : تکرا

—————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “انتشار تصاویر جدید لپ تاپ مک بوک پرو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.