پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

منصوریان رسمأ سرمربی استقلال شد

X میک مک درموت X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات استقلال-علیرضا+منصوریان-X علیرضا منصوریان X استقلال تهران X استقلال X لیگ پانزدهم X لیگ برتر فوتبال ایران X لیگ شانزدهم X لیگ برتر ایران X مربی استقلال X انتخاب قطعی منصوریان X 14 ستاره X 14setare.com X نقل و انتقالات استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند. این درحالی است که پرویز مظلومی یکسال دیگر با آبی‌ پوشان قرارداد داشت.

به گزارش “۱۴ستاره“، نشست نهایی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی فصل آینده این تیم ظهر امروز در وزارت ورزش برگزار شد و علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی آبی پوشان انتخاب شد.

سرمربیگری فصل بعد علی رضا منصوریان در استقلال

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند.

این انتخاب در شرایطی صورت گرفته که از قرارداد دو ساله پرویز مظلومی با باشگاه استقلال یکسال دیگر باقی مانده و تکلیف وی از سوی مسئولان باشگاه مشخص نشده است.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در شرایطی علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند که از جواد زرینچه و مجید نامجومطلق هم برنامه گرفته بودند اما مشخص بود که برنامه گرفتن از این دو پیشکسوت بیشتر برای ردگم کردن بود و آنها قبلا به نتیجه رسیده بودند تا منصوریان سرمربی شود.

پیش از این پرویز مظلومی در برنامه نود مدعی شده بود که بعد از برگزاری دربی پایتخت که با شکست پرگل ۴-۲ استقلال مقابل رقیب سنتی منجر شده بود، برخی از بازیکنان و اعضای هیئت مدیره استقلال ضمن ملاقات با یکی از مربیان لیگ برتری، خواستار حضور وی در رأس کادر فنی فصل بعد استقلال شده بودند.

منبع: مهر

—————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “منصوریان رسمأ سرمربی استقلال شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط