پربازدید های قیمت موبایل، تبلت و لب تاپکامپیوتر و اینترنت

امکان پذیری تایپ یک دستی گوگل + آموزش

X گوگل X سایت گوگل X گوگل پلی استور X موتور جستجوگر گوگل X شرکت گوگل X گوشی اندرویدی X گوشی تلفن همراه X گوشی های اپل X تلفن همراه X موبایل آیفون X آموزش تایپ در گوشی X تایپ یک دستی در گوگل X 14setare.com X 14 ستاره-تایپ یک دستی را در کیبورد گوگل

از آنجا که امروزه صفحه ‌نمایش گوشی‌ های هوشمند بسیاری با اندازه بزرگ تولید شده‌، بنابراین تایپ کردن با یک دست با این محصولات کمی سخت است. با فعال کردن حالت تایپ یک دستی صفحه ‌کلید گوگل میتوانید در گوشی ‌هایی با نمایشگر بزرگ نیز با یک دست به راحتی تایپ کنید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، امروزه تلفن ‌های هوشمند بسیاری وجود دارند که صفحه ‌نمایش آنها بزرگتر از ۵ اینچ است و در این شرایط اگر تایپ کردن از جمله کارهای روزمره افراد باشد، قطعا نوشتن در حالت یک دستی سخت خواهد شد.

حتی در صورتی که شما انگشت ‌های بزرگی داشته باشید باز هم تایپ کردن یک دستی با گوشی ‌هایی که از نمایشگر بزرگ بهره می ‌برند چندان راحت نیست. اما خوشبختانه گوگل در مورد این مشکل راه حلی اندیشیده است.

به لطف آپدیتی که ماه گذشته برای نسخه اندرویدی کیبورد گوگل ارائه شد، حال این صفحه‌ کلید از حالت مخصوص یک دستی نیز پشتیبانی میکند. فعال کردن این حالت بسیار آسان است. در شرایطی که کیبورد گوگل در حال نمایش قرار دارد روی دکمه کاما یک تپ طولانی کنید تا حالت یک دستی برای دست چپ فعال شود.

همچنین با تپ طولانی روی کلید emoji میتوانید حالت یک دستی صفحه‌کلید گوگل را برای دست راست خود فعال کنید. فعال شدن این حالت با نمایش یک پیغام به کاربر اعلام میشود. همچنین میتوانید در هر زمان که احتیاج دارید بین حالت معمولی یا حالت تک دستی چپ و راست سوئیچ کنید.

آیا شما از حالت تک دستی صفحه‌کلید گوگل استفاده می‌ کنید؟

البته اگر تاکنون این کیبورد را روی گوشی‌ هوشمند خود نصب نکرده‌‌ اید، به راحتی می ‌توانید آنرا از گوگل ‌پلی دانلود کنید.

البته صفحه‌ کلید‌های شخص ثالث دیگری نیز وجود دارند که حالت تایپ یک دستی را در اختیار کاربر قرار میدهند، اما از آنجا که کیبورد گوگل به صورت پیش ‌فرض روی بسیاری از محصولات اندرویدی نصب شده، بنابراین کاربران بیشتری میتوانند از قابلیت تایپ یک دستی آن استفاده کنند.

منبع : زومیت

———————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “امکان پذیری تایپ یک دستی گوگل + آموزش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط