پربازدید های سینما، تلویزیونگوناگون های خبری

آغاز ضبط مسابقه آب و آتش شبکه نسیم از امروز

%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%d8%a2%d8%a8-%d9%88-%d8%a2%d8%aa%d8%b4 - X - اب و اتش - آب وآتش- مسابغه اب و آتش- آب و اتش - ارشیا اقدسی- عرشا اقدسی - آب و آتش با اجرای ارشا اقدسی- برنامه آب و آتش- لینک ثبت نام در مسابقه آب و آتش شبکه نسیم- مسابقه آب و آتش شبکه نسیم- 14 ستاره- ارشا اقدسی- 14setare.com- مراحل مسابقه آب و آتش- اجرای مسابقه آب و آتش بر عهده ارشا اقدسی و میرطاهر مظلومی است- مجری مسابقه آب و آتش- نحوه شرکت در مسابقه اب و اتش شبکه نسیم- داوران مسابقه آب و آش

مسابقه تلویزیونی آب و آتش شبکه نسیم از روز دوشنبه ۲۲ شهریور به تهیه کنندگی علیرضا نادری مراحل تصویربرداری و ضبط خود را در دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز میکند.

به گزارش “چهارده ستاره“، مسابقه تلویزیونی آب و آتش شبک نسیم از روز دوشنبه ۲۲ شهریور به تهیه کنندگی علیرضا نادری مراحل تصویربرداری و ضبط خود را در دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز میکند.

محمد فنایی عضو کمیته داوران فوتبال ایران و کارشناس ورزشی مسابقه آب و آتش درباره ویژگیهای این مسابقه و روند تولید آن در شبکه «نسیم» گفت :

به دلیل برگزاری بخش اعظم مراحل مسابقه در دریاچه، دانستن شنا و استقامت بدنی شرط اصلی حضور در این مسابقه است. به همین دلیل پس از دریافت گواهی مربوط به تاییدیه شنا، تست پزشکی عمومی از شرکت کنندگان گرفته‌ شده‌ است.

وی افزود: پیش از انجام تست پزشکی عمومی، طی مصاحبه‌ای با شرکت‌ کنندگان مراحل مسابقه برای آنها تشریح شد تا در صورت داشتن استقامت بدنی در این رقابت حضور داشته‌ باشند و پس از آن با انجام معاینات پزشکی عمومی و اطمینان از سلامتی شرکت‌ کنندگان آنها برای شرکت در مسابقه آماده شدند.

داور بین‌ المللی فوتبال با اشاره به فضای شاد و پرهیجان مسابقه بیان کرد :

هرچند سرگرم‌ سازی مهمترین هدف این مسابقه است اما برای پشت سرگذاشتن مراحل مختلف مسابقه که در فضای آبی انجام می‌شود، نیاز به سرعت عمل، قدرت بدنی و هوشیاری شرکت‌کنندگان داریم و اگر فردی با آمادگی جسمانی مناسب حضور داشته باشد می‌تواند مراحل را با موفقیت طی کند.

فنایی استقبال مخاطبان شبکه نسیم از این مسابقه را بسیار خوب دانست و گفت :

تاکنون برای ضبط سری اول مسابقه از ۳۸۰ نفر تست سلامت و آمادگی جسمانی گرفته‌ایم و با توصیه‌هایی که برای آمادگی بیشتر به آنها شده، امیدواریم در زمان ضبط مسابقه شاهد رقابت و هیجان بیشتری در میان مسابقه‌ دهندگان باشیم.

ناظر داوری مسابقات لیگ برتر ایران در پایان با اظهار امیدواری از حضور ورزشکاران، ستاره‌ ها و چهره‌ های شناخته شده هنری در این مسابقه گفت :

این مسابقه برای اولین بار با این ترکیب و وسعت برگزار میشود و حضور ورزشکاران و ستاره‌ های تلویزیونی به عنوان شرکت کننده میتواند به فضای پرهیجان و رقابتی این مسابقه نیز بیافزاید.

در این مسابقه که در شبکه نسیم تولید و پخش میشود چهار گروه چهار نفره باید مراحل مسابقه را که روی سازه‌ هایی در آب تعبیه شده طی کنند. تیمی که این مراحل را در کمترین زمان ممکن طی کرده‌ باشد تیم برنده است و در نهایت از میان برندگان تیم‌هایی که زمان کمتری را سپری کرده اند مرحله نهایی مسابقه برگزار خواهد شد.

مسابقه تلویزیونی «آب و آتش» همزمان با ایام خجسته اعیاد قربان تا غدیر از ۲۷ شهریور با هدف ایجاد فضای شاد و رقابتی میان شرکت‌ کنندگان و خانواده‌ ها از شبکه نسیم پخش خواهد شد و مبنای آن سرعت عمل، قدرت بدنی و توانایی‌ ارتباط برقرار کردن در میان شرکت‌ کنندگان هر گروه است.

مسابقه تلویزیونی آب و آتش از دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ به تهیه کنندگی علیرضا نادری مراحل تصویربرداری و ضبط خود را در دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز میکند و اجرای آنرا میرطاهر مظلومی و ارشا اقدسی بر عهده دارند.

عکس های مسابقه آب و آتش

Image result for ‫ضبط آب و آتش‬‎

Image result for ‫ضبط آب و آتش‬‎

Image result for ‫ضبط آب و آتش‬‎

Image result for ‫ضبط آب و آتش‬‎

Image result for ‫تصاویر مسابقه آب و آش‬‎

Image result for ‫تصاویر مسابقه آب و آش‬‎

 

منبع: مهر

—————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

یک دیدگاه برای : “آغاز ضبط مسابقه آب و آتش شبکه نسیم از امروز”

  1. محمدرضا اسکندری گفت:

    من عاشق جذابیت هستم و این مسابقه جذابته خاصی داره و تصمیم گرفتم در این مسابقه شرکت کنک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط