پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

اعلام رسمی لیست مازاد استقلال تهران

ارم استقلال-آرم استقلال-آبی-X استقلال تهران X استقلال X پژمان منتظری X لیست خرید استقلال X آخرین اخبار استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X لیست مازاد استقلال X جدایی استقلالی ها X وحید طالب لو X حنیف عمران زاده X آرش برهانی X سایت هواداران استقلال تهران X نقل و انتقالات استقلال X نقل و انتقالات ایران X 14setare.com X 14 ستاره X لیگ برتر فوتبال ایران

لیست خروجی باشگاه استقلال مشخص شد.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، ضمن تشکر و قدردانی از کلیه بازیکنان تیم در فصل گذشته و به خصوص اسامی زیر، در جهت شفاف سازی و رفع هرگونه شائبه اسامی هشت بازیکنی که بنا به صلاحدید کادرفنی تیم ، فصل آتی در استقلال حضور ندارند به این شرح است :

وحید طالب لو، محمدرضا خرسندنیا، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، مهدی مومنی ، پروپییچ و عادل شیحی. لازم به ذکر است که برخی از بازیکنان یاد شده، قراردادشان با استقلال به پایان رسیده است. همچنین بازیکنانی که نیز با باشگاه قرارداد دارند با مراجعه به باشگاه، وضعیت سال آینده خود را مشخص خواهند کرد.

علیرضا منصوریان با این تصمیم، اولین قدم بزرگش را در استقلال تهران گرفت. این تصمیم از سوی سرمربی محبوب آبی ها در حالی گرفته شد که به شدت با کمبود جا برای بازیکنان بالای ۲۳ سال مواجه بود. منصوریان برای اینکه لیست بالای ۲۳ سالش جای بیشتری داشته باشد و بتواند بازیکنان با کارآمد بیشتری را به تیمش اضافه کند.

از بین این بازیکنان وحید طالب لو، محمدرضا خرسندنیا، مهدی مومنی ،آرش برهانی، پروپچیچ و عادل شیحی در طول فصل به عنوان بازیکن فیکس همیشگی حاضر نبودند، اینکه علیرضا منصوریان روی نام آنها خط قرمز بکشد تا هزینه های تیمش را کاهش دهد و البته جا برای دیگر خریدهای تیمش باز کند، ممکن به نظر می رسید. با آمدن وریا غفوری نیز میلاد فخرالدینی دفاع راست استقلال در لیگ پانزدهم رفتنی بود، اما حنیف عمران زاده که چند سالی است در استقلال حضور دارد با نظر منصوریان از این تیم خط خورد تا برای زوج هرایر مگویان یک بازیکن دیگر مدنظر کادرفنی باشد، گرچه شنیده میشود پژمان منتظری یکی از گزینه های اصلی استقلالی ها برای خط دفاعی لیگ شانزدهم بود.

تاکنون استقلال تهران بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری را به خدمت گرفته است و باید دید در آینده کدام بازیکنان به تیم استقلال اضافه میشود.

««« آخرین اخبار استقلال و نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید »»»

منبع : ورزش سه

——————————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “اعلام رسمی لیست مازاد استقلال تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط